Vasaras piedzīvojums ar programmu "Award"
Autors - Madara Krūmiņa   
Otrdiena, 26 Jūnijs 2012 23:23
eldorado_2012_lvJau sesto gadu biedrība "Vārti ģimenei" aicina jauniešus līdz 25 gadu vecumam piedalīties aizraujošā vasaras piedzīvojumā - starptautiskā vasaras ekspedīcijā "Eldorado 2012", kas no 4. līdz 11. augustam norisināsies Pāvilostas novada "Lejās".
m
Ekspedīcijas skola katru gadu norisinās kādā mežainā Kurzemes vietā un katru gadu to apmeklē dalībnieki no tādām valstīm kā Izraēla, Turcija, Krievija, Igaunija, Jordānija, Nīderlande un pat Indija.
m
Tā ir lieliska iespēja jauniešiem pavadīt laiku ārpus pilsētas, brīvā dabā, bez moderno tehnoloģiju klātbūtnes, pilnveidojot savas angļu valodas zināšanas un gūstot jaunus iespaidus un zināšanas.
 
LSA pārceļas uz jaunām telpām
Autors - Sintija Segleniece   
Pirmdiena, 25 Jūnijs 2012 14:54
lsa_adrese_copy

Latvijas Studentu apvienība (LSA) piedzīvojusi pārmaiņas, pārceļoties uz jaunām, mājīgām un plašām telpām Mārstaļu ielā 2/4 (ieeja no Vecpilsētas ielas 3),, Vecrīgā, kur katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00 ar Tev interesējošajiem jautājumiem vai problēmām vari griezties pie biroja administratores Lāsmas Mencendorfas vai iepriekš norunājot tikšanos ar kādu no LSA valdes locekļiem.

 

Uz tikšanos!

 
Kaņepes Kultūras centrā notiks Starptautiskā Lodzas fotofestivāla fotoprojekciju nakts
Autors - Kristīne Hlevinska   
Piektdiena, 22 Jūnijs 2012 16:05
tomasz_lazar_dreamline_201226. jūnijā Kaņepes kultūras centrs, kas atrodas Skolas ielā 15, ielūdz Tevi baudīt pasaules mēroga fotomākslu, apmeklējot Starptautiskā Lodzas festivāla (Polija) 12 finālistu fotodarbu nakts projekcijas.
m
Starptautiskais Lodzas festivāls ir pirmais Polijas fotogrāfijas festivāls, kura pirmsākumi meklējami 2001. gadā . Festivāla Grand Prix konkurss notiek jau sesto gadu, un tajā piedalās vairāk nekā 500 fotogrāfu no visas pasaules. Festivāla starptautiskā žūrija izvirza 10 - 12 finālistus un nosaka konkursa uzvarētājus. Šogad galveno balvu ieguva poļu fotogrāfs Tomass Lazārs ar projektu Dreamline (2008 - 2011).
 
Publiskās debates "Vai par mūzikas publisku atskaņošanu ir jāmaksā?"
Autors - Raivis Ieviņš   
Otrdiena, 19 Jūnijs 2012 22:56
ludk-publiskais-izpildijums2Latvijas Universitātes Debašu klubs ielūdz ikvienu interesentu piedalīties debatēs ar DJ Tomu Grēviņu mūziķi Kažu (Kārlis Būmeisters) un advokātu un Juridiskās fakultātes lektoru Mārci Krūmiņu. Debates norisināsies 20. jūnijā no pulksten 15.00 līdz 17.00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19.
m
Debatēs “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības” (LaIPA) pārstāvji skaidros, kādos gadījumos un kādēļ par mūzikas publisku atskaņošanu ir jāmaksā. Savukārt LU Debašu kluba pārstāvji argumentēs, kādēļ mūzikas atskaņošanai jābūt bezmaksas un kas pašreizējā kārtībā ir nepareizs.
 
Atver prātu iecietībai!
Autors - Līva Liepkalne   
Otrdiena, 12 Jūnijs 2012 14:52
beglu_diena_2012_plakats_lvBiedrība "Patvērums "Drošā māja"" sadarbībā ar UNHCR un GAiN aicina Tevi piedalīties biedrības organizētajā pasākumā "Atver prātu!", kas trešdien, 20. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 notiks Peldošajā darbnīcā, Andrejostā, Andrejostās ielā 1.
m
Pasākums tiek organizēts Pasaules bēgļu dienas ietvaros. Tā laikā dalībniekiem būs iespēja "Dzīvajā bibliotēkā" iepazīties ar dažādām kultūrām no to pārstāvju skatu punkta, iesaistīties radošajās darbnīcās, mācoties runāt vairākās valodās, veidojot miera rokassprādzes, tolerances logotipu u.c. priekšmetus.
 
AIESEC vasaras prakses!
Autors - Mārtiņš Zemlickis   
Sestdiena, 09 Jūnijs 2012 11:03
aiesec_Starptautiskā jauniešu organizācija AIESEC sniedz iespēju studentiem un absolventiem iegūt profesionālu pieredzi un personīgas attīstības iespējas 111 dažādās pasaules valstīs vasaras brīvlaikā.
m
Jauniešu organizācija AIESEC līdz 18. jūnijam aicina jauniešus pieteikties vasaras prakšu programmām 111 pasaules valstīs. Prakšu dalībniekiem ir lieliska iespēja uzlabot angļu valodas prasmes, iegūt profesionālu pieredzi un iepazīt jaunus cilvēkus starptautiskā kulturvidē.
 
"Ko runā un redz mana Rīga?" - tava iespēja izpausties!
Autors - Sanita Lāce   
Otrdiena, 05 Jūnijs 2012 12:46
imagesJauniešu organizācija „Baltic Student” izsludina pieteikšanos projektam Rīgas jauniešiem „Ko runā un redz mana Rīga?!”, kas norisināsies vairākos posmos no 30. jūlija līdz 31. augustam, Rīgā.
m
Projektam aicina pieteikties jauniešus, kuriem interesē žurnālistiska, fotografēšana, publisko attiecību koordinēšana un vadīšana un Rīgas pilsētas izzināšana. Projektam var pieteikties arī jaunieši, kuriem nav pieredzes nevienā no iepriekšminētajām jomām.
 
LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausā trešo reizi uzvar LU komanda
Autors - Rolands Blumbeks   
Pirmdiena, 28 Maijs 2012 11:33
studentu_kartinga_kauss16. maijā Biķernieku kompleksās bāzes kartingu trasē norisinājās jau trešās Latvijas Studentu kartinga kausa sacensības. Starp finālā iekļuvušajām astoņām augstskolu komandām uzvaru trešo reizi pēc kārtas guva Latvijas Universitātes (LU) studentu komanda.
mm
Finālsacensībās startēja komandas no šādām augstskolām: Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Biznesa augstskolas Turība, Rīgas Starptautiskās biznesa un ekonomikas administrācijas augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas universitātes, kā arī viena apvienotā studentu komanda.
 
Iesaisties starpkultūru piedzīvojumā "Runājošā siena"!
Autors - Evija Čudare   
Pirmdiena, 18 Jūnijs 2012 20:08
bulta_ielugumsIzglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jauniešus iesaistīties starpkultūru piedzīvojuma pasākumā "Radošā siena", kas notiks 28. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā. Pasākums tiek organizēts projekta "Integrācijas veicināšanas atbalsta sistēmas izveide trešo valstu valstspiedrīgajiem jauniešiem" noslēguma ietvaros.
 
Dodies uz Latvijas Kultūras akadēmijas studentu radošo darbu skatēm!
Autors - Aija Melbārde   
Pirmdiena, 11 Jūnijs 2012 12:22
image002Kulturas akadēmijas vasaras vēstneši kā ierasts ir gatavie studentu kursa, bakalaura un maģistra darbi. Vēl jūnijā un jūlijā vēlamies aicināt interesentus apmeklēt LKA studentu radošo darbu skates – teātra un deju izrādes, kino vakarus.
m
11., 13. jūnijā un 5. jūlijā plkst. 19.00 skatītāji aicināti uz LKA dramatiskā teātra režijas mākslas 3. kursa studenta Viestura Roziņa Nedžati Džumali iestudējumu „Jūras roze” Dirty Deal Teatro. Izrāde par klasisku mīlas trīsstūri - sieva, vīrs un mīļākais – sabiedrībā, kurā tradīcijas dominē pār jūtu pasauli.
 
Piesakies konkursam "Paaudze 1992"!
Autors - Inese Mauriņa   
Ceturtdiena, 07 Jūnijs 2012 18:03
fusion_core_logo
2012.gadā tiek svinēta Eiropas vienotā tirgus 20 gadu jubileja. Lai veicinātu jauniešu iekļaušanos Eiropas vienotajā tirgū, kā arī lai mudinātu viņus aktīvi līdzdarboties, Eiropas Komisija ir izsludinājusi radošo konkursu jauniešiem „Paaudze 1992” („Generation 1992”).
mm
Latvijas jaunieši, kuri dzimuši 1992. gadā tiek aicināti būt radoši un paust savu viedokli par ES. Kā viņi izjūt to? Cik lielā mērā viņi apzinās brīvības, ko piedāvā vienotais tirgus, un kā viņi vēlētos saredzēt turpmāk? Jaunieši 20 gadu vecumā tiek aicināti paust savu viedokli, pieredzi, priekšstatus un vēlmes vienotajā tirgū, paceļot pildspalvu, otu, fotokameru, datoru, vai mobilo telefonu un ļaujoties to radošajām spējām!
 
Vasaras prakses iespēja Swedbank.
Autors - Sintija Segleniece   
Otrdiena, 29 Maijs 2012 16:07

1198148660logo-swedbank

Ja tu vēl domā, kā produktīvi pavadīt savu vasaru, tad Swedbank piedāvātās prakses iespējas ir domātas tieši tev. Jūlija, augusta un arī septembra mēnesī tu vari kļūt par vienu no Swedbank klientu konsultantiem.
 
AIESEC aicina piedalīties konferencē par starptautisko mārketingu un biznesa vadību
Autors - Elvīra Laizāne   
Ceturtdiena, 24 Maijs 2012 15:03
esizenita_logo25.maijā no plkst. 16.00 - 20.00 viesnīcas "Avalon" telpās notiks AIESEC Latvija organizēta konference par starptautisko mārketingu un biznesa vadību, kā arī konkursa "Esi Zenītā 2012" noslēguma pasākums.
mm
Konferences laikā jauniešiem būs iespēja dzirdēt trīs bezmaksas lekcijas angļu valodā, kas veltītas aktīvajai pārdošanai un jaunākajām tendencēm vadības jomā. Ar lekciju uzstāsies pazīstamais dzērienu ražotājs Aldaris, UL&SL, vadošais tirdzniecības un mārketinga uzņēmums reģionā, un Bio2You, kura produkti tika iekļauti ASV televīzijas balvu "Emmy" nominācijām pasniegtajos dāvanu maisiņos. Turklāt pasākuma apmeklētāji būs arī pirmie, kas uzzinās jauno pārdošanas talantu konkursa „Esi Zenītā 2012” uzvarētāju - Labāko jauno pārdevēju Latvijā 2012. gadā.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL