"Research Slam" konkurss eksakto un dabaszinātņu studentiem
Autors - Elīna Karaseva   
Trešdiena, 06 Februāris 2013 23:19

researchslam_1Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina konkursu "ResearchSlam", kurā aicina piedalīties eksakto un dabas zinātņu programmu studentus no Latvijas augstskolām. Konkursa mērķis ir pierādīt, ka pētniecības darbs ir aizraujošs process, un mīts par slēgtās laboratorijās mītošiem inženierzinātņu maģistrantiem un doktorantiem, kas diennaktīm veic garlaicīgus eksperimentus, neatbilst patiesībai. Pieteikšanās līdz 5. martam.

"ResearchSlam" dalībnieku uzdevums ir sagatavot 10 minūšu prezentāciju – tas var būt stāsts, etīde, PowerPoint prezentācija, dziesma, deja, eksperiments, videofilma, vai cita radošas izpausmes forma, kurā tiktu atklāta zinātnes nozare, virziens vai tēma, ko pēta konkursa dalībnieks.

 
Piesaki savu ideju sociālo projektu konkursam "Open Mind 2013"
Autors - Kristīne Jakubovska   
Trešdiena, 06 Februāris 2013 21:34
openmindSwedbank un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds, sadarbībā ar Latvijas augstskolām, izsludina pieteikšanos studentu sociālo projektu konkursam "Open Mind 2013”.
m
Konkursa mērķis ir rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu visiem noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās.
m
Līdz 15. martam interneta vietnē www.open.lv ikviens Latvijas students vai studentu grupa var iesniegt idejas, kas atbilst konkursa mērķim, un pretendēt uz finansējuma iegūšanu sava projekta īstenošanai.
 
Izglītības nozares viedokļu līderi tiekas, lai apspriestu nākotnes plānus
Autors - Anete Enikova   
Otrdiena, 05 Februāris 2013 00:14
ddtJauniešu bezdarbs un ierobežotās iespējas darba tirgū pēc izglītības iestāžu absolvēšanas pēdējos gados ir bijis viens no visvairāk apskatītajiem jautājumiem gan medijos, gan lēmumpieņēmēju gaiteņos Eiropā un citur pasaulē. Jaunieši ir viena no lielākajām sabiedrības daļām un jauniešu bezdarbs šobrīd draud ar ekonomisku un sociālu krīzi nākotnē, tādēļ ir būtiski to apzināties un meklēt risinājumus jau tagad.
m
Latvijas Studentu apvienības projekta „Ideju forums: Darba tirgus prasību sasaiste ar augstākās izglītības saturu. Jauniešu perspektīva” organizatori aicina uz projekta noslēguma pasākumu 2013. gada 6. februārī plkst. 13.00.
 
Prakses un brīvprātīga darba iespēja sabiedrisko attiecību un mārketinga interesentiem
Autors - Igors Kudrjavcevs   
Sestdiena, 02 Februāris 2013 02:13
dejotajiPasākumu aģentūra "ID events", kas nodarbojas ar kultūras pasākumu organizēšanu, aicina studentus iziet praksi vai kā brīvprātīgajiem piedalīties uzņēmuma veidotā projekta "Latvijas labākie dejotāji" tapšanā.
m
8. martā Rīgas Kongresu namā notiks koncerts "Latvijas labākie dejotāji". Studentiem būs iespēja piedalīties koncerta veidošanā, sākot ar informācijas izplatīšanu, beidzot ar palīdzību paša koncerta laikā.
 
Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisija atbalsts LSA priekšlikumus demogrāfijas veicināšanā
Autors - Sintija Segleniece   
Pirmdiena, 28 Janvāris 2013 14:55

kop222. janvārī Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidents Edvards Ratnieks, Akadēmiskā virziena vadītājs Mikus Dubickis un Sociālo projektu virziena vadītāja Sanita Balode Demogrāfijas lietu apakškomisiju iepazīstināja ar organizācijā izstrādātajiem priekšlikumiem studējošo vecāku atbalstam un demogrāfijas veicināšanai. Priekšlikumi tapa, izpētot situāciju Latvijas augstskolās, kā arī saņemot ieteikumus un novērojumus no studējošo pašpārvaldēm.

 
Augstskolas apvienojas, lai palīdzētu nelaimē nonākušajiem
Autors - Danuta Jasmane   
Otrdiena, 22 Janvāris 2013 18:12
msv-donoru-diena-web
No 22.janvāra līdz 28.februārim jau astoto gadu pēc kārtas norisināsies sociālais projekts „Mīlestības svētki”, kura laikā projekta organizatori vēlas piesaistīt vairāk kā 1000 asins donorus, lai risinātu aktualizējušos problēmu – nespēju pilnā apmērā nodrošināt slimnīcu pieprasījumu pēc asinīm.
m
„Mīlestības svētku” sociālais mērķis ir ziedot asinis nelaimē nonākušajiem, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību asins ziedošanas nozīmīgumam Latvijas veselības aprūpē un katra iedzīvotāja lomu tajā. Kopš 2006.gada, kad tika uzsākts Baltijas valstīs lielākais asins ziedošanas projekts „Mīlestības svētki“, asinis nodevuši vairāk kā 4000 cilvēku, kopumā saziedojot aptuveni 2000 litru asiņu. Šogad studenti sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) rīko astoņas asins Donoru dienas no 22.janvāra līdz 26.februārim.
 
ERASMUS pēcpusdiena ES mājā - Tava iespēja uzzināt vairāk
Autors - Danuta Jasmane   
Svētdiena, 20 Janvāris 2013 22:38
erasmus_24janv2013Ceturtdien, 2013.gada 24.janvārī, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs „ERASMUS studijas: Kāpēc doties un kā tur nokļūt?” par studijām Erasmus programmas ietvaros.
m
Erasmus studijas dod iespēju gūt vērtīgu akadēmisko, darba, valodas un kultūras pieredzi, studējot citās Eiropas valstīs. Erasmus programma veicina sadarbību starp Latvijas un ārvalstu augstskolām un sekmē labi kvalificētu, atvērtu un starptautiski pieredzējušu jauniešu – topošo profesionāļu – izglītošanu. Semināra lektori pavērs apvāršņus starptautiskai izglītībai, sniegs izklāstu par Erasmus programmu un studenti, kuri tajā piedalījušies, dalīsies savā Erasmus pieredzē.
 
Eiro ieviešana. Kā ir vairāk – plusu vai mīnusu?
Autors - Sintija Segleniece   
Ceturtdiena, 17 Janvāris 2013 23:38

8389096673_89678cd9be_m16. janvārī Biznesa augstskolā Turība notika diskusija, kurā tik noskaidrots, kādi ir argumenti par un pret eiro ieviešanu Latvijā. Diskusijā piedalījās pārstāvji no Finanšu ministrijas, AS Swedbank, Igaunijas vēstniecības un Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes. Klātienē sarunu vēroja un tajā aktīvi iesaistījās 40 studenti.

Diskusijā klātesošie guva ieskaitu eiro ieviešanas plānā un jaunās valūtas ieviešanas projekta organizācijā, par ko stāstīja eiro projekta vadītāja Dace Kalsone no Latvijas Republikas Finanšu ministrijas.

Par ikvienam studentam un patērētājam interesējošajiem jautājumiem informēja AS Swedbank Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ģirts Bērziņš, kurš sīki izklāstīja eiro ieviešanas ietekmi uz banku darbību un to sniegtajiem pakalpojumiem. Bērziņš uzsvēra, ka valūta tiks nomainīta, nevis aizstāta, tāpēc cenas un kredīti tiks pārkonvertēti pēc nemainīga valūtas kursa, kā arī uzsvēra pozitīvo aspektu par viena tarifa piemērošanu naudas pārskaitījumiem Eiropas Savienības robežās.

 
Projekts „MANA ISTABA – TAVA ISTABA” meklē jaunus dalībniekus
Autors - Māra Uzuliņa   
Ceturtdiena, 31 Janvāris 2013 14:55
meklejam_dalibniekus3Ja tu šovasar gribi pavadīt laiku, gūstot pieredzi darbā ar sociālajās iestādēs mītošajiem bērniem, papildināt savas organizatoriskās prasmes, saņemt neviltotu mīlestību un kļūt mazliet sociāli atbildīgāks, kā arī lauzt savus ierūsējušos priekšstatus par bērnu namu un krīzes centru vidi, tad līdz 1.martam aizpildi anketu. Rezultāti tiks paziņoti līdz 15.martam.
m
Projekts „MANA ISTABA – TAVA ISTABA” norisināsies jau otro reizi. Tā ir iespēja kopā ar citiem jauniešiem doties ciemos uz bērnu namiem un cita veida sociālās aprūpes iestādēm un, kopā radot, sportojot, komunicējot un priecājoties, veidot kontaktu starp dažādās vidēs mītošiem jauniešiem. Šogad no 30.jūnija līdz 9.jūlijam dosimies uz Zemgali un Kurzemi, apciemojot 4 sociālās aprūpes iestādes. 17.augustā kopā organizēsim projekta noslēguma pasākumu, kura laikā tiks vākti ziedojumi labdarībai. Ikvienam būs iespēja izpaust savus talantus dažādās meistarklasēs un priecāties kopā ar mums, baudot koncertu.
 
Topošie arhitekti un ekonomisti - šis ir domāts tieši jums!
Autors - Laima Skrūdere   
Trešdiena, 23 Janvāris 2013 15:56

exclamation_mark1Vai esi topošais vai praktizējošais arhitekts vai īsts ekonomists, kurš prot saskatīt zemūdens akmeņus un ierosināt efektīvus ceļus mērķa sasniegšanai? Ja kaut uz vienu no izteikumiem tava atbilde ir pozitīva, tad nāc un piedalies!

 
Brīvprātīgais darbs ir domāts Tev!
Autors - Uģis Lībietis   
Otrdiena, 22 Janvāris 2013 00:05
lo2
Šī gada vasarā  no 25. līdz 28. jūlijam Rīgā notiks vērienīgs starptautisks pasākums - starptautiskā burāšanas mācību regate "Tall Ships Races 2013". Tās laikā Rīgā ieradīsies aptuveni 90 buru kuģi un jahtas no 15 valstīm, atvedot uz mūsu pilsētu aptuveni 5 tūkstošus burātāju. Vismaz puse no šiem burātājiem ir vecumā no 16 līdz 25 gadiem, tātad, Tavi vienaudži.
m
Lai palīdzētu veiksmīgi uzņemt regati Rīgā, ir vajadzīgi brīvprātīgie palīgi jeb sakaru virsnieki (LO = Liaison officers). Tie ir aktīvi un atbildīgi cilvēki ar labām valodu zināšanām, kas reāli palīdz komandām sazināties ar organizatoriem, pastāsta par pilsētu, sniedz nepieciešamo informāciju un palīdz risināt dažādas sadzīviskās problēmas.
 
"Līderu forums 2013" un "Augstskolu anatomija 2013" meklē projekta vadītāju!
Autors - Sintija Segleniece   
Trešdiena, 23 Janvāris 2013 00:00

rik lsa_lideru_forums_spridiitis_logo2

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz „Līderu forums 2013"  un „Augstskolu anatomija 2013” projektu vadītāju amatiem. Pieteikties tiek aicināti studenti, kuri kaut reizi ir bijuši atbilstīgā projekta dalībnieki un/vai organizatori.http://www.lsa.lv/plugins/editors/jce/tiny_mce/plugins/readmore/img/trans.gif

 
Piedalies diskusijā par eiro ieviešanas plusiem un mīnusiem
Autors - BAT   
Pirmdiena, 07 Janvāris 2013 12:04
20101202-eiroKādi ir eiro ieviešanas plusi un mīnusi? Vai un kāpēc Latvijā būtu jāievieš eiro? Kādas ir Eiropas vienotās valūtas priekšrocības un ko no tās ieviešanas iegūtu Latvija? Kādi ir argumenti pret eiro? Kas ir mīts un kas – patiesība? Lai atbildētu uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem, trešdien, 16. janvārī, plkst.17.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies diskusija „Eiro ieviešana Latvijā. Plusi un mīnusi”.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL