8. un 9. decembrī notiks Senatoru seminārs
Autors - Sintija Segleniece   
Sestdiena, 01 Decembris 2012 21:17

senatoriLatvijas Studentu apvienība (LSA) 8. un 9.decembrī izglītos studentus – senatorus seminārā, kurā piedalīsies 40 esošie un topošie studenti – senatori no vairākām Latvijas augstskolām. Seminārs tiek organizēts ar mērķi papildināt studentu – senatoru zināšanas akadēmiskajā jomā un motivēt jaunos studentus, kuriem ir izveidojusies interese par Senāta darbību, iesaistīties augstskolas procesu ietekmēšanā.

LSA Akadēmiskā virziena vadītājs Mikus Dubickis: „Šogad semināru veidojam tā, lai tā programma aptvertu visus jautājumus, kas ir būtiski studentam, kurš darbojas augstskolas Senātā. Semināra dalībnieki gūs ieskatu Senāta darbībā un tā lomā lēmumu pieņemšanas procesā, kā arī iepazīsies ar Senāta darbību regulējošajiem normatīviem, atbilstošo uzstāšanos un retoriku, lobiju un studentu – senatoru kolēģijas darbu no teorijas un prakses viedokļa. Seminārā tiks izspēlēta arī simulācija, lai studenti iegūtās zināšanas iemācītos pielietot praksē.”

Senatoru seminārā savā senatoru pieredzē dalīsies Edgars Jaunups, Kārlis Šadurskis, Elīna Gaile – Sarkane, Rihards Blese, Edvards Ratnieks u.c.

Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt un attīstīt prasmes konstruktīvi paust savu viedokli, papildināt jau esošās uzstāšanās un retorikas iemaņas, saprast, kā uzlabot savas senatoru kolēģijas darbu, analizēt studentu – senatoru lomas nozīmīgumu Senāta darbībā un iegūt nepieciešamo motivāciju, lai turpmāk aktīvi iesaistītos studentu interešu pārstāvniecībā.

„Esam gandarīti, ka seminārā uzstāsies zinoši un pieredzējuši lektori. Organizatoru komanda ir centusies, lai ierobežotā laikā aptvertu visus studentiem būtiskos jautājumus, lai ne tikai izglītotu jauniešus, bet arī mudinātu viņus aktīvāk iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā,” teic Mikus Dubickis.

Senatoru semināru ik gadu organizē Latvijas Studentu apvienība, lai sniegtu studentiem nepieciešamās zināšanas un prasmes un sagatavotu viņus darbam augstskolas Senātā.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: