IZM „alternatīvais” izvērtējums saņem LSA Gada balvu nominācijā „Gada ķeza”
Autors - Sintija Segleniece   
Svētdiena, 06 Janvāris 2013 15:25

img_45935. janvārī Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā organizācija atskatījās uz iepriekšējā darbības gadā paveikto, kā arī sacīja paldies tiem aktīvistiem, vecbiedriem un atbalstītājiem, kuri devuši savu artavu organizācijas attīstībā.

LSA Gada balvu atklāja Daugavpils Universitātes rektors un Rektoru padomes priekšsēdētājs Arvīds Barševskis, kurš uzsvēra nepieciešamību strādāt kopā, jo tikai tā varēs sasniegt kopīgus mērķus. Barševskis klātesošajiem novēlēja gudru, racionālu un darbīgu gadu.

Gada balvā uzrunu teica arī Biznesa augstskolas Turība rektors Antons Kisčenko, kurš arīdzan uzsvēra, ka Studentijai jābūt vienotai, lai kopīgiem spēkiem būvētu savu valsti. Rektors sacīja, ka līdzšinējā studentu aktivitāte liecina, ka tas ir iespējams, tāpēc nedrīkst padoties, bet ir jāturpina iesāktais ceļš.

Studentus un pasākuma viesus uzrunāja arī LSA prezidents Edvards Ratnieks un Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs.
 
LSA Dome darbam AIP deleģē Juri Iljinu
Autors - Sintija Segleniece   
Sestdiena, 05 Janvāris 2013 16:04

auditorija_045. janvārī Latvijas Mākslas akadēmijā norisinājās kārtējā Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā tika ievēlēts organizācijas pārstāvis darbam Augstākās izglītības padomē (AIP), kā arī prezentēts nākamā gada budžeta plāns un Akademiskā virziena sagatavotā koledžu stratēģiskās attīstības koncepcija.

Sākotnēji studentus uzrunāja Latvijas Mākslas akadēmijas prorektors Andris Teikmanis, kurš uzsvēra studentu kustības nozīmību un lielo lomu procesu ietekmēšanā un novēlēja turpināt iesākto ceļu.

Domes sēdē piedalījās 35 domniekii, kuriem bija jāizdara izvēlē par labu vienam no kandidātiem, kuri bija pieteikuši savu kandidatūru darbam AIP: Liepājas Universitātes doktorantam Pāvelam Juram vai Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta priekšsēdētājam Jurim Iljinam. Katram no kandidātiem tika dota iespēja izklāstīt savu motivāciju un vēlmi pārstavēt LSA AIP.

 
5. janvārī LMA notiks LSA Domes sēde un Gada balvas pasniegšana
Autors - Sintija Segleniece   
Piektdiena, 28 Decembris 2012 13:43

lsa_14kongr_33-585x3895. janvārī plkst. 11.00 Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā Oskara Kalpaka bulvārī 13 notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde un plkst. 18.00 sāksies LSA Galda balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks godināti aizvadītā gada aktīvākie studenti, pašpārvaldes, LSA vecbiedri un tiks pasniegta arī specbalva no „Studentu paradīzes”.

Domes sēdē tiks vēlēts LSA pārstāvis Augstākās izglītības padomē (AIP), kā arī notiks Juridiskā virziena vadītāja vēlēšanas. Lai pieteiktu savu kandidatūru darbam AIP, gribētāji tiek aicināti līdz 3. janvāra plkst. 17.00 iesūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lai izvirzītu savu kandidatūru Juridiskā virziena vadītāja amatam, pretendentiem līdz 3. janvāra plkst. 17.00 jāiesūta CV, motivācijas vēstule un izvirzījums no studējošo pašpārvaldes uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ar Domes sēdes darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

 
Latvijas Studentu apvienības Domes sēdē virzīs kandidātu AIP
Autors - Sintija Segleniece   
Piektdiena, 21 Decembris 2012 14:08

studenti-585x38920. novembrī Saeimas deputāti balsoja par Augstākas izglītības padomes (AIP) sastāvu, kādā padome darbosies turamāko gadu. Balsojumā tika ievēlēti visi virzītie kandidāti, izņemot Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidentu Edvardu Ratnieku, pret kuru balsoja 46 no klātesošajiem deputātiem, 36 bija par LSA pārstāvja kandidatūru, bet 5 balsojumā atturējās.

LSA valde šodien lems par turpmāko rīcību un tuvākajā laikā izsludinās kandidātu pieteikšanos, un nākamajā Domes sēdē 2013. gada 5. Janvārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notiks balsojums par LSA pārstāvja deleģēšanu AIP.
 
Piesaki nominācijas LSA Gada balvai!
Autors - Sintija Segleniece   
Ceturtdiena, 20 Decembris 2012 17:46
lsa_gadabalva-585x389Pēc mazāk kā mēneša, 2013. gada 5. janvārī notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Gada balvas 2012 pasniegšanas ceremonija, kurā atskatīsimies uz iepriekšējā gadā paveikto un pateiksimies tiem, kuri visaktīvāk darbojušies Studentijas stiprināšanā.

Līdz rītdienas, 21. decembra plkst. 23:59 ikvienam ir iespēja iesniegt pieteikumu un nominēt kādu studentu, projektu u.c. LSA Gada balvai 2012. Lai sagatavotu nomināciju, iepazīsties ar šī gada projekta nolikumu.

Gada balvas ceremonijā 5. janvārī tiks pasniegta arī "Studentu paradīzes" specbalva. Izlasi nolikumu un piesaki nomināciju arī šai balvai līdz 26. decembra plkst. 23:59.
 
Piedalies diskusijā par Latvijas tēla veidošanu ārzemēs
Autors - FEJS Latvija   
Ceturtdiena, 13 Decembris 2012 00:39

fejs_logo-300x267FEJS Latvija aicina jaunos žurnālistus un citus interesentus uz paneļdiskusiju, kurā ārvalstu žurnālisti dalīsies starptautiskās ziņošanas pieredzē, aroda īpatnībās un sniegs skatu uz Latviju no malas. Pasākums notiks 17. decembrī plkst. 18:30 bārā “TAKA”, Miera ielā 10. Pulcēšanās no 18.00.

Piedalīties diskusijā aicināti tādi žurnālisti kā ārštata žurnālists Maiks Koliers, Krievijas nacionālā TV kanāla Centr TV žurnālists Maksims Gusarovs, kā arī Entonijs Jakobs, kurš raksta franču valodā.

 
Uzzini vairāk par to, kā radīt savu start-up uzņēmumu
Autors - Zane Balode   
Trešdiena, 05 Decembris 2012 23:26

lotus_logo15. decembrī no plkst. 10:00 līdz 17:00 Rīgas Biznesa skolā notiks konference „Lotus”, kuru jau devīto reizi organizē starptautiskā studentu organizācija AIESEC. Šī gada konferences tēma: start-up kompānijas izveide un konkurētspēja nākotnē.

Konferenci atklās Jānis Stepiņš un Ernests Šēns - uzņēmuma „OmNomNom” dibinātāji. Šobrīd viņu uzņēmums piedalās „Latvijas produkts” rīkotajā informatīvajā kampaņā. Jānis Stepiņš un Ernests Šēns pastāstīs, ar ko ir jāsāk, lai izveidotu start-up uzņēmumu, un kā viņiem izdevās uzsākt savu biznesu ar 60 santīmiem kā starta kapitālu. Jānis un Ernests tic, ka no nulles var sasniegt finansiālo brīvību.

 
Ievēlēta jaunā RSU SP valde
Autors - Kristiāna Štāla   
Pirmdiena, 03 Decembris 2012 20:40
valdeNovembris Rīgas Stradiņa universitātē bija ne tikai Latvijas valsts svētku mēnesis, bet arī Vēlēšanu mēnesis – šajā laikā piedzīvojām gan RSU Studējošo pašpārvaldes Padomes, gan RSU rektora vēlēšanas un šo mēnesi 30. novembrī noslēdza SP Valdes vēlēšanas.
m
Saistībā ar šīm vēlēšanām pagājušajā piektdienā norisinājās jaunievēlētās Studējošo pašpārvaldes Padomes pirmā sēde, kur tika vēlēta jaunā SP Valde.
m
Par SP Priekšsēdētāju ievēlēja Alisi Krauju, līdzšinējo Ārējās komunikācijas virziena vadītāju.
 
Kļūsti par LSA projekta vadītāju
Autors - Mikus Dubickis   
Piektdiena, 21 Decembris 2012 09:54

lsa-logo-585x273Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz „Līderu forums 2013", „Kam rūp students? 2013” un „Augstskolu anatomija 2013” projektu vadītāju amatiem. Pieteikties tiek aicināti studenti, kuri kaut reizi ir bijuši atbilstīgā projekta dalībnieki un/vai organizatori.

LSA ir nacionāla sabiedriskā labuma organizācija, kas pārstāv studentu intereses kā valsts, tā starptautiskā mērogā. Viens no organizācijas darbības virzieniem ir topošo un esošo studentu informēšana un izglītošana par personības attīstības un augstākās izglītības jautājumiem.
 
RSU SP aicina uz Ziemassvētku balli
Autors - Kristiāna Štāla   
Ceturtdiena, 13 Decembris 2012 00:54
zballe_plakatsSpītējot visiem pasaules gala sludinātājiem, mēs, Rīgas Stradiņa universitātē studējošie, esam optimistiski noskaņoti un Ziemassvētkus ar greznu balli svinēsim 21.decembrī Dzirciema 16 Svinību zālē. Durvis vaļā tiks vērtas jau plkst. 20:30 un balles dejas sāksies plkst. 21:15.
m
Neskatoties uz jau pieminēto pasaules galu, mēs šādām muļķībām neticam un gatavojamies nosvinēt to, ka visi esam sveiki, veseli un, galvenais, laimīgi. Pasākuma laikā būs iespējams ne tikai no sirds izdejoties, bet arī izmēģināt savu veiksmi un piedalīties dažādos konkursos, kuros būs visnotaļ kārdinošas balvas.
 
RTU aicina uz Ziemassvētku labdarības balli retro stilā
Autors - Danuta Jasmane   
Pirmdiena, 10 Decembris 2012 16:50
glamurnij_ar_ramiZiemassvētki ir dāvināšanas laiks un laiks, kad piepildās sapņi. 13.decembrī plkst. 21.00 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, Inženierekonomikas un vadības fakultātes, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Studentu pašpārvaldes, kā arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Studentu parlaments (RPIVA SP) "Sapņu Fabrikā" palīdzēs radīt šo Ziemassvētku sajūtu citiem studentiem un vienlaikus piepildīt daudzu mazu bērnu sapņus . Par Ziemassvētku sajūtas radīšanu rūpēsies arī grupas „DoubleFacedEels” un „The Picture”.
 
Latvijas Studentu apvienība pauž atbalstu Valdim Dombrovskim IZM problēmu risināšanā
Autors - LSA   
Trešdiena, 05 Decembris 2012 09:01

kim_9935Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsaka pateicību premjeram Valdim Dombrovskim par studentu un nozares pārstāvju uzklausīšanu, kā arī iedziļināšanos augstākās izglītības aktuālo problēmu būtībā, norādot uz Izglītības un zinātnes ministrijas dīkstāvē esošajiem darbiem.

„Izglītības un zinātnes ministrijas tā sauktās reformas drīzāk uzskatāmas par sabiedrisko attiecību aktivitātēm, jo diemžēl tikai tagad tiek strādāts pie "birokrātiskā plāna" reformu piedāvājumam, kaut gan patiesībā ministra Roberta Ķīļa darbības laikā ir apturētas iepriekš uzsāktās pārmaiņas studiju kvalitātes uzlabošanai,” situāciju komentē Latvijas Studentu apvienības prezidents Edvards Ratnieks.

 
Piedalies "ERASMUS naktī"!
Autors - Indra Soika - Dreimane   
Svētdiena, 02 Decembris 2012 17:33
2012_erasmus_nakts_plakats_Noslēdzot Eiropā populārākās studentu apmaiņas programmas Erasmus 25. jubilejas svinības gada garumā, Latvijas augstskolu studentus un personālu Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pieteikties neformāli izglītojošai piedzīvojumu spēlei „Erasmus nakts”.
m
Pasākums „Erasmus nakts” notiks šī gada 14. decembrī. Tā laikā dalībnieki brīvā un neformālā veidā varēs apgūt zināšanas un prasmes, kas ir vērtīgas, piedaloties apmaiņas programmā un uz laiku dzīvojot svešumā.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL