Aicinājums parakstīt petīciju par studentu mobilitātes iespējām
Trešdiena, 22 Oktobris 2008 22:21

logo

Eiropas līmeņa akcija Let’s Go ļauj ikvienam studentam apzināties iespējas un tiesības uz brīvu mobilitāti Eiropas augtākās izglītības sistēmā, tādā veidā pievēršot Eiropas augstākās institūcijas šo jautājumu risināšanai un mobilitātes vides uzlabošanai.

Petīcijas galvenie atzinumi ir par organizatorisku un finansiālu Eiropas Savienības atbalstu studentu un jauno zinātnieku mobilitātei, to karjeras izaugsmes veicināšanai un zināšanu pārnesei dažādu valstu izglītības sistēmās.

Eiropas mobilitāte – tā ir iespēja studentiem, jaunajiem zinātniekiem un pētniekiem realizēt savas ieceres, gūt starpkultūru pieredzi, ceļot savu kvalifikāciju, apgūstot jaunas zināšanas vai realizējot savus zinātniskos projektus kādā no Eiropas valstīm.

ESU parakstu sarakstus prezentēs Eiropas ministriem, lai demonstrētu studentu viedokli šo jautājumu risināšanā. Pašreiz ir parakstījušies jau vairāki simti Eiropas studentu, kuri apzinās, ko viņiem varētu sniegt Eiropas mobilitāte, un neizturas vienaldzīgi pret šo jautājumu risināšanu, tāpēc LSA un ESU aicina to darīt arī Latvijas studentiem.

Pilnu petīcijas tekstu var apskatīt šajā lapā: www.letsgocampaign.net/petition

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: