Studenti pasaulē
Piesakies semināram „Iztēlojies pasauli, kur tehnoloģijas palīdz risināt globālas problēmas!”
Autors - Microsoft Latvia   
Otrdiena, 07 Decembris 2010 11:29

image001Vai Tavi studiju biedri un draugi spēj radīt risinājumu, kas palīdzēs cilvēkiem visā pasaulē? Vai jūs vēlaties strādāt ar nākotnes tehnoloģijām jau šodien? Vai jūs zināt, kā apvienot mākslu un zinātni? Vai spējat iztēloties, kā Latvijas studenti risina nabadzības, bada, izglītības, vides un veselības problēmas? Mēs spējam!

 

Microsoft Latvia aicina Latvijas augstskolas studentu pašpārvaldes piedalīties neformālā seminārā par pasaules vadošo tehnoloģiju konkursu jauniešiem - Imagine Cup 2011. Seminārs norisināsies 13. decembrī, plkst. 15:00, Microsoft Latvia telpās Rīgā, Merķeļa ielā 21, 4.stāvā. Tajā:
 
LSA gūst Eiropas atbalstu cīņai pret finansējuma samazināšanu augstākajai izglītībai
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 25 Novembris 2010 11:51

bm59_1No 1. līdz 6. novembrim Telavivā noritēja kārtējā Eiropas Studentu apvienības (ESU) biedru tikšanās, kurā Latviju Studentu apvienību (LSA) pārstāvēja divi delegāti. Tikšanās ietvaros Eiropas studenti pauduši atbalstu LSA, kas iebilst pret valdības un Pasaules Bankas ierosinājumiem samazināt finansējumu augstākajai izglītībai.

59. ESU biedru tikšanās aizvadīta Izraēlas galvaspilsētā Telavivā, kur Latvijas studentu viedokli pārstāvēja LSA Starptautiskā virziena vadītāja Anna Cīrule un Sociālā virziena vadītājs Antons Fedorenko. Kā būtiskākā darba kārtības daļa tika apstiprināta ESU nostāja par atbalstu LSA cīņai pret finansējuma samazinājumu augstākajai izglītībai.
 
Ziemeļvalstu studenti par vienlīdzīgu kredītu sadali studentiem
Autors - Jurita Krūma   
Otrdiena, 19 Oktobris 2010 11:02

nordic_and_baltic_flagsStudentu kreditēšanas sistēma jāpadara studentiem labvēlīgāka – šāda pozīcija pieņemta Ziemeļvalstu studentu apvienību tikšanās (Nordiskt Ordförandemöte) ietvaros, kas noritēja no 7. līdz 10. oktobrim Rīgā. Tikšanās laikā studenti no septiņām Eiropas valstīm pārrunāja studentu sociālā atbalsta sistēmu Ziemeļeiropā.

Studentu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas un Dānijas pulcējās Ziemeļvalstu apvienību tikšanās ietvaros, kas tradicionāli notiek divas reizes gadā jau kopš 1946. gada. Šogad tikšanās temats bija “Studentu sociālā atbalsta mehānismi krīzes apstākļos”.

 
Ziemeļvalstu studenti aicina runāt par studiju kredītiem
Autors - Jurita Krūma   
Pirmdiena, 04 Oktobris 2010 14:50

nordicPirmo reizi Rīgā no 7. līdz 10. oktobrim noritēs Ziemeļvalstu apvienību tikšanās, kurā pulcēsies studenti no astoņām Eiropas valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Īslandes, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas un Dānijas. Viesus no Skandināvijas un Baltijas valstīm uzņems Latvijas Studentu apvienība.

No 7. līdz 10. oktobrim (Raiņa bulv. 19) pulcēsies studentu pārstāvji no astoņām Ziemeļeiropas valstīm Ziemeļvalstu apvienību tikšanās (Nordiskt Ordförandemöte jeb NOM) ietvaros, kas tradicionāli notiek divas reizes gadā jau kopš 1946. gada. Šogad tikšanās tēma ir “Studentu sociālā atbalsta mehānismi krīzes apstākļos”.

Piektdien, 8. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:00 Latvijas Universitātes Muzeju zālē kā augstskolu studenti, tā pasniedzēji aicināti piedalīties atvērtajā paneļdiskusijā par studiju un studējošo kredītiem, kāda ir studentu sociālā atbalsta sistēma Latvijā un Skandināvijas apgabalos. Diskusija norisināsies angļu valodā.

 
LSA piedalās Ziemeļvalstu apvienību sapulcē Gēteborgā
Autors - Anna Cīrule   
Trešdiena, 21 Aprīlis 2010 21:37
lsa2010. gada 8. - 11. aprīlī notika NOM (Nordik Organizational Meeting) tikšanās Gēteborgā, Zviedrijā. NOM ir reģionāls nacionālo studentu apvienību sadarbības tīkls, kura biedri ir studentu apvienības no Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm. Latvijas Studentu apvienību NOM pārstāvēja starptautiskā virziena vadītāja Anna Cīrule. Šoreiz tikšanās tika veltīta studiju maksām un to ieviešanas draudiem Ziemeļvalstīs.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL