Studenti pasaulē
Austrijas studenti jau nedēļu ieņēmuši auditoriju, kur rīko publiskās diskusijas
Autors - Ilze Bertāne   
Otrdiena, 27 Oktobris 2009 12:33
austrijaNo Austrijas ziņo Aija Vanaga
Austrijas studentu protesti sākās kā neapmierinātība ar vienu lēmumu un šobrīd ir izvērtušies 6 dienu ilgā akcijā, kuru klātienē atbalsta simtiem studentu un interneta vietnē vēl aptuveni 2000 studentu.
Otrdien, (20.10.2009) Austrijas mākslas akadēmijas studenti protestēja pret vienošanos, kura tika parakstīta starp akadēmijas vadību un Izglītības ministriju. Vienošanās paredz pievienošanos Boloņas procesam, kas studentu prāt ierobežo studiju brīvību. Līdz šim Austrijā netika izdalītas bakalaura studijas no maģistra, bet jaunā vienošanās to paredz.
 
ESU: Izglītības sektors un uzņēmēji veido dialogu
Autors - Anete Enikova   
Svētdiena, 01 Marts 2009 09:55
u-b-forumsFebruāra sākumā no dalības Eiropas uzņēmējus un augstskolu pārstāvjus vienojoša foruma Briselē atgriezās Latvijas Studentu apvienības Starptautiskā virziena vadītājs Kirils Solovjovs. Šis forums šogad notika jau otro gadu un vienoja Eiropas augstākās izglītības sistēmas darbiniekus, uzņēmējus. Šogad piedalīties forumā tika aicināti arī studenti no visas Eiropas.
 
[Papildināts] Lietuvas studenti ar aizlīmētām mutēm piketē pie Seima ēkas
Autors - LETA   
Sestdiena, 21 Februāris 2009 00:31
lietuviesi-limlentesGrupiņa lietuviešu studentu ar aizlīmētām mutēm ceturtdien, 19. februārī, nesankcionētā piketā pie Seima ēkas Viļņā protestēja gan pret augstākās izglītības reformu, gan aizliegumu rīkot plašāku mītiņu, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Lietuvas pilsoņu grupai "Par kvalitatīvu un pieejamu augstāko izglītību Lietuvā" neizdevās saņemt pašvaldības atļauju rīkot mītiņu Neatkarības laukumā pie Seima, jo tā atteicās garantēt, ka mītiņā nepiedalīsies vairāk par 300 cilvēkiem.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL