27.aprīlī notiks RTU SP valdes vēlēšanas
Autors - RTU SP   
Trešdiena, 25 Aprīlis 2012 11:10
rtu_sp_logo_pilnkrasu_200x220px
Hei, student! Šonedēļ RTU Studentu parlamentā tiks vēlēta jauna valde, kas turpmāk pārstāvēs visus RTU studentus, aizstāvēs RTU studentu viedokli dažādos ar augstāko izglītību saistītos jautājumos, kā arī rūpēsies par kvalitatīvām ārpusstudiju aktivitātēm. Arī Tev ir iespēja piedalīties šajās vēlēšanās, kandidātiem uzdodot sev interesējošus jautājumus, kā arī izsakot skaļi savu viedokli par viņiem. RTU SP vēlēšanas norisināsies RTU SP kopsapulces laikā, piektdien, 27.aprīlī no plkst. 14:00 Āzenes ielā 12, 105.auditorijā.
mmm
Vēlēšanas norisināsies uz visu 9 nodaļu vadītāju amatiem. Prezidents šogad netiks vēlēts, jo esošais RTU SP vadītājs tika ievēlēts pagājušā gada vēlēšanas un prezidentu vēl uz 2 gadiem. Kopsapulcē tiks runāts arī par iepriekšējās valdes paveikto, RTU SP Revīzijas komisija prezentēs savākto un izanalizēto informāciju par RTU SP darbību, kurā ir apkopots arī Tavs viedoklis, kā arī RTU SP prezidents prezentēs aktuālo informāciju par kopmītnēm, kā arī citus jaunumus. Šeit ir pieejama RTU SP kopsapulces dienaskārtība: http://rtusp.rtu.lv/wp-content/uploads/89-04,12_vel_%20kops%20(1).pdf
mm
RTU Studentu parlaments jeb RTU SP ir draudzīga un tradīcijām bagāta studentu organizācija – Latvijas viena no vecākajām un spēcīgākajām studentu pašpārvaldēm, kas dibināta 1992.gada 23.aprīlī. Studentu parlaments apvieno visu RTU fakultāšu un filiāļu pašpārvaldes un pārstāv studentus RTU lēmējinstitūcijās, nodarbojas ar studiju kvalitātes, vides uzlabošanu, kā arī organizē dažādus pasākumus.
mmm
Studentu parlamenta lēmējinstitūcija ir RTU SP kopsapulce, kurā darbojas 45 studenti no visām fakultātēm un filiālēm. Delegātu skaits no katras fakultātes ir proporcionāli rēķināts studentu skaitam katrā fakultātē, jo šie RTU SP biedri pārstāv savu studentu intereses.
mm
Student, esi aktīvs un iepazīsti RTU SP valdes kandidātus, vērtē tos un izsaki savu viedokli!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: