1750 Mehi* vēlas autonomiju
Autors - Mehi SP   
Trešdiena, 01 Aprīlis 2009 05:25

mehu_logo_jaunaisStarptautiskajās tiesībās nav precīza uzskaitījuma, kādiem jābūt nosacījumiem kādas nācijas vai teritorijas pasludināšanai par neatkarīgu valsti vai autonomu teritoriju. Izmantojot šo aspektu Mehu nācijas kopsapulcē 31. marta dienā plkst. 16.15 tika nolemts virzīt jautājumu par Mehulandes jeb Rīgā, Ezermalas ielā 6 atrodošās Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes teritorijā atrodošā kompleksa virzīšanu uz atzīšanu par patstāvīgu un autonomu teritoriju.

„Mums nav nekādu iemeslu nekļūt patstāvīgai teritorijai", bilda Mehu runasvīrs Pēteris. „Mums ir ūdens, mums ir meži, sava ražošana, sava iekārta". Pēteris savu teikto pamatoja ar krietniem faktiem: Mehulandes platība: 17,625 km2 (ieskaitot Ķīšezeru) salīdzinājumam - Vatikāna platība - 0.46 km2... Lielu daļu sauszemes teritorijas aizņem meži, kas nodrošina iespējas attīstīt šeit mežizstrādi. Ķīšezerā resursu ir pietiekoši, lai visiem Mehulandes iedzīvotājiem nodrosinātu pārtiku. Mehulandes zemes dzīles ir neizsmeļamas vēl tuvākos gadu desmitus.. Kompleksa divas rūpnīcas MDT un Fonons nodrošina valstij tik nepieciešamos saulessargus un pneimokompresorus. „Dažādot ražošanu un skatīties nišas, kur piedāvājuma nav - tāds ir mūsu plāns nākotnei", bilst Pēteris.

Šajā visas Mehu nācijas kopsapulcē piedalījās 1750 Mehi, kuri visi arī parakstīja Lielo Mehu paktu, kas pauž viņu vēlmi kļūt par atsevišķu nāciju Latvijā un Mehulandi atzīt par autonomu teritoriju.

Mehu pilnvarotais pārstāvis ar šo trīs metrus garo un 1750 parakstiem aizpildīto Lielo Mehu paktu ceturtdien dosies uz Saeimu, kur to iesniegs izskatīšanai.

„Mēs cīnīsimies par savu neatkarību un atzīšanu Latvijā!", kvēli teic Pēteris.

 

*Mehi - Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un Mašīnzinību fakultātes personāls - studenti un administrācija

Komentāri (1)
1 Trešdiena, 01 Aprīlis 2009 20:58
Счастливый
Я поддерживаю!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: