Pašpārvaldes ziņo
Latvijas Universitātes Studentu padomi vadīs Inguna Zariņa
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 06 Decembris 2011 13:22
inguna_zarina-h150Pirmdien, 5. decembrī, plkst. 17.30 LU Senāta zālē pulcējās 2012. gada sasaukuma Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) biedri, lai ievēlētu padomes priekšsēdētāju. Ar balsu vairākumu padomes priekšsēdētāja amatu no LU Ekonomikas un vadības 4. kursa studenta Mārtiņa Līdaka pārņem LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes 4. kursa studente Inguna Zariņa.

Savā uzrunā I. Zariņa uzsvēra, savu ilggadējo pieredzi Latvijas Universitātes Studentu padomē un Latvijas Universitātes Senātā, Latvijas Studentu apvienības un Augstākās izglītības programmu akreditācijas komisijas darbībā. Izpratne par augstākās izglītības lauku un studijas psiholoģijā, viņai ļaus veicināt LU SP biedru izaugsmi, stiprinās sadarbību ar fakultāšu studējošo pašpārvaldēm, nodrošināt kvalitatīvu studējošo viedokļa pārstāvniecību LU lēmējinstitūcijās un sadarbībā ar LU departamentiem.
 
Atklāj sevī līdz šim neapzinātu talantu Tehniskajās jaunrades dienās
Autors - RTU SP   
Pirmdiena, 21 Novembris 2011 10:58

tjd_plakts_rga

Ja vienmēr esi domājis, ka tehniskās lietas nav piemērotas Tev, nāc un pārliecinies par pretējo! Apmeklējot Tehniskās jaunrades dienas, iespējams, atklāsi sevī līdz šim neapzinātu talantu - konstruēt robotus, veidot milzu ziepju burbuļus, radīt šķīdumu varavīksni, būvēt laivas, radīt elektrību un testēt spageti tiltu izturību.

Ja esi 10-23 gadus jauns, nāc uz Tehniskās Jaunrades dienām kādā no piecām Latvijas pilsētām - Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā.

Pasākuma laikā pieredzējušu treneru vadībā varēsi izveidot kādu no sacensību disciplīnu „Robotikas darbnīca”, „Ķīmijas laboratorija”, „Laivu doks”, „Energo stacija” priekšmetiem, ar kuriem vēlāk varēsi sacensties ar sava vecuma jauniešiem. Lai pieteiktos, aizpildi pieteikuma anketu, ko var atrast interneta vietnēwww.tjd.lv.

 
"Biznesa sula" par uzņēmējdarbību
Autors - LSA   
Pirmdiena, 21 Novembris 2011 01:39

biznesa_sula_2Lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa interešu klubs «Portfelis» sadarbībā ar RTU Karjeras centru jau piekto reizi rīko mini forumu uzņēmējiem un jaunajiem līderiem «Biznesa sula».

Mini forums «Biznesa sula» 30. novembrī norisināsies RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Ķīpsalas ielā 10, plkst. 19.00, ierašanās no plkst. 18.30. Forumā aicināts piedalīties ikviens interesents. Dalība mini forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 29. novembrim, sūtot pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

 
"PŪTIET PAŠI, SPĒLĒJIET TEĀTRI PAŠI un GLEZNOJIET PAŠI"
Autors - Latvijas Mākslas augstskolu asociācijas Studentu apvienība   
Trešdiena, 02 Novembris 2011 20:20
crw_8257-585x389
Sakarā ar kārtējo nepamatoto izglītības budžeta samazināšanu augstskolām
Piektdien 4. novembrī trīs mākslas augstskolas piesaka"Kultūras pastaigu Nr. 5"!!!

Pulcēšanās: LMA vestibilā plkst. 13:00
Pastaigas norises laiks: 13:30 - 14:30
Maršruts: LMA galvenā ieeja - Raiņa piemineklis - Brīvības piemineklis - Ministru kabinets.
Aicināti piedalīties VISI
 
Spēlē ar grupu uz Studentu dienu'11 svētku galvenās skatuves
Autors - LLU SP   
Trešdiena, 12 Oktobris 2011 15:21
iznacgaismaLatvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina studentu grupu konkursu „Iznāc gaismā 2011".

Lai pieteiktos konkursā, SP aicina ikvienu Latvijas studentu grupu no 12.septembra līdz 23.oktobrim iesūtīt pieteikuma anketu ar grupas demo audio vai video ierakstu.

Žūrija, izvērtējot iesūtītos pieteikumus atlasīs trīs labākos māksliniekus, kas sacentīsies konkursa finālā 2.novembrī klubā „Jelgavas Krekli". Konkursa uzvarētājam būs iespēja 16.novembrī kāpt uz festivāla noslēguma skatuves Zemgales Olimpiskajā centrā un iesildīt sabiedrībā zināmus māksliniekus.

 
„Mazāk runu, vairāk darbu!” – Rīgā atgriežas Garage48
Autors - Krists Avots   
Piektdiena, 07 Oktobris 2011 12:09
garage48Visiem, kam galvā nepiepildītas idejas par dažādiem IT risinājumiem, jāpatur prātā, ka no 18. līdz 20. novembrim SSE Riga telpās jau otro reizi Latvijā viesosies Garage48 - pasaulē arvien vairāk atpazīstams notikums, kurš uz nedēļas nogali vieno aktīvus cilvēkus, lai 48 stundu laikā kopīgi savas ieceres pārvērstu realitātē. Cilvēki bieži baidās uzsākt savu biznesu, jo trūkst zināšanas, naudas un labi komandas biedri, tādēļ Garage48 atver savas durvis, lai to mainītu un pierādītu, ka viss ir atkarīgs no pozitīvas attieksmes, radošiem biedriem un motivējoša laika ierobežojuma. Galvenais - mazāk runu un formalitāšu, vairāk -rīcības.
 
Fukšu balle RTU studentiem un viņu draugiem
Autors - Danuta Jasmane   
Trešdiena, 05 Oktobris 2011 09:02
fukshu_balle_plakaats_2011_fin_500pxPiektdien, 14.oktobrī plkst. 22:00 BT1 izstāžu hallē Ķīpsalā norisināsies šī gada pirmā īstā student balle – Fukšu balle. Tev tur ir jābūt! Uzstāsies Dzelzs Vilks, Transleiteri, DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki. Biļetes pieejamas RTU SP birojā Āzenes ielā 22. Īsts students ir labi izballējies students!
14.oktobris
14.oktobrī, kad RTU svin savu dzimšanas dienu, katru gadu kā tradīcija notiek pirmā kursa studentu iesvētīšana - tiek pārbaudīta jauno studentu izturība un atraktivitāte, lai pierādītu savas spējas, mācoties iespējams labākajā universitātē Latvijā. Vakarā, kā ierasts, tiek rīkota foršākais rudens pasākums – Fukšu balle. Būs dažādi konkursiņi, pārsteigumi, aktivitātes un ļoti laba mūzika.
 
Atvadu „sveiciens” no Ēlertes - LKK studentu pikets pie MK ēkas 20. septembrī pret nepārdomātu un sasteigtu reformu valdības pēdējās darba dienās
Autors - Mārcis Benužs   
Pirmdiena, 19 Septembris 2011 21:19
Rīt, 20. septembrī plkst. 14.00, pie Ministru kabineta ēkas tiks rīkots pikets pret nepārdomātu un sasteigtu reformu valdības pēdējās darba dienās. Latvijas Kultūras koledžas studenti vēlas paust savu viedokli par Latvijas Kultūras koledžas (turpmāk tekstā LKK) reorganizāciju un nevēlas pieļaut, ka Kultūras ministrijas nepārdomātie lēmumi tiek pieņemti un realizēti.
LKK studenti ir pret sasteigta rīkojuma pieņemšanu par LKK pievienošanu Latvijas Kultūras akadēmijai. Ministrija nav sniegusi pamatotus, vērā ņemamus argumentus un finanšu līdzekļu ietaupījuma aprēķinus, kāpēc vajadzīga iestāžu apvienošana un kādi būs ieguvumi apvienošanas gadījumā. Jau divus gadu tiek mēģināts salāgot studiju programmas šīm divām augstākās izglītības iestādēm, bet nekas šajā jautājumā nav atrisināts, tāpēc studenti ir satraukti par savu turpmāko likteni.Studenti uzskata, ka vispirms ir jāsaprot un jānovērtē reformas nepieciešamība un tas, kā reforma realizējama,pēc tam tāda jāveic. Nevis kā šajā gadījumā - sākumā reorganizē un pēc tam domā par sekām. Tauta jau ir paudusi savu attieksmi pret pašreizējo kultūras ministri Sarmīti Ēlerti - viņa ir viena no visvairāk vēlēšanu biļetenos svītrotajiem/nevēlamajiem deputātu kandidātiem 11. Saeimas vēlēšanās.
 
Kļūsti zvaigzne, kāpjot uz “Studentu dienu” skatuves
Autors - Aigars Ieviņš   
Otrdiena, 13 Septembris 2011 14:30

studentu_dienas_1Gatavojoties gada svarīgākajai studējošās paaudzes pasākumam - „Studentu dienām" - LatvijasLauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina studentu grupukonkursu „Iznāc gaismā 2011".

„„Studentu dienas" ar katru gadu kļūst plašākas un pasākumu programma - daudzpusīgāka. Lai attīstītustudentu grupu pilnveidošanos un veicinātu jauniešu interesi darboties muzikālās apvienībās, turpināmpērn sākto konkursu studentu grupām," norāda LLU SP vadītāja Daiga Ziediņa.
 
EKA SP valdes sastāvs izmaiņas
Autors - Edīte Barinska   
Otrdiena, 13 Septembris 2011 14:22

eka_sp_logo

Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldē (EKA SP) sākoties jaunam studiju gadam ir mainījies valdes sastāvs. Pašpārvalde septembri uzsāk kā jaunu darba posmu ar pilnībā nokomplektētu komandu.

Šī gada 8. septembrī pirmās kopsapulces darba kārtībā viens no punktiem bija EKA SP ārkārtas vēlēšanas. Ārkārtas vēlēšanu kārtībā bija jāievēl Sabiedrisko attiecību un informācijas virziena vadītājs, uz kuru bija viens kandidāts, un jāapstiprina priekšsēdētāja izvēlētais vietnieks.

 
LU Studentu padome aicina darbā biroja koordinatoru
Autors - Jurita Krūma   
Trešdiena, 10 Augusts 2011 09:46
lu_sp_logo1_72Līdz 15.augustam Latvijas Universitāte Studentu padome (LU SP) izsludina pieteikšanos uz biroja koordinatora amatu. Pieteikties aicināts ikviens studējošais.
LU Studentu padome ir organizācija ar vairāk kā 90 gada vēsturi Universitātes studējošo tiesību un interešu pārstāvības jomā. LU SP kā LU struktūrvienība apvieno 13 fakultāšu studējošo pašpārvaldes un darbojas akadēmiskās, studiju, kultūras, sociālās un sporta vides attīstībā. Tuvojoties akadēmiskā gada sākumam, LU SP aicina studējošos kļūst par padomes daļu un pieteikties biroja koordinatora amatam.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL