14. reizi norisināsies LSA seminārs "Kam rūp students?"
Autors - Sintija Segleniece   
Ceturtdiena, 18 Oktobris 2012 11:33

krsfinŠogad jau četrpadsmito reizi norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotais seminārs „Kam rūp students?” augstskolu pašpārvalžu jaunajiem biedriem un aktīvistiem.  No 26. līdz 28. oktobrim seminārā vienkopus tiksies aptuveni 50 jauni, inteliģenti, radoši un aktīvi studenti no vairākām Latvijas augstskolām.

„Kam rūp students?” laikā semināra dalībnieki iegūs gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas par LSA un augstskolu pašpārvalžu darbību, struktūru un mērķiem. Ikviens students – aktīvists tiek aicināts piedalīties seminārā, jo tas sniedz unikālu iespēju paplašināt redzesloku, jau pirmajos  studiju mēnešos iepazīt citu augstskolu studentus un pašpārvalžu pieredzi, tādējādi stiprinot visas Latvijas Studentijas spēku.

 

Projekta vadītāja Undija Ancēna: „Ar nepacietību gaidu tikšanos ar jaunajiem studentiem, kuri pie mums ieradīsies no visas Latvijas. Būšu gandarīta, ja semināra programma būs izplānota tā, lai katrs dalībnieks, atgriežoties savā augstskolā un pašpārvaldē, justos kā ieguvējs, jo trīs dienās gūtā pieredze ikvienam no viņiem būs kā dzīves skola. Ceru, ka spēsim rosināt jaunos studentus aktīvi līdzdarboties pašpārvaldēs un LSA, līdzīgi kā iepriekšējos gados tas notika gan ar mani, gan pārējiem šī gada organizatoru komandas dalībniekiem.”

„Kam rūp students?” jauniešus motivēs un mācīs, kā notiek darbs komandā un kā uzņemties iniciatīvu, pilnveidos dalībnieku komunikācijas prasmes, spēju pieņemt lēmumus, kā arī attīstīs radošumu, kas slēpjas ikvienā no mums. Jauno aktīvistu apmācībā tiks iesaistīti pieredzējuši lektori, kuri ir zinoši jautājumos, kas saistīti ar Studentiju, un jau agrāk darbojušies ar jauniešiem.

Semināra apstiprinātie dalībnieki pirmo reizi tiksies jau piektdien, 19. oktobrī plkst. 20.00.

„Kam rūp students?” ik gadu organizē studenti, kuri absolvējuši semināra dzīves skolu un zina, kas visvairāk nepieciešams jauniešiem.

Projektu atbalsta: Latvijas Valsts meži, Pērnes, Dunker, Axa, Fazer, Sense of Tea, Adros Baltija, Activa Management, Ģertrūdes ielas teātris, Mikrofona ierkasti.

Vairāk par projektu: http://www.lsa.lv/krs/

 

 

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: