Norisināsies no 2. novembra līdz 4. novembrim

KRS? ir

Latvijas Studentu apvienības (LSA) 3 dienu seminārs jaunajiem studentu pašpārvalžu (SP) aktīvistiem , kas jau 20. reizi pulcēs 50 studentus no dažādām Latvijas augstskolām. Tajā lektori un sabiedrībā pazīstamas personas ne tikai dalās pieredzē un zināšanās, bet tajā pašā laikā arī iedvesmo, liek domāt, saprast un izvirzīt vērtības, izjust, nepieciešamības gadījumā izrādīt iniciatīvu lekcijās, simulācijās un neformālajās aktivitātēs. Dalībnieki mācās risināt problēmas, mēģina sevi izprast, kā arī smelties motivāciju un spēku turpmākam darbam. Tā tiek panākts, ka dalībnieki iemācās paši celt savu kompetenci turpmākai darbībai studentijā, aktīvi iesaistīties savas augstskolas studentu pašpārvaldē, LSA un citās studentu organizacijās augstskolas, nacionālā un starptautiskā limenī.

Kā pieteikties?

Kā pieteikties? No 1. oktobra līdz 9. oktobrim students var pieteikties savas augstskolas studejošo pašpārvaldē, lai iegūtu deleģējumu, bet no 10. līdz 15. oktobrim norisinās atklātā pieteikšanās, aizpildot anketu.

Organizatori

Liene Vaivode

Scarlet Witch

Liene Vaivode

Viņa ir īsta meitene no rajona un kaislīga slikta humora fane. Viņai nav robežu, tikai kārtējais slieksnis, kuram pārkāpt (un slieksnī vēl kārtīgi papēdi iemīt). Sagaidīs iesaisti un atdevi, tad arī pretī dos savu labvēlību un zināšanas. Zinātkāre ir lieliska īpašība, kas reti kuram piemīt, savu trešo gadu desmitu sākot, bet Lienei tā ir vietā. Šī meitene nekad nepievils un vienmēr atradīs atbildi Tavam jautājumam, bet neapvainojies, ja tā liksies Tev pārāk skarba – Liene patiesību neslēpj. Ja viņa Tevi nosauc par mīļumiņu, esi gatavs būt viņas vergs.

Viesturs Baltušs

Cable

Viesturs Baltušs

Klusais ūdens mēdz ieņemt dažādus agregātstāvokļus. Šī ir komandas kuplākā bārda un asākais prāts. Viesturs prot piemēroties visiem ātrumiem; vienlaicīgi gan izteikt komplimentu, gan aizrādīt. Neļauj havajiešu krekliem Tevi mulsināt, kā to īpašnieks teiks, tā arī notiks. Viesturs varbūt Tev neko nav parādā, bet palīdzēs tāpat. Skaidrs, ka šim zēnam raksturs nav no vieglajiem, un nakts trasē dalībnieki uzzinās, kas ir īsta izdzīvošanas māksla. Viņš ir gatavs darīt vēl un vēl, lai tikai jums liktu saprast, cik svarīga ir komanda.

Mārtiņš Danefelds

Living Tribunal

Mārtiņš Danefelds

Domu policija. Patiesības ministrija. Raksta pats savus noteikumus un ātri spēj pārliecināt citus, ka tie ir tie vienīgie un pareizie. Kamēr citi domā par to, kā iesākt, Mārtiņš darbu jau ir padarījis ar kārtīgu kvalitātes zīmi “gudrais latvietis”. Viņš ir cilvēks, kuru nebaida ne slikti joki, ne Excel tabulas, ne cilvēku pārdzīvojumi. Ja Tev patīk makšķerēt, viņš būs īpaši “tricky” zivtiņa, tāpēc uzmanies, ja sākas garas, filozofiskas sarunas – var sanākt izzvejot tādas pērles, ka vēders smieklos pušu plīsīs.

Santa Katrīna Meikališa

Mystique

Santa Katrīna Meikališa

No ārpuses varbūt šķiet, ka šī mazā dāma nevar ne pateikt ko skaļāku, ne paveikt ko lielāku par pašu, bet kolīdz acīs parādīsies dzirkstelīte, viņa pateiks skaļāk par raķetes pacelšanos un paveiks ko lielāku par Guliveru. Lai arī viņa ir maziņa, sirds Šanijai ir liela – pietiek gan prusakiem, gan visiem pārējiem parazītiem -, un uzticība un nākotne ir augstu viņas vērtību skalā. Ne tikai spēs radīt ko nebijušu, bet līdz sīkumiem pilnveidos jau esošo. Iedodiet brīvu vaļu un viņa sataisīs Barona ielu nedēļas laikā! Nestandarta pieeju speciāliste, kas var iedzelt, bet tas nekad nav nepieciešams.

Teodors Kerimovs

Spiderman

Teodors Kerimovs

Puisis, kura smaids ir pārāk labs šai pasaulei, bet vietas viņa sirdī pietiks visam un visiem. Brīžiem liekas, ka viņš ir rēgs, bet atliek vienreiz satikt un uzklausīt, lai saprastu, ka rēgojas viņš tikai tiem, kuriem darīšanas degsmes trūkst. Mēdz lēkāt uz iedomātas atsperes kā Tīģerītis; katru reizi, kad satiec, nākas paskatīties apkārt un aizdomāties, vai citi redz to pašu lidojošo kaučuka bumbiņu, ko tu. Cilvēka tips, kas vai nu dara visu, vai neko – Teo gadījumā visu, jo uz vietas sēdēt viņš noteikti nevar. Īstens komandas gariņš, kas visu dara ar pilnu atdevi un platu smaidu!

Viesturs Levada

Deadpool

Viesturs Levada

Šis ir Papucis ar lielo P – pašpārliecināts, pārdrošs un praktiski nepārspējams. Viesturs vienmēr būs skarbās mīlestības piekritējs, bet ne velti taisnprātība, godīgums un absolūta stūrgalvība viņu novedusi līdz 4. gadam organizatora ādā. Vienmēr ar Tevi komunicēs, pat (un it īpaši), ja parādīsi sevi no dīvainās puses. Viņa labākie draugi ir melnais humors un “sliktie” joki, bet katrā viņa jokā slēpjas sava patiesība. Ja gribi īpaši izcelties – izaicini viņu -, bet rēķinies, ka šā vai tā viņš atradīs ceļu uz uzvaru! Nezāle, kas nemirst, lai kā to mēģinātu nobeigt.

Dagnija Roga

Professor X

Dagnija Roga

Lai arī cilvēki iesmej, ka viņas bagāžniekā stāv lomiks (kas ir taisnība), Dagnija visu dara ar glanci – gan gatavo, gan noliek cilvēkus pie vietas. Atbildīga un gatava darīt visu, lai mērķis tiktu sasniegts. Vienmēr pastāvēs par savu viedokli un līdzcilvēkiem, un ikvienam liek justies gatavam gāzt kalnus. Lai gan ikdienā praktiska, viņa īpaši iedegas par savai komandai nozīmīgo. Komandas mamma, kuras audzināšanas metodes citos viestu šaubas, bet savai komandai – bezgalīgu uzticību. “Under this thick exterior of a ‘hardcore chick’, lies a beautiful soul.”

W H O D I S ?
Atklātā pieteikšanās semināram Kam rūp students? 2018

3 dienas. 50 studējošie no visas Latvijas. 1 seminārs. Personība. Komanda. Iespēja. Ir noslēgusies studējošo pašpārvalžu dalībnieku deleģēšana, taču tas ir tikai sākums. Ja TU esi vai vēlies kļūt par jauno SP aktīvistu, gribi pieteikties semināram "Kam rūp students?" 2018, Tava iespēja ir klāt. Tā ir tava vienreizējā iespēja iegūt visu, ko nemaz nezināji, ka vēlējies, lai uzsāktu savas studenta gaitas. Par lielisko video jāpateicas A.Mihailovs media

Posted by Latvijas Studentu apvienība on Wednesday, October 10, 2018

Atbalstītāji

Mūsu ceļu uz mērķi atbalsta:

Hansa Bus
Ezitis
One touch
Armgate
Vina cels
Cannelle
Redbull
Cido
Eat natural
Flora
Piedzivojuma gars
Folkklubs Ala
Valmiermuiza
Annas darzs
BTA
Dailes teatris
Debesu Bloda
Mangali
River Cruise
Pele digitala
Risinajums