Domes sēžu un Kongresu protokoli

2017. gads

Domes sēdes protokols 22.04.2017.
Kongresa protokols 25.03.2017.
Domes sēdes protokols 04.03.2017.
Ārkārtas Domes sēdes protokols 03.02.2017.
Ārkārtas Domes sēdes protokols 27.01.2017.

2016. gads

Domes sēdes protokols 10.12.2016.

Atkārtotās Domes sēdes protokols 22.10.2016.
Domes sēdes protokols 21.08.2016.
Domes sēdes protokols 27.06.2016
Domes sēdes protokols 17.06.2016.
Domes sēdes protokols 07.05.2016.
Domes sēdes protokols 09.04.2016.
21. Kongresa protokols 19.03.2016.

2015. gads

Domes sēdes protokols 12.12.2015.
Domes sēdes protokols 24.10.2015.
Domes sēdes protokols 29.08.2015.
Domes sēdes protokols 07.03.2015.
Domes sēdes protokols 21.01.2015.

2014. gads

LSA Domes sēdes protokols 22.11.2014.
LSA Domes sēdes protokols 20.09.2014.
LSA Domes sēdes protokols 14.06.2014.
LSA Domes sēdes protokols 30.04.2014.
LSA Domes sēdes protokols 12.04.2014.
LSA Domes sēdes protokols 08.03.2014
19. LSA Kongresa protokols
LSA Domes sēdes protokols 11.01.2014.

2013. gads

LSA Domes sēdes protokols 7.12.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 21.10.2013.
LSA Domes sēdes protokols 19.10.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 18.10.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 09.10.2013.
LSA Domes sēdes protokols 24.09.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 23.09.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 16.09.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 06.09.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 29.08.2013.
LSA Domes sēdes protokols 24.08.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 14.08.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 05.08.2013.
LSA Valdes sēdes protokols 19.07.13.

Ar vecākiem Domes un valdes sēžu protokoliem iespējams iepazīties ŠEIT.