5. janvārī LMA notiks LSA Domes sēde un Gada balvas pasniegšana
Autors - Sintija Segleniece   
Piektdiena, 28 Decembris 2012 13:43

lsa_14kongr_33-585x3895. janvārī plkst. 11.00 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā Oskara Kalpaka bulvārī 13 notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde un plkst. 18.00 sāksies LSA Galda balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks godināti aizvadītā gada aktīvākie studenti, pašpārvaldes, LSA vecbiedri un tiks pasniegta arī specbalva no „Studentu paradīzes”.

Domes sēdē tiks vēlēts LSA pārstāvis Augstākās izglītības padomē (AIP), kā arī notiks Juridiskā virziena vadītāja vēlēšanas. Lai pieteiktu savu kandidatūru darbam AIP, gribētāji tiek aicināti līdz 3. janvāra plkst. 17.00 iesūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lai izvirzītu savu kandidatūru Juridiskā virziena vadītāja amatam, pretendentiem līdz 3. janvāra plkst. 17.00 jāiesūta CV, motivācijas vēstule un izvirzījums no studējošo pašpārvaldes uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ar Domes sēdes darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: