Pašpārvaldes ziņo
Piedalies foto-velo orientēšanās sacensībās „Vides taktis”
Autors - Jurita Krūma   
Piektdiena, 28 Maijs 2010 18:56
vides_taktisLatvijas Universitātes Studentu padome un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments rīko foto-velo orientēšanās sacensības 1. jūnijā Andrejsalā.

Piedalīties sacensībās tiek aicināti skolēni, klases un studenti, līdz 31.maijam veidojot 2 - 6 cilvēku komandu, vienam komandas dalībniekam ir jābūt vismaz 20 gadus vecam. Dalība ir bez maksas. Komandas tiks dalītas pēc to dalībnieku vecuma. Elektronisko pieteikumu un pasākuma programmu var atrast: www.lusp.lv/taktis. Lai piedalīties varētu visi interesenti, divriteņus 1. jūnijā Andrejsalā varēs arī īrēt par īpaši draudzīgām cenām no veikala „Gandrs".

Dienas programmā Andrejsalā jebkurš ir aicināts vērot priekšnesumus, kuros LU Ķīmijas fakultātes studenti rādīs, kā noteikt, cik ūdens ir netīrs un kā to attīrīt, būs arī informatīvas un jautras izstādes un filmas par vidi un tās aizsardzību.

 
Liepājas Universitātes darbinieki un studenti rīko Veselības dienu
Autors - Ieva Meniķe   
Ceturtdiena, 27 Maijs 2010 10:46

Liepājas Universitāte

Š.g. 29. maijā Liepājas Universitātes darbinieki un studenti tiksies ikgadējā Veselības dienā - vienā no Liepājas Universitātes tradīcijām.

Veselības diena sāksies plkst. 8:30 ar kopīgu došanos no universitātes un plkst. 9:00 ar kopīgu izbraukšanu ar riteņiem no Ganību ielas dienesta viesnīcas uz atpūtas bāzi „ Vērbeļnieki", kur norisināsies dažādas aktivitātes. Visas dienas garumā paredzētas gan dažādas sportiskas aktivitātes, gan atrakcijas un dejas. Komandas sacentīsies tādās sporta spēlēs kā futbols, frīsbijs, tautas bumba, kā arī aktīvajā tūrismā un stafetēs. Neizpaliks arī rotaļas un vingrošana veselībai jūras krastā, kā arī tradicionālā Veselības dienas zupas ēšana. Veselības dienas noslēgumā tiks apbalvotas stiprākās komandas un aktīvākie dalībnieki.

Veselības dienas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīves veidu, veicināt fizisko un garīgo veselību un stiprināt LiepU studentu un darbinieku sadraudzību.

 
Demonstrēs izcilākos RTU e-studiju kursus
Autors - Egita Kancāne   
Ceturtdiena, 27 Maijs 2010 10:36
awardRīgas Tehniskā universitāte (RTU) konkursā noteikusi trīs izcilākos RTU studiju priekšmetu e-studiju kursus, kuru demonstrējumi un autoru apbalvošana notiks pirmdien, 31. maijā, plkst. 16 RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 119. telpā.

Konkursa galveno balvu iegūs Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) lektore Alla Anohina-Naumeca par izcilāko RTU e-studiju kursu «Microsoft Office SharePoint Server konfigurēšana un administrēšana».

 
Ungārijā RTU studentu konstruētais makaronu tilts iztur 116,3 kg
Autors - Egita Kancāne   
Trešdiena, 26 Maijs 2010 12:28

rtu_komandaRīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda nupat atgriezusies no Austrumeiropas spageti tiltu konstruēšanas sacensībām «RECCS 2010», kur RTU studentu konstruētais makaronu tilts izturējis 116,3 kg slodzi un trīsdesmit Austrumeiropas studentu komandu konkurencē RTU komandu ierindojis 15 labāko vidū.

 
"Summer session" izaicinājums
Autors - Rihards Graudiņš   
Pirmdiena, 03 Maijs 2010 16:32

ss2010_wwwŠī gada 13.maijā klubā Essential plkst. 23:00 ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu notiks superīgākais šā gada pirms sesijas pasākums studentiem „Summer Session” kuru organizē Baltijas Starptautiskā Akadēmija kopā ar Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu.

„Summer session” ir jauns izaicinājums un šogad notiks pirmo reizi. Klubs Essential pārvētīsies par vietu kur pulcējas studenti, lai sajustu vasaras dvesmas un kārtīgi atpūstos pirms gaidājamiem gada noslēdzošajiem pārbaudījumiem un eksāmeniem. Kluba apmeklētāji varēs izbaudīt lielisku mūziku, dažādu mākslinieku uzstāšanos un pārsteidzošus priekšnesumus. Organizatori ir padomājuši par ikvienu studentu, lai tas justos omulīgi.

 
„Robotika 2010” sacensības ir klāt!
Autors - Viktorija Klimko   
Ceturtdiena, 22 Aprīlis 2010 14:04
sumo_robotsPārliecinies kādi roboti tiek būvēti Latvijā, 1.maijā apmeklējot „Robotika 2010" sacensības , kas ar „O!Karte: kam ir ko teikt" atbalstu norisināsies RTU Lielajā aulā , Kaļķu ielā 1. Šogad sacensības iegūst Baltijas mēroga nokrāsu, jo sacensību ietvaros norisinās „Baltic Robot Sumo" Rīgas kausa izcīņas posms.
 
Fizmatdienas 2010
Autors - Inga Saknīte   
Otrdiena, 20 Aprīlis 2010 21:36
fizmatdienasKā ik gadu, arī šogad Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes studenti un pasniedzēji gatavojas jau par tradīciju kļuvušajiem fakultātes svētkiem - Fizmatdienām 2010. Šis gads ir īpašs, jo Fizmatdienām aprit 40 gadi, kopš tās tikušas organizētas. Šogad tās notiks laikā no 23. aprīļa līdz 3. maijam, pulcējot fakultātes studentus un pasniedzējus dažādās aktivitātēs - zinātniskajā konferencē, gājienā, sporta pasākumos, talkā, laivu braucienā un citos.
 
RTU SP organizē 9.-12.klašu skolēniem „Debašu konkursu un Jauno uzņēmējdarbības līderu forumu”
Autors - RTU Informācijas centrs   
Otrdiena, 13 Aprīlis 2010 21:21
rtu sp-1Skolu jauniešus visā Latvijā līdz 15. aprīlim aicina pieteikties inovācijai un inovatīvai uzņēmējdarbībai veltītam Debašu konkursam, kurš 17. aprīlī noritēs vienlaikus piecās pilsētās: Rīgā, Iecavā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.

Paredzēts, ka Debašu konkursu uzvarētāji iegūs ne vien vērtīgas balvas, bet arī tiesības piedalīties Jauno uzņēmējdarbības līderu forumā, kurš 23. aprīlī norisināsies Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Kaļķu ielā 1.

 
RTU Peintbols
Autors - Dmitrijs Sarovs   
Pirmdiena, 12 Aprīlis 2010 16:04
peintbolsPutniņi čalo, puķītes zied un pavasara trakums ir klāt.. Pieteikšanās RTU PEINTBOLAM ir sākusies! Arī šogad visi kopā dosimies pie dabas un baudīsim pirmos saules starus. Sacensības notiks 17.04.2009, Rīgā, Maskavas ielā 446c, "City Paintball" laukumos, kurā atrodas vairāki aprīkoti laukumi. Sacensību sākums ir plkst. 10.30, bet inventāru jau varēs saņemt no plkst. 10.00.
 
Iepazīsties, Latvija - Taizeme, Taizeme - Latvija!
Autors - Elīza Danenfelde - Ķirpe   
Ceturtdiena, 01 Aprīlis 2010 20:57

LiepU_SP_logo

Jauniešu apmaiņas programmas AFS Latvija ietvaros Latvijā viesosies 12 skolotāji no Taizemes. No 9. līdz 11. aprīlim Liepājas Universitātes Studentu padome uzņem taizemiešu skolotājus, lai veicinātu savstarpēju informācijas apmaiņu par izglītības sistēmu un kultūru atšķirībām Latvijā un Taizemē. 10. aprīlī plkst.12.00 Liepājas Universitātes Studentu padome aicina uz pasākumu „Iepazīsties, Latvija - Taizeme, Taizeme - Latvija!" Liepājas Universitātes 140. auditorijā.

 

 
RTU atklās vasaras prakšu konkursu studentiem
Autors - Egita Kancāne   
Ceturtdiena, 01 Aprīlis 2010 19:59

rtu sp-1Turpinot pagājušajā gadā veiksmīgi īstenoto projektu, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Hipotēku banka arī šogad rīko vasaras prakšu konkursu studentiem «Labā prakse».

Trešdien, 7. aprīlī, plkst. 15.30 RTU, Kaļķu ielā 1, 119. telpā, notiks preses konference, kuras laikā RTU, Hipotēku banka, studenti un uzņēmēji atklās konkursu «Labā prakse», kā arī sniegs informāciju par konkursa gaitu un studentu prakses iespējām uzņēmumos.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL