Pašpārvaldes ziņo
RTU aicina uz pirmo studenta kartinga kausu!
Autors - Ilze Bertāne   
Pirmdiena, 29 Marts 2010 21:09
rockstar2010. gada pavasaris Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem būs īpašs. Tuvosies ne tikai kārtējā sesija, bet arī pirmās studentu kartinga sacensības - „Rockstar kartinga kauss". Sacensības organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar biedrību „13.promocju padome - Mehi".

Piedalīties „Rockstar kartinga kausā" tiek aicināti studenti no visām augstākās izglītības iestādēm Latvijā. Līdz aprīļa vidum visi interesenti varēs pieteikties atlases sacensībām. Atlases sacensībās tiks noskaidrotas 10 ātrākas skolu komandas, kas tiksies „Rockstar kartinga kausa" finālsacensībās.

 
Beach Rock Star Wars 3.kārta Liepājā
Autors - Ilze Bertāne   
Ceturtdiena, 25 Marts 2010 22:09
Šo piektdien, 26. martā pulksten 23 mūzikas klubā „Pablo" norisināsies „Beach Rock Star Wars" 3. pusfināla kārta, kurā cīņu uzsāks divas grupas - „In the Box" no Rīgas un pašmāju grupa „Deep Silence". Pasākuma vakara īpašo viesu statusā uzstāsies pagājušā gada konkursa uzvarētāji - „Age of Stones" no Valmieras.
Konkursu "Beach Rock Star Wars" organizē mūzikas klubs "Pablo" sadarbībā ar Liepājas Universitātes Studentu padomi. Organizatori uzsver: „Konkursa mērķis ir atrast interesantas, kvalitatīvas latviešu rokmūzikas apvienības dalībai pludmales festivālā "Baltic Beach Party" uz "Beach Rock.lv" brīvdabas skatuves".
 
Arhitektu karnevāls „DZĪVE KĀ KINO”
Autors - Ilze Bertāne   
Ceturtdiena, 11 Februāris 2010 01:52
arhitektu_karnevals
Pirmizrāde: 2010.gada 19.februāris plkst. 21 Grīvas Mēbeles, Daugavgrīvas iela 31, 3.korpuss.

Sižeta kopsavilkums: Sarkanais paklājs. Oskaru pasniegšana. Kinostudija. Autogrāfi. Zibspuldzes. Kino mūzika, par ko rūpēsies DJ Martin Alex (Cuba Cafe, Coyote Fly u.c.). Bārs. Pārsteigumi.

Lomās:

Arhitekti un arhitektu draugi - Holivudas un pašmāju kino zvaigznes, vēsturē iegājušus filmu tēli, multfilmu varoņi un ikviens no kino pasaules.

 
EKA Valentīndiena 2010
Autors - Ilze Bertāne   
Otrdiena, 02 Februāris 2010 20:32
afisa"Make love not war. Safety first!"

Tuvojas visu mīlētāju diena Valentīndiena! Ekonomikas un kultūras augstskolas studenti sagaidīs Valentīndienu tai atbilstošā atmosfērā š.g. 12.februārī 22:00 naktsklubā „Amber night" Reval Hotel Latvija pagrabtelpās Elizabetes 55/ Brīvības 31, Rīgā.

 
Šogad fizmati uz Daugavas ledus uzber "Gribu palikt!"
Autors - Ilze Bertāne   
Pirmdiena, 01 Februāris 2010 06:39
Naktī no 29. uz 30. janvāri uz Daugavas ledus posmā starp Akmens un Dzelzceļa tiltiem Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes studenti jeb fizmati uzbēruši no kūdras veidotu uzrakstu "Gribu palikt!", tādējādi paužot savu attieksmi pret demotivējošo vidi studēšanai un dzīvošanai Latvijā.

 
Studentu animācijas īsfilmu konkurss "Re:SOS"
Autors - Anete Enikova   
Piektdiena, 29 Janvāris 2010 10:43
resosmazsLatvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) līdz 19. februārim aicina studentus un interesentus piedalīties animācijas īsfilmu konkursā "Re:SOS" par tēmām, kas aktuālas ir ikvienam studentam. Šis konkurss ir sākuma posms projektam, kas sniegs noderīgas pamācības, neformālā un radošā veidā studentiem neapmalīties augstskolas iespēju un izaicinājumu džungļos.

Konkursa uzdevums ir izveidot 3 minūšu garu animācijas filmiņu, par noteiktām tēmām, kas spētu uzrunāt kā esošos, tā topošos studentus, palīdzētu izprast un atcerēties, rosināt studentus domāt par savu iespēju izmantošanu.
 
Ķīpsalā notiks RTU Ziemas sporta spēles
Autors - Ilze Bertāne   
Trešdiena, 27 Janvāris 2010 08:54
ziemas_speles_rtuCeturtdien, 4. februārī, Ķīpsalā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments rīko RTU Ziemas sporta spēles, kurās aicina piedalīties ikvienu, kas ziemu vēlas izbaudīt studentiski, sportiski un mazliet netradicionāli.

RTU Ziemas sporta spēles norisināsies Ķīpsalā (blakus RTU dienesta viesnīcām, Āzenes ielā 22) 4. februārī no pl. 14 līdz 18. Ziemas sporta spēļu nolikums publicēts RTU Studentu parlamenta mājaslapā (www.rtusp.lv).

 
RSU Studējošo pašpārvalde piešķirs stipendijas studentiem
Autors - Ilze Bertāne   
Pirmdiena, 21 Decembris 2009 14:23
rsusp_logo-1RSU Studējošo pašpārvalde piešķirs stipendijas studentiem Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP), noslēdzot 2009. gadu, ir īstenojusi stipendiju projektu studentiem ar labām sekmēm un ieguldījumu universitātes attīstībā. Pirmie 10 studenti stipendiju saņems jau 22. decembrī RSU Senāta svinīgajā sēdē.
 
RTU Talantu konkurss
Autors - Ilze Bertāne   
Sestdiena, 19 Decembris 2009 14:10
rtu sp-1Jaunieti, varbūt esi skatuves rūdīts mākslinieks, tomēr varbūt tieši pretēji - Tu beidzot esi nolēmis atrādīt savu ilgus gadus slēpto vaļasprieku, vēlies dalīties savā priekā ar apkārtējiem? Vai esi gatavs atklāt SAVU TALANTU pasaulei jau TAGAD??
RTU Talantu konkurss! Talantu klāstam nav robežu - dziesma, vēderrunāšana, bārmeņu šovs, deja, mutes harmonikas, žonglēšana, balets, varbūt esi mīms vai māki stāvēt uz galvas?! Tavs uzdevums ir aizpildīt pieteikuma anketu, kura atrodama šeit, un līdz 29. janvārim nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
 
Liepājas Universitātes protesta gājiens 1. decembrī
Autors - Ilze Bertāne   
Trešdiena, 02 Decembris 2009 13:19
liepajas_gajiensVakardien, 1. decembrī, Liepājas Universitātes studenti un mācībspēki no plkst. 11.00 - 12.00 piedalījās Vislatvijas protesta akcijā, kurā vienojās kopīgās dziesmās un izteica viedokļus par izglītības kvalitāti nākotnē. Pēc akcijas studenti dāvāja zupu Sociālajai mājai Flotes ielā 14.
Protesta akcijas laikā visai LiepU saimei dalīja zupu. Zupa bija tik daudz izvārīta, ka studenti nolēma - „Students arī palīdz, ne tikai prasa!". Apmēram 30 litri zupas tika nogādāti Sociālajai mājai Karostā.
 
Studentu svecīšu gājiens Ventspilī
Autors - Ilze Bertāne   
Pirmdiena, 30 Novembris 2009 13:15
ventaAtbalstot 1. decembra protesta akciju Rīgā - studentu gājienu, Ventspils augstskola šajā dienā rīko diskusiju "Nākotne - ar vai bez augstākās izglītības?!" Diskusijas noslēgumā studenti kopā ar pētniekiem, augstskolas administrāciju uncitiem interesentiem dosies sveču gājienā uz strūklaku "Studentu asaras".  Diskusija norisināsies 1. auditorijā, plkst. 16.00 un tās galvenie temati būs izglītība, pētniecība, inovācijas.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL