LU Studentu padome vienojas par rekomendāciju ieviešanu studiju procesā

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) 19. februāra Kopsapulcē iepazinās ar projekta „Ideju forums: Darba tirgus prasību sasaiste ar augstākās izglītības saturu. Jauniešu perspektīva” rezultātu prezentāciju un vienbalsīgi atbalstīja projekta radītās Rekomendācijas studiju procesa pilnveidei.

Studenti vienojās, ka studiju sasaiste ar darba tirgu nav vienīgais augstākās izglītības uzdevums, bet arī norādīja, ka visi rekomendāciju tekstā minētie ieteikumi ir atbalstāmi un kopā ar citiem studiju kvalitātes uzlabošanas pasākumiem ieviešami Latvijas Universitātes darbībā.

Neformāli minētās rekomendācijas iesniegtas arī LU vadībai: prorektoram prof. Andrim Kangro un Akadēmiskā departamenta direktoram prof. Ojāram Judrupam. Darbs pie rekomendāciju ieviešanas universitātes studiju procesā turpināsies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>