Sazinies: lideruforums@lsa.lv, +371 27865967
x

Error message

  • Notice: Trying to access array offset on value of type int in element_children() (line 6569 of /home/lsa/public_html/lideruforums/includes/common.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/lsa/public_html/lideruforums/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/lsa/public_html/lideruforums/includes/menu.inc).

Par projektu

Studentu Līderu forums (SLF) ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkots seminārs, kas pirmo reizi tika īstenots 2002. gadā. Kopš pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Tā mērķis ir vienot Latvijas studējošos, pilnveidot studentu līderību, stiprināt demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, radīt dalībniekos atbildību un uzlabot to zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā.
Šogad seminārs norisināsies 4 dienu garumā, no 2. līdz 5. augustam, un tajā piedalīsies aptuveni 40 aktīvākie studenti no Latvijas augstskolu studējošo pašpārvaldēm. Studentu Līderu forumā katru gadu uzstājas dažādu jomu eksperti un Latvijā atpazīstamas personas. Pieteikuma anketa