Pašpārvaldes ziņo
“Latvija, Manis nav!”- mūsdienīgs stāsts par jauniešu dzīvi
Autors - Toms Strēlis   
Ceturtdiena, 09 Jūnijs 2011 14:19
latvija_manis_te_navVai tiešām šobrīd dzīve liek jauniešiem teikt: " Latvija, Manis nav!"? Kādas vērtības jaunieši meklē, pēc kā tiecas un pret kādiem lielās dzīves zemūdens akmeņiem sasit savas sapņu laivas?
"Mums nav vienalga, kas notiek ar jauniešiem Latvijā šeit un tagad, kad viņi uzsāk savas gaitas plašajā pasaulē un mēģina atrast savu vietu dzīvē, tāpēc arī vēlamies pievērst sabiedrības uzmanību tam, kas šobrīd notiek jauniešu dzīvēs un dvēselēs, kas ietekmē un veido pusaudžu dzīvi un ko viņi vēlas un ir gatavi dot sabiedrībai gan šodien, gan nākotnē," uzsver jaunās filmas veidotāji. Filmas pirmizrāde jau šonedēļ.
 
EKA SP aicina uz dzimšanas dienu un SPEKAs balvu
Autors - Sintija Milberga   
Otrdiena, 31 Maijs 2011 12:58
spekas_balva-01Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldes (EKA SP) rīkotā SPEKAs balva jau kļuvusi par tradīciju, kuras mērķis ir apvienot divus skaistus svētkus vienā: akadēmiskā balle un balvu pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tiek izteiktas pateicības un apbalvoti gan labākie pasniedzēji, gan studenti, gan čaklākie EKA SP biedri, kā arī Studentu pašpārvaldes dzimšanas diena, kura tiek svinēta kopā ar citu augstskolu SP pārstāvjiem.
Šogad SPEKAs balva norisināsies 3.jūnijā plkst. 21:00 Rīgas Kongresu nama telpās (K.Valdemāra ielā 5). Par pasākuma veiksmīgu norisi rūpēsies vakara vadītāji Anita Mitriķe un Edgars Čerkovskis. Vakara gaitā ar priekšnesumiem pārsteigs EKA studenti - Laura Ločmele, Jānis Balodis, Valters Mucenieks u.c. Balles laikā viesus izklaidēs un uz deju plača aicinās grupa The Picture.
 
Vidzemes Augstskola ieguvusi Latvijas Zaļākās augstskolas titulu
Autors - Edmunds Jansons   
Otrdiena, 31 Maijs 2011 12:43

 

zalais_kauss_dienas_viesistabaIr noslēdzies Latvijas Zaļā Punkta organizētais projekts „Zaļā punkta kauss". Projekta
noslēguma pasākumā studenti žūrijai prezentēja savus gada laikā paveiktos zaļos darbus, kā rezultātā par šī gada „Zaļākās Latvijas augstskolas" titula, ceļojošā kausa un 1000 Ls prēmijas jaunu zaļu ideju realizēšanai saņēmēju kļuva Vidzemes Augstskola.

 

Šī gada balvas ieguvēji - Vidzemes augstskolas studenti, savā prezentācijā atspoguļoja aktivitātes, kas apliecina augstskolas ilgtermiņa darbību videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanā. Studenti savās zaļajās aktivitātēs spēja iesaistīt ne tikai savus kursa biedrus, bet arī augstskolas pasniedzējus un administrāciju.

 
Studenti aicina ar ziedojumiem palīdzēt SOS ciematu bērniem sagatavoties skolai
Autors - Mudīte Voitiša   
Otrdiena, 10 Maijs 2011 12:44
sejinas_krasainas_webNo 1.maija līdz 1.jūnijam RISEBA studenti aicina visu Latvijas augstskolu un skolu audzēkņus, uzņēmējus un ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties jauniešu labdarības akcijā „SunRise".
Akcijas mērķis ir ziedot grāmatas, intelektuālās spēles, kancelejas preces, sporta inventāru un citas izaugsmei un izglītībai nepieciešamas lietas tiem, kuriem šobrīd klājas visgrūtāk un kuriem nereti vajag salīdzinoši nelielu atbalstu, lai piepildītos sapņi un sāktos jauna cerībām piepildīta dzīve. Ar akciju vēlamies pateikt, ka nepieciešams pavisam nedaudz, lai paveiktu ko nozīmīgu un darītu KĀDU laimīgu," uzsver Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) studējošo pašpārvaldes pārstāvis Toms Strēlis.
 
Ievēlēta jauna RTU Studentu parlamenta valde
Autors - Danuta Jasmane   
Svētdiena, 01 Maijs 2011 17:21

 

rtu_sp_jauna_valdePiektdien, 29.aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē 8 stundu garā vēlēšanu sēdē tika ievēlēta jaunā RTU Studentu parlamenta valde. Valdes vēlēšanas notiek katru gadu
aprīļa RTU SP kopsapulces laikā. Uz 9 nodaļu vadītāju amatiem un prezidenta amatu kandidēja 13 studenti. Par jauno RTU SP prezidentu kļuva Juris Iljins, RTU Transporta un mašīnbūves fakultātes 4.kursa students. Par viceprezidentu tika izvirzīts un ievēlēts Kaspars Purmalietis.
Jauns nodaļu vadītājs tika ievēlēts Finanšu un administratīvo lietu nodaļā, Kultūras nodaļā, Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļā, Sabiedrisko attiecību nodaļā, Sociālo lietu nodaļā un Zinātnes nodaļā. Esošos amatus saglabāja Ārējo sakaru, Sporta un Studiju nodaļas vadītāji.
 
RTU aicina apzināt savu radošumu reklāmas dienā "Reklaminators"
Autors - RTU IEVF   
Trešdiena, 27 Aprīlis 2011 07:30
28mazRTU IEVF Studentu pašpārvalde piedāvā Tev reklāmas dienu 28. aprīlī, kad varēsi i/c Olimpia uzzināt vairāk par reklāmu, nofotografēties un nokļūt reklāmā, apskatīt ideju sienu un dalīties ar savām idejām reklāmai RTU un īstenot savas reklāmas idejas uzņēmumos, saņemot lieliskas balvas! 28. aprīlī no 10.00 līdz 21.00 nāc uz i/c Olimpia (2.stāvā) un ļauj, lai Tevi ierauj Reklaminatorā!

1. Apskati aizraujošus video un foto materiālus par un ap reklāmu!

2. Nofotografējies kastinga aģentūras Rabbit Casting datu bāzei un kļūsti par uzņēmumu reklāmas seju!

3. Atnāc un uzzini, kādu RTU aktivitāšu reklamēšanai vajadzīgas idejas! Izlasi par aktivitāti, pieraksti idejas (tur pat uz vietas vai mājās) un iemet ideju aploksni IDEJU KASTĒ i/c Olimpia vai iesniedz to elektroniski failiem.lv/reklaminators līdz 4.maijam.

 
LU Studentu padome 91.dzimšanas dienā ar viesiem talkos LU Botāniskajā dārzā
Autors - Jurita Krūma   
Pirmdiena, 25 Aprīlis 2011 10:32
lu_botPiektdien, 29.aprīlī Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina savus biedrus, vecbiedrus, Universitātes saimi un sadarbības augstskolu pārstāvjus uz padomes 91.dzimšanas dienas svinībām LU Botāniskajā dārzā. Ziedoņa iestāšanās un padomes vēsturiskās dibināšanas svinības gaidāmas gan draudzīgas talkas, gan pavasarīgu dārza svētku noskaņās.
Izceļot padomes darbīgo garu, savā 91.dzimšanas dienā kopš dibināšanas 1920.gadā LU Studentu padome aicina viesus pievienoties Universitātes saimei LU Botāniskā dārza spodrināšanas talkā 29.aprīlī plkst. 12:00.
 
TSI aicina studentus iepazīst Rīgu orientēšanās sacensībās
Autors - TSI SP   
Ceturtdiena, 21 Aprīlis 2011 12:33
tsi_orientesanasVai Jūs bieži pastaigājaties pa Rīgu? Vai stāstāt ārzemju viesiem par mūsu pilsētas jaukajām vietām? Vai varat bez problēmām atrast jums vajadzīgo Vecrīgas namu vai ielu? Vai labi pazīstat Rīgu? Transporta un sakaru institūts jums piedāvā atbildēt uz šiem jautājumiem, iegūstot lielu emociju lādiņu! 2011. gada 7. maijā notiks konkurss - spēle skolēniem un studentiem „Cik labi tu pazīsti Rīgu?!"
Kas sagaida pašus drosmīgākos konkursa dalībniekus?
Pasākuma svinīga atklāšana, kurā vārds tiks dots konkursa organizatoriem, pilsētas mēram Nilam Ušakova kungam, TSI rektoram profesoram Borisam Mišņeva kungam, kompāniju vadītājiem, kas palīdzēja realizēt projektu. Pēc tam notiks viktorīna, kurā dalībnieki atbildēs uz jautājumiem par Rīgas vēsturi un kultūru. Maratons, pati jautrākā un aizraujošākā spēles daļa, notiks pilsētas centra daļā, piesaistot galvaspilsētas viesu uzmanību.
 
Augstskolu studentus aicina piedalīties kartinga sacensībās
Autors - Rolands Blumbeks   
Pirmdiena, 11 Aprīlis 2011 14:53
lmt_rt_skk_plakaatsTev patīk ātrums un azarts? Vēlies braukt ar rallija auto? Pārstāvi savu skolu „LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausā", aizstāvi savas skolas godu, un pierādi, ka Tava skola ir labākā!
Tuvojas viens no šī pavasara aizraujošākajiem sporta notikumiem - otrās studentu kartinga sacensības "LMT Rallija komandas Studentu kartinga kauss", kas 18.maijā norisināsies kartinga trasē "SK 333". Tāpēc ikviens Latvijas augstāko izglītības iestāžu students aicināts līdz 18.aprīlim pieteikt dalību atlases sacensībām. Pieteikšanās - http://mehi.lv/.
Kā informē sacensību organizatori, atlases sacensības norisināsies Rīgā, "Ātruma Cilts" kartinga hallē. Dalībnieki varēs izvēlēties sev pieejamāko dienu, lai veiktu atlases braucienu. Atlases sacensībās tiks izveidota komanda sešu cilvēku sastāvā, kas pārstāvēs savu skolu "LMT Rallija komandas Studentu kartinga kauss" finālsacensībās 18.maijā, kad tiksies astoņas labākās studentu komandas. Labākā studentu komanda būs tā, kas sacensību laikā nobrauks visvairāk apļu.
 
RTU SP izsludina himnas konkursu
Autors - Eva Skujiņa   
Trešdiena, 23 Marts 2011 14:16
rtu_sp_himnas_konkurssRTU Studentu parlaments (RTU SP) izsludina himnas teksta un mūzikas konkursu sadarbībā ar ierakstu studiju "Sound Division Studios", kur tiek aicināts piedalīties ikviens interesents. Konkursa darbu iesniegšanas termiņš - 2011. gada 17. aprīlis. Konkursa mērķis ir radīt tādu RTU Studentu parlamenta himnu, kas veicinātu parlamenta atpazīstamību un popularitāti. Konkursa nolikums mājaslapā: www.rtusp.lv.

Darbi iesniedzami .wav vai .mp3 formātā, nosūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un iesniedzot ierakstītu CD aizlīmētā aploksnē ar norādi "Konkursam - RTU Studentu parlamenta himna" RTU Studentu parlamentā, Āzenes ielā 22. Himnas teksts jānoformē datorrakstā un jāiesniedz aploksnē kopā ar audio failu.

 
Rēzeknes Augstskolas studenti aicina pierādīt savu erudīciju
Autors - Armands Gornijs   
Otrdiena, 22 Marts 2011 11:20
ra_logoPiektdien, 8. aprīlī Rēzeknes rajona padome (Atbrīvošanas aleja 95 ) notiks centrālais pasākums - intelektuāla erudīcijas spēle, kuras tēma ir „Students - PēRĻu Zvejnieks ."

Konkursa komandā ir jābūt 5 cilvēkiem, un spēle notiek 2 posmos:

    • komandu prezentācijas ( skečs ) ( 3 min ) par spēles tēmu „ Students - pēRĻu zvejnieks."
    • Komandu atbildēšana uz jautājumiem par dažādām tēmām.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL