AIESEC piedāvā prakses vietas Āzijas valstīs
Autors - Marita Skudra - Rumba   
Pirmdiena, 26 Novembris 2012 12:33
ziemas_rec_1Starptautiskās studentu organizācijas AIESEC Rīgas komiteja sākusi ziemas uzņemšanu dalībai starptautisko prakšu programmā Āzijā un Okeānijas reģionā, kas sniedz iespēju studentiem un neseniem augstskolu absolventiem piedalīties brīvprātīgā darba un apmaksātu profesionālo prakšu programmā.
m
Janvāris ir studiju prakses laiks daudzās Latvijas augstskolās, AIESEC sniedz iespēju doties profesionālā praksē uz Ķīnu, Indonēziju, Vjetnamu un Indiju jau no šī gada decembra līdz 2013. gada februārim. Pieteikšanās norisinās no 12. novembra līdz 7. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu projekta mājaslapā aiesec.lv/prakses. Informatīvie vakari notiks otrdien, 4. decembrī plkst. 19:00 RTU Rīgas Biznesa skolā. Tikšanos laikā interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par prakšu veidiem un brīvprātīgā darba iespējām.
m
AIESEC starptautisko prakšu programma sniedz jauniešiem iespēju strādāt apmaksātā prakses vietā no sešiem mēnešiem līdz pusotram gadam kādā no 113 valstīm visā pasaulē, tādējādi gūstot profesionālu un starptautisku pieredzi IT, menedžmenta, vadības, mārketinga, finanšu un daudzās citās jomās, vienlaikus iepazīstot dažādu valstu kultūru.
m
Savukārt brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos, vides un sociālajos projektos, izglītojot jauniešus par sociālām problēmām, kā arī mācot valodas un sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes. Dalība šajā programmā ilgst vidēji 6-8 nedēļas, un tās laikā jaunietim tiek nodrošināts uzturs un dzīvesvieta, kā arī iespēja iepazīt izvēlētās valsts sabiedrību, mācīties valodu un dzīvesveidu.
m
Kā norāda līdzšinējie starptautisko prakšu programmu dalībnieki un profesionālo nozaru pārstāvji, pieredze, kas gūta starptautiskajā prakšu programmā ir noderīga gan personīgajai izaugsmei, gan turpmākajai karjerai. Uzzināt aizraujošus pieredzus stāstus var AIESEC Riga rīkotajās ikmēneša pieredzes apmaiņas cikla "Explore the world with AIESEC" ietvaros Rīgā, kā arī mājaslapā myexchange.lv.
m
AIESEC ir pasaulē lielākā studentu un jauniešu vadīta organizācija, kas darbojas jau 64 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jauniešu līderības potenciālu, pozitīvi ietekmējot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2400 universitātēs113 valstīs un teritorijās AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem iegūt prakses vietas ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnes darbībai. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada, un pašlaik darbojas trīs pārstāvniecības: Rīgā, Jelgavā un Valmierā.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: