LSA Prezidenta amatam pieteikušies trīs kandidāti
Autors - LSA   
Pirmdiena, 18 Marts 2013 08:51
kongress15. martā noslēdzās pieteikšanās Latvijas Studentu apvienības (LSA) Prezidenta amatam. Apvienības Kongresā, kas notiks 30. martā Biznesa augtskolā Turība, norisināsies Prezidenta vēlēšanas, LSA nākamā gada vadlīniju un budžeta apstiprināšana, kā arī tiks veikti grozījumi organizācijas Statūtos.

Savu kandidatūru LSA Prezidenta amatam izvirzījusi pašreizējā organizācijas Finanšu virziena vadītāja Undija Ancēna, Baltijas Starptautiskās akadēmijas Studentu parlamenta pārstāvis un ilggadējs LSA aktīvists Kristaps Laucis un Mikus Dubickis - pašreizējais Akadēmiskā virziena vadītājs, kurš jau otro gadu darbojas apvienības valdē.
 
Triecies pēc kadriem par cilvēkiem un kodiem!
Autors - Aļona Ivanova   
Sestdiena, 16 Marts 2013 20:47
triecienkadrs-logoRadošā apvienība Cits Skats jau otro gadu pēc kārtas aicina jauniešus piedalīties īsfilmu konkursā Triecienkadrs. Konkursa dalībniekiem jābūt vecumā no 16 - 28 gadiem un jārada līdz 5 minūtēm gara īsfilma par tēmu "Cilvēki un Kodi". Darbs jāiesniedz līdz 19. aprīlim. 
m
Īsfilmu konkursa mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību un jaunrades procesu, kā rezultātā tiek radīti oriģināli stāsti par konkursā izsludināto tēmu. Darbus izskatīs un vērtēs žūrijas komisija, nosakot labākos darbus, kas tiks demonstrēti Siguldas novada Kultūras centra kinozālē konkursa apbalvošanas ceremonijā 11. maijā.
 
Piedalies pirmajā model United Nations konferencē
Autors - SSE Riga   
Sestdiena, 16 Marts 2013 19:31

poster2013. gada 20. aprīlī Rīgas Ekonomikas augstskolā notiks Latvijā pirmā model united nations konference- LVMUN, kurā piedalīsies vairāk kā 70 studenti no vairākām valstīm.

Model United Nations ir Apvionoto nāciju simulācija, kurā studenti un skolēni reprezentē dažādas valstis, strādājot to vārdā un cenšoties aizstāvēt to intereses, kā arī mēģinot vienoties ar citām ‘valstīm’ par risinājumiem dažādām aktuālām internacionālām problēmām. Model United Nations ietvaros tiek pārbaudītas dalībnieku spējas gan rakstīšanā, gan publiskajā runā un sadarbībā ar citiem dalībniekiem.

Šādas simulācijas notiek visā pasaulē un ir atpazītas gan no mācību iestāžu, gan Apvienoto Nāciju un dalībnieku puses kā ne vien izglītojošas, bet arī toleranci un interesi veicinošas jauniešu vidū.

 
Nāc uz RTU Karjeras dienām 21. martā!
Autors - RTU SP   
Trešdiena, 13 Marts 2013 17:46
kd13_logo
RTU 21.martā rīkos jau desmito Karjeras dienu, kas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā. Tajā dalību un vēlmi klātienē uzrunāt tieši Tevi kā potenciālo darbinieku apstiprinājuši jau 79 Latvijas uzņēmumi.

Karjeras diena notiks no plkst. 10.00 līdz 16.00 izstāžu centrā "Ķīpsala", Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.
 
LSA 18. Kongress notiks 30.martā
Autors - LSA   
Otrdiena, 12 Marts 2013 12:42

kongress

30. martā plkst. 11.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies 18. Latvijas Studentu apvienības Kongress, kurā tiks ievēlēts jaunais apvienības prezidents, apstirpinātas darbības vadlīnijas un nākamā gada budžets.


Prezidenta amata kandidātiem jāsaņem vismaz vienas pašpārvaldes izvirzījums, ko pašpārvalde elektroniski iesūta līdz 15. marta plkst. 23:59 uz e-pastu
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Līdz 15. marta  plkst. 23:59 katram prezidenta amata kandidātam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu jāiesūta savs dzīves gājuma apraksts (CV), motivācijas vēstule un nākamā gada darba plāns.

Kandidātam 30. martā būs jāsniedz uzruna LSA Kongresa dalībniekiem un visiem.


Ar Kongresa darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Ja vēlies Kongresu apmeklēt viesa statusā, aizpildi pieteikuma anketu ŠEIT.

LSA Kongress ir gada notikums Studentijā. Kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem.

 
Studentu programma "Work & Travel USA" programma
Autors - StudentTour   
Piektdiena, 08 Marts 2013 23:22

image22. martā plkst. 17.00 nāc uz Latvijas Universitāti Raiņa bulvāri 19 (101. kabinetu) un uzzini par iespēju vasarā doties uz ASV!

Work & Travel programma piedāvā pilna laika klātienes studentiem iespēju visu vasaru dzīvot un strādāt ASV. Programmas dalībnieks pats var izvēlēties sev tīkamāko galamērķi, kur visvairāk vēlētos pavadīt savu vasaru. Līdz šim vispopulārākais Baltijas studentu galamērķis ir Havaju salas.

Work & Travel programmas dalībniekiem tiek piešķirta J1 vīza, ar kuru iespējams strādāt ASV no maija līdz pat septembrim, kā arī, pēc darba atļaujas beigām, pavadīt mēnesi, apceļojot Ameriku.

Lai Latvijas augstskolu studenti uzzinātu ko vairāk par programmu, StudentTour rīko prezentācijas, ko vada tie latviešu studenti, kuri iepriekšējos gadus jau piedalījušies Work & Travel programmā. Šie studenti prezentācijas laikā stāsta par programmas niansēm, kā arī dalās savā pieredzē par piedzīvoto ASV.

 
Līdz 15. martam studenti var pieteikties finansējumam sociālo projektu konkursā “Open Mind 2013”
Autors - Kristīne Jakubovska   
Pirmdiena, 04 Marts 2013 23:42
om_plakatsLīdz 15.martam turpinās pieteikumu pieņemšana Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda rīkotajam studentu sociālo projektu konkursam "Open Mind 2013”.
m
Konkursa mērķis ir vairot sabiedrības kopējo labumu un rosināt studentus līdzdarboties kopējo vajadzību risināšanā. Vēlme ieviest pozitīvas pārmaiņas savā augstskolā, pilsētā vai reģionā var pārtapt lieliskā sociālā projektā, tāpēc līdz 15. martam interneta vietnē www.open.lv ikviens Latvijas students vai studentu grupa var iesniegt savas idejas un pretendēt uz finansējuma iegūšanu projekta īstenošanai.
m
Pateicoties pērnā gada konkursa uzvarētājiem, cēsiniekiem un pilsētas viesiem ir iespēja brīvdabā spēlēt galda tenisu, Raunas iedzīvotāji aktīvi vingro āra trenažieros, savukārt brīnišķīga nometne vasarā iepriecināja bērnus no maznodrošinātām ģimenēm.
 
RTU izziņo starptautisko vasaras skolu
Autors - Gunita Kuļikovska   
Ceturtdiena, 28 Februāris 2013 16:00
vasaras_skola_rtuRīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola, pēc sekmīgas norises pagājušā gadā, atgriežas Cēsīs, lai studētu pilsētas problemātiku un izvirzītu tieši šai vietai atbilstošus priekšlikumus 2013.gadā.
m
Starptautiska pasniedzēju komanda, ko veido arhitekti, pilsētplānotāji, dizaineri un atropologi, kopā ar 60 vietējiem un ārzemju studentiem pievērsīsies vietējo pārmaiņu tēmai jeb „Local Shift”. Vietējās tradīcijas, vietējie resursi, vietējā ražošana ir tas, kas iezīmē vietu uz globālās kartes un kas padara to tuvu un saprotamu vietējā mērogā. Jēdziens vietējais ir mainījies, un tam vajadzīga jauna definīcija.
 
Iespēja apmeklēt diskusiju "Prakses iespējas Latvijā un Eiropā"
Autors - BAT SP   
Otrdiena, 12 Marts 2013 14:28

diskusija-prakse-jauna_webLaiks skrien ātrāk, kā varam iedomāties, un drīz visi studenti, kas vēl mierīgi sēž auditorijas solos, sāks meklēt prakses vietas. Šī iemesla dēļ Biznesa augstskolā Turība 19. martā plkst. 17.00 notiks diskusija „Prakses iespējas Latvijā un Eiropā”.

Diskusijas mērķis ir informēt studentus par dažādām prakses iespējām, veiksmes stāstiem un noderīgu informāciju, kas jāzina, dodoties praksē.

Šajā diskusijā piedalīsies uzņēmums SIA “Piche” projektu vadības direktors Ēriks Vītols, kurš sniegs informāciju par uzņēmumu un prakses iespējām tajā. Ar savu runu uzstāsies arī SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja Laima Jekšiņa, kura iepazīstinās ar prakses iespējām un noderīgu informāciju praktikantiem, dodoties praksē tieši uz SIA “Zaļā josta”. Noderīgu informāciju studentiem sniegs karjeras portāla prakse.lv pārstāve Annemarī Šperliņa, kura plašāk pastāstīs par portālu un tā sniegtajām iespējām, savukārtInga Stiprais, Biznesa augstskolas Turība absolvente, dalīsies iespaidos par praksi ASV. Diskusijā piedalīsis arī AS „Swedbank” personāla vadības partnere Inese Bērzabinde, kura pastāstīs par prakses iespējām bankā.

Pieteikties dalībai diskusijā  iespējams līdz 17. martam, rakstot uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , ziņojumā norādot savu vārdu un uzvārdu.

Piesakies jau tagad un uzzini vairāk!

 
Piesakies semināram "Stresa vadība"
Autors - LSA   
Pirmdiena, 11 Marts 2013 22:42

Katram līderim un komandas "spēlētājam" jāzina, kā tikt galā ar stresu brīžos, kad šķiet - viss tūdaļ, tūdaļ eksplodēs.

Tāpēc 19. martā plkst. 16:00 Swedbank centrālajā ēkā Balasta dambī 1a notiks kompetences celšanas seminārs "Stresa vadība", kuru vadīs  Kristīne Šneidere - A/S "Swedbank" Personāla administrācijas vadītāja.

Pieteikšanās semināram ŠEIT.
 
Piesakies semināram "Laika plānošana"
Autors - LSA   
Trešdiena, 06 Marts 2013 14:09

Seminārs ir atcelts. Tas notiks aprīļa sākumā.

 

13. martā plkst. plkst. 15.00 Swedbank galvenajā ēkā Balasta dambī 1a notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) organizēta lekcija "Laika plānošana", ko vadīs A/S "Swedbank" eksperst Ansis Cucurs.

Visi interesenti iek aicināti aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama ŠEIT.

 
LSA pievienojas Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža
Autors - LSA   
Sestdiena, 02 Marts 2013 18:19

ekasdomessede2. martā Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās Latvijas Studentu apvienības Domes sēde, kurā organizācijas sastāvā tika uzņemta Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža. Domes sēdē piedalījās 35 no 55 LSA domniekiem.

Abu koledžu pārstāvji bija ieradušies Domes sēdē, lai izteiktu savu vēlmi kļūt par daļu lielākās Latvijas studentu organizācijas. Balsojumā koledžu iekļaušanu LSA atbalstīja vairākums klātesošo domnieku, tādējādi Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža sākot ar 30.martu, kad norisināsies LSA Kongress, kļūs par pilntiesīgām LSA dalībniecēm.

Domes sēdes laikā tika apspriests arī organizācijas nākamā gada vadlīniju un budžeta projekts, ko paredzēts apstiprināt Kongresā. 14. martā plkst. 18.30 notiks budžeta izstrādes darba grupa, kad augstskolu pārstāvji tiksies, lai izteiktu viedokļus par budžetā ietvertajām pozīcijām.

Līdz Kongresam plānota arī darba grupa, kurā tiks diskutēts par vadlīniju projektu un tajā ieviešamajām izmaiņām un veicamajiem uzlabojumiem. Darba grupa notiks 11.martā plkst. 16.00 LSA birojā.

Domes sēdes laikā pēc Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes iniciatīvas tika apspriesta arī domnieku deleģēšanas kārtība un citi jautājumi, kas jāprecizē, jāmaina vai jāiekļauj organizācijas Statūtos un Kārtības rullī.

Ikvienas augstskolas students ir aicināts izteikt savu viedokli gan budžeta, gan vadlīniju izstrādes darba grupā, kā arī iesniegt priekšlikumus Statūtu grozījumiem darba grupā, kas sanāks 14.martā plkst. 18.00.

LSA Kongress notiks 30.martā Biznesa augstskolā Turība. Kongresā tiks ievēlēts jaunais apvienības prezidents, kā arī notiks balsošana par organizācijas 2013.gada budžetu, vadlīnijām un Statūtiem.

 
TEDxRiga atklāj Stāstu medību sezonu
Autors - TEDxRiga   
Svētdiena, 24 Februāris 2013 01:35

tedxriga_logo1Ikgadējā tehnoloģiju, izklaides un dizaina prezentāciju foruma TEDxRiga rīkotāju komanda organizē konkursu Stāstu medības, lai atrastu labāko stāstu, kurā dalīties ar 2013. gadaTEDxRiga konferences skatītājiem.

Konkursā Stāstu medības ikviens var pieteikt savu stāstu, kas spēj mainīt dzīvi, iedvesmot jauniem sasniegumiem, remdēt zināšanu slāpes, atklāt citiem kādu vērtīgu pieredzi vai vienkārši dot iemeslu aizdomāties. Stāsta ideja var būt lokāla vai globāla, vienkārša vai sarežģīta, nopietna vai jautra. Galvenais nosacījums – stāstam jābūt tādam, kurā būtu vērts dalīties. Stāstu var pieteikt arī cita cilvēka vārdā, kam, Jūsuprāt, ir stāsts, kurā dalīties.

Lai piedalītos konkursā, stāsti video formātā (nepārsniedzot 3 minūtes un 300MB) jāiesniedzTEDxRiga informatīvā partnera, laikraksta Diena, interneta mājas lapā, sadaļā TEDxRiga laika posmā līdz 5.martam.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL