Pašpārvaldes ziņo
Atbalsti Mākslas augstskolas cīņā pret finansējuma samazināšanu
Autors - Studenti   
Sestdiena, 26 Februāris 2011 11:16
protestiPirmdien 28. februārī Saeimā plānots apstiprināt LR Kultūras un Finanšu ministriju lēmumu trim Latvijas mākslas augstskolām samazināt budžetu par 135 tūkstošiem 2011. gadā un 400 tūkstošiem latu 2012. gadā.
Lai paustu savu viedokli pret šo valdības vēlmi krasi samazināt valsts apmaksāto studiju vietu skaitu mākslas augstskolās, pirmdien LKA un LMA Studentu Padomes aicina ikvienu piedalīties mākslas akcijā!
 
RTU SP aicina studentu komandas orientēties telpās
Autors - RTU SP   
Otrdiena, 08 Februāris 2011 12:08
telpuo_2011Trešdien, 16. februārī plkst. 16.00 Starptautiskā Ķīpsalas izstāžu centra hallē, Ķīpsalas ielā 8, otro gadu pēc kārtas notiks Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) organizētās telpu orientēšanās sacensības.
„Šogad sacensību organizatori būs izveidojuši interesantu veicamo distanci, kur par telpu norobežojošiem elementiem izmantosim arī izstāžu stendus. Tie sacensību apvidu pietuvinās āra apstākļiem, kur kontrolpunkti dalībniekam uzreiz nav redzami. Sacensības norisināsies astoņās ieskaites grupās - jaunieši, jaunietes, V-21, S-21, V-40, S-40, studenti, studentes - tās sastāvēs no kvalifikācijas un fināla. Finālskrējienā tiksies katras grupas astoņi ātrākie sportisti," atzīst sacensību organizators Rolands Blumbeks.
 
Studenti ziedos asinis un svinēs „Mīlestības Svētkus”
Autors - Madara Rube   
Trešdiena, 05 Janvāris 2011 14:55
milestibas_svetki_2011_logoŠī gada 10. un 11. februārī SEB banka aicina studentus svinēt vispasaules „Mīlestības Svētkus" un atbalstīt Baltijā lielāko asins ziedošanas projektu, kura organizēšanā šogad apvienojušās piecas Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Biznesa augstskola Turība (BAT), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) un Baltijas Starptautiskā akadēmija (BSA).
Jau sesto gadu „Mīlestības Svētki" tiek rīkoti ar sociālu mērķi - ziedot asinis nelaimē nonākušajiem, kā arī aktualizēt asins nodošanas tēmu, tās nozīmīgumu Latvijas veselības aprūpē un katra iedzīvotāja lomu tajā. Tādēļ organizatori sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) rīko asins ziedošanas dienas: 12. janvārī - SEB bankas finanšu centrā (Meistaru iela 1, Valdlauči), 18. janvārī - BAT (Graudu iela 68), 19. janvārī un 4. februārī - RSU (Sēlpils iela, VADC), 26. janvārī - I/C Olimpia (Āzenes iela 5), 27. janvārī - RISEBA (Meža iela 3), 2. februārī - RTU (Meža iela 1/7), 8. februārī - BSA (Lomonosova iela 4).
 
Pirmais Vislatvijas Studentu pašpārvaldes forums „Kopā mēs varam vairāk”!
Autors - Kristīne Logina   
Ceturtdiena, 02 Decembris 2010 12:46

lideri_lideriem_18Sestdien, 4. decembrī tiek rīkots pirmais Vislatvijas studentu pašpārvalžu forums, kuru organizē Ekonomikas un kultūras augstskolas (EKA) Studentu pašpārvaldes (SP) aktīvisti. Vienkopus tiek aicinātas visas Studentu pašpārvaldes un tās biedri, lai piedalītos pašpārvalžu forumā, kas norisināsies EKA telpās, Lomonosova ielā 1/1, plkst. 18:00. Foruma mērķis ir stiprināt savstarpējo sadarbību, saliedētos un risinātu aktuālākos jautājumus studentu un augstskolu ikdienas dzīvē.

EKA SP sadarbībā ar Banku augstskolas, Latvijas Jūras akadēmijas un Rīgas Pedagoģijas izglītības vadības akadēmijas studentu pašpārvaldēm ir uzņēmusies organizēt vēl nebijušu Studentu pašpārvalžu forumu, visas Latvijas augstskolu mērogā, „Kopā mēs varam vairāk!". Pašpārvalžu forums paredzēts 9 darba grupās:
 
Studenti aicina ziedot labdarības akcijai „Ticot, mīlot, gaidot...”
Autors - Kristīne Strode   
Trešdiena, 10 Novembris 2010 10:43

labdariibas-akcija-2010Sajūtot mandarīnu un piparkūku smaržu, sirdi pārņem patīkams satraukums. Sniegs vēl kavējas, tomēr Ziemassvētku noskaņa lēnām mostas ikvienā no mums.

Ziemassvētki ir brīnumu laiks un ikviens no mums var palīdzēt radīt brīnumu tiem cilvēkiem, kas pēc tā ilgojas visvairāk. Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) jau trešo gadu rīko labdarības akciju - šogad: „Ticot, mīlot, gaidot...". Biznesa augstskolā Turība (BAT), Banku augstskolā (BA), Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RSEBAA), Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) un Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) no 10. novembra līdz 10. decembrim studenti varēs atrast ziedojumu urnas.

 
Studentu dienas pārsteigs ar plašu pasākumu programmu
Autors - Jurita Krūma   
Pirmdiena, 01 Novembris 2010 22:39

sd_2010_logo

Pavisam drīz Latvijas studentu galvaspilsētā - Jelgavā kārtējo reizi pulcēsies studenti no visas Latvijas, jo tuvojas jau astoņpadsmitā „Studentu diena" - lielākais Latvijas studentu festivāls, kas norisināsies 15. - 17. novembrī! Pateicoties Jelgavas pilsētas domei, Latvijas Lauksaimniecības universitātei un SEB Studentabankai, „Studentu diena 2010", ko organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde (LLU SP), šogad būs īpaši krāšņa un interesanta - jubilejas noskaņās. Pilnu pasākuma programmu meklē šeit!
„Studentu diena" ir tradicionāls Latvijas studentu pasākums, kas sevī ietver plašu kultūras, sporta, izglītības un izklaides programmu vairāku dienu garumā.

 
RISEBA aicina uz 18 gadu dzimšanas dienas svinībām
Autors - Mudīte Voitiša   
Pirmdiena, 25 Oktobris 2010 10:51
RISEBA 18 poster, party
28.oktobrī, RISEBA Studējošo Pašpārvalde, ielūdz ikvienu uz augstskolas pilngadības (18 gadu) svinībām „The Club”. Šis pasākums apvienos gan RISEBA augstskolas pilngadības sasniegšanu gan pirmkursnieku iesvētīšanu studentu kārtā.

Pirmkursnieki tiek gaidīti no plkst. 13:00 RISEBA apaļajā ēkā 3. stāvā, viņus tur sagaidīs „Don Carleone” uz sava dēla dzimšanas dienas svinības, ar dažādiem uzdevumiem un piedzīvojumiem.

Vakars Ņujorkas stilā klubā, ļaus izbaudīt pilsētas kura nekad neguļ valdzinājumu, blūza skaņām skanot, mīlestībai apkārt kņudot, modes pievilcībai plūstos, greznības pārpilnības pieskārieniem un protams , neatkarības sajūtas. Šī nakts būs piesātināta ar spilgtiem priekšnesumiem, ielu dejotājiem, un neatkārtojamiem pārsteigumiem, īpašie viesi Kristina Korvin, Fusion.

 
LU studējošo pārstāvniecībai jau 90
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 17 Jūnijs 2010 14:16

lusp_logo_sizedPiektdien, 18.jūnijā plkst. 17:30 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā norisināsies svinīgā sēde par godu LU Studentu padomes (SP) 90 gadu jubilejai. Kā viesi aicināti LU vadības un citu augstskolu studējošo pašpārvalžu pārstāvji, kā LU SP vecbiedri un tās pašreizējie darboņi.

 

 
LU studenti radīs vakcīnu pret hepatītu C un iegūs bio-ūdeņradi
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 17 Jūnijs 2010 13:15
Noskaidrotas veiksmīgākās studentu idejas Latvijas Universitātes Studentu padomes organizētajā ikgadējā Zinātnisko projektu konkursā. 2010. gada pavasara kārtai tika pieteikti 17 projekti, no kuriem seši ar LU SP atbalstu tiks realizēti tuvākā gada laikā.

Ikgadējā Zinātnisko projektu konkursa, kas norisinās divās kārtās pavasarī un rudenī, mērķis ir veicināt studentu akadēmisko izaugsmi, jaunrades, pētniecības un starptautiskās sadarbības attīstīšanu. Konkursa dalībnieki tiek vērtēti trīs grupās - humanitārās (filoloģija, filozofija u.c.), sociālās (ekonomika, socioloģija u.c.) un dabas zinātnēs (IT, fizika, bioloģija, ģeogrāfija u.c.). Kopējais finansējuma fonds ir 6 000 Ls.

 
Apbalvoti foto-velo orientēšanās sacensību „Vides taktis” dalībnieki
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 03 Jūnijs 2010 12:27
dsc_0224_mazs1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā LU Studentu padome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicināja visus uz sportisku atpūtu vasaras iesākumā ar videi draudzīgām domām, piedaloties foto-velo orientēšanās sacensībās "Vides taktis". Šāda veida pasākumu LU SP rīkoja pirmo reizi, un, paredzēts, ka tas kļūs par jaunu tradīciju.
 
DIZAINA DIPLOMANDU DIENAS STARTS 2010
Autors - Nika Aleksejeva   
Svētdiena, 30 Maijs 2010 16:40

starts2010ielugumsDizaina Diplomandu Dienas STARTS 2010 ir starta vieta dažādu nozaru studentu un profesionāļu sadarbībai, apmaiņai ar idejām, izgudrojumiem un atklājumiem.
STARTS 2010 mērķis ir uzrunāt citu Latvijas augstskolu studentus, lai iepazīstinātu ar dizainu kā mākslas un zinātnes sintēzi, kuras rezultātā rodas inovatīvi produkti, pakalpojumi un problēmu risinājumi. Dizaina Diplomandu dienu uzdevums ir veicināt dažādu augstskolu studentu savstarpēju sadarbību bakalaura un maģistra studiju laikā un diplomdarbu izstrādē. Ar sadarbošanos mēs vispirms saprotam dalīšanos ar savām idejām, zināšanām un risinājumiem, kā arī to kopīgu realizāciju.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL