Piedalies diskusijā par plaģiātisma izskaušanu
Autors - Dagnija Dumbrovska   
Piektdiena, 26 Oktobris 2012 12:38
copyplagiarismStudent, vai vēlies iegūt patiešām kvalitātīvu izglītību?  Vēlies, lai studiju darba vai diplomdarba  rakstīšanas laikā tev nebūtu grūtības iegūt nepieciešamos informācijas resursus un tevi nemāktu bažas, ka tavu darbu varētu uzskatīt par plaģiātu?  Tev tiek dota iespēja izteikt savu viedokli šajos un vēl daudzos citos ar plaģiātismu saistītos jautājumos, piedaloties diskusijā par plaģiātisma izskaušanu studiju procesā!
m
Lai rosinātu dialogu sabiedrībā un sagatavotu rekomendācijas plaģiātisma mazināšanai studiju procesā, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) rīko diskusiju „Plaģiātisms studiju procesā. Plaģiātisma izskaušanas izaicinājumi” organizēšanā. Diskusija notiks š.g. 7. novembrī plkst. 17.00 – 20.00 Biznesa augstskolas Turība telpās, 3. konferenču zālē.
 
RTU SP meklē biroja administratoru
Autors - Danuta Jasmane   
Ceturtdiena, 25 Oktobris 2012 11:50
rtu_sp_logo_pilnkrasu_200x220px
Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments (RTU SP) izsludina pieteikšanos biroja administratora amatam uz pilnu slodzi. Piesaki savu kandidatūru līdz 28. oktobrim!
m
 
Uzzini vairāk par Europass kā inovatīvu mobilitātes instrumentu
Autors - AIC   
Ceturtdiena, 25 Oktobris 2012 11:25

logo-europassAkadēmiskās informācijas centrs aicina augstākās un profesionālās izglītības iestāžu darbiniekus, mobilitātes projektu īstenotājus, Izglītības un zinātnes ministrijas, valsts aģentūru, kā arī citu ar izglītību un izglītības mobilitāti saistīto organizāciju pārstāvjus un atsevišķus interesentus piedalīties Nacionālā Europass centra starptautiskā konferencē „Europass kā inovatīvs mobilitātes instruments”, kas notiks šī gada 2.novembrī Rīgā, viesnīcā „Tallink Hotel Riga” (Elizabetes ielā 24).

Konferences mērķis ir sniegt dalībniekiem informāciju par Europass nozīmi izglītības mobilitātē un iepazīstināt ar citu valstu pieredzi mobilitātes veicināšanā un Europass kā mobilitātes rīka izmantošanā.

 
Kā žurnālists var veidot pasauli labāku?
Autors - FEJS Latvija   
Trešdiena, 24 Oktobris 2012 15:36
fejs_logo-300x26730. oktobrī Rīgas Centrālajā bibliotēkā plkst. 18.15  notiks diskusija‘’Žurnālistika – voice of the voiceless?’’, kurā piedalīsies Latvijas žurnālisti un cilvēktiesību aktīvisti, kā arī Latvijas-Lietuvas jauno žurnālistu vasaras projekta ‘’The Code of Democracy’’ dalībnieki.
m
Diskusijā savu viedokli par to, vai žurnālists var mainīt un uzlabot sociāli mazaizsargātās grupas, izteiks brīvžurnālists Didzis Melbiksis, cilvēktiesību aktīvists Kaspars Zālītis un laikraksta ‘’Diena’’ žurnālists Aigars Lazdiņš. Savus jautājumus žurnālistiem varēsi uzdot arī Tu – klātienē (Rīgas Centrālajā bibliotēkā) vai vaiTwitterī (@FEJSLatvija) un e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
 
Iespēja piedalīties starptautiskā jauno žurnālistu treniņu ciklā
Autors - FEJS Latvija   
Svētdiena, 21 Oktobris 2012 16:42
code_of_democracySadarbojoties ar Nacionālo sociālās integrācijas institūtu Lietuvā un Vidzemes Augstkolu FEJS Latvija izsludina pieteikšanos otrajam projekta "The Code of Democracy" treniņu ciklam, kas sniegs jaunajiem žurnālistiem iespēju gūt informāciju par sociāli mazaizsargāto grupu problēmām Latvijā un Lietuvā un ekspertu vadībā izstrādāt žurnālistikas pētījumu un publicēt to pašmāju un ārvalstu medijos. Pieteikšanās termiņš ir 5. novembris, reģistrēties iespējams ŠEIT.
m
„The Code of Democracy“ sniegs Tev iespēju izpētīt saikni starp žurnālista darbu un mazaizsargāto sabiedrības grupu problēmām, kā arī dos iespēju pilnveidot pētnieciskās žurnālistikas iemaņas profesionālu mentoru vadībā.Projekta dalībniekus konsultēs un atbalstīs tādi sociālo jautājumu un cilvēktiesību eksperti kā arī žurnālisti Inga Spriņģe (Latvija), Romas Sakadoslkis (Lietuva), Mike Jempson (Lielbritānija) u.c.
 
14. reizi norisināsies LSA seminārs "Kam rūp students?"
Autors - Sintija Segleniece   
Ceturtdiena, 18 Oktobris 2012 11:33

krsfinŠogad jau četrpadsmito reizi norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotais seminārs „Kam rūp students?” augstskolu pašpārvalžu jaunajiem biedriem un aktīvistiem.  No 26. līdz 28. oktobrim seminārā vienkopus tiksies aptuveni 50 jauni, inteliģenti, radoši un aktīvi studenti no vairākām Latvijas augstskolām.

„Kam rūp students?” laikā semināra dalībnieki iegūs gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas par LSA un augstskolu pašpārvalžu darbību, struktūru un mērķiem. Ikviens students – aktīvists tiek aicināts piedalīties seminārā, jo tas sniedz unikālu iespēju paplašināt redzesloku, jau pirmajos  studiju mēnešos iepazīt citu augstskolu studentus un pašpārvalžu pieredzi, tādējādi stiprinot visas Latvijas Studentijas spēku.
 
Biznesa augstskolā Turība norisināsies diskusija par vienlīdzību sabiedrībā
Autors - BAT SP   
Pirmdiena, 15 Oktobris 2012 20:30
krijnim_plakts-452x640Trešdien, 17. oktobrī, Biznesa augstskolas Turība C213 auditorijā notiks diskusija "Kāpēc mums ir nepieciešama vienlīdzīga sabiedrība?". Diskusiju organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) sadarbībā ar izdevniecību "Zvaigzne ABC" ar mērķi izglītot sabiedrību par tajā valdošo nevienlīdzību un tās ietekmi uz sabiedrības attīstību.
m
Diskusijā piedalīsies ekonomists Jānis Ošlejs, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs Veiko Spolītis un Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas ģenerālsekretārs Ansis Dobelis. Diskusijas sākumā katrs no diskusijas dalībniekiem uzstāsies ar 15 minūšu garu prezentāciju, lai pēc tam uzklausītu visu klātesošo viedokli un diskutētu par to, kāpēc mums sabiedrībā nepieciešama vienlīdzība, kādi ir ieguvumi un kādas briesmas sevī slēpj nevienlīdzība.
 
Aicina studentus pieteikties „Ātrajam randiņam” ar bankas ekspertiem
Autors - Inese Salmiņa   
Ceturtdiena, 11 Oktobris 2012 08:49
nordea_speeddatingNordea izsludina pieteikšanos „Ātrajam randiņam”. Sekmīgi turpinot aizsākto tradīciju, studenti un vecāko klašu audzēkņi jau piekto reizi „aci pret aci’ tiksies ar bankas un nozaru speciālistiem. Dalībniekiem tiks dota arī ekskluzīva iespēja klātienē uzzināt par prakses vakancēm bankā. „Ātrais randiņš” notiks 25. oktobrī no pulksten 11.00 līdz 14.00 „Nordea mājā”, K. Valdemāra ielā 62. Pieteikšanās līdz 15. oktobrim Nordea mājas lapā.
 
Kas ir Android un ko ar to iesākt? Uzzini jau 25. oktobrī!
Autors - EESTEC   
Otrdiena, 23 Oktobris 2012 13:24
android_diena525. oktobrī 13.00 Kaļķu ielā 1 notiks Android dienu seminārs, lai popularizētu Android operētājsistēmu, veicinātu jauniešu interesi inženierzinātnēs un radītu jaunas, mūsdienīgas mobilās aplikācijas.
m
Semināra mērķis ir palīdzēt jauniešiem un studentiem apjaust lielās tehnoloģiskās pārmaiņas, kas notiek visapkārt. Dalībniekiem dienas laikā būs iespēja iepazīties ar Android aplikāciju izstrādi, pieejamību un aktualitāti.
m
Semināru atklās Kristaps Skutelis, kurš sabiedrībā pazīstams kā IT blogotājs Kristabz, taču par šo tēmu runās arī uzņēmuma SIA AmberPhone tehniskais direktors Didzis Andersons, kurš vairāk pastāstīs par dizaina lomu aplikāciju tapšanā, SIA Graftik vadītājs un grafiskais dizainers Markus Rožkalns, kurš sniegs padomus, kā adaptēties nākotnē. Par pašu aplikāciju izstrādi stāstīs Accenture pārstāvis Uldis Indriksons.
 
Kļūsti par radio raidījuma vadītāju!
Autors - Anete Enikova   
Svētdiena, 21 Oktobris 2012 14:36

naba_konkurssJa vienmēr esi vēlējies nokļūt radio ēterā, līdz 24. oktobrim LU Studentu padome sadarbībā ar Latvijas Universitātes radio NABA aicina Tevi pieteikties radio raidījumu konkursam!

Piedāvājot savas idejas, radio konkursa mērķis ir bagātināt Latvijas Universitātes kultūras un tās studentu dzīvi, kā arī stiprināt studentu piederības sajūtu savai Alma Mater. Tādēļ šī ir Latvijas Universitātes studentu iespēja iesaistīties radio programmas veidošanā - raidījumu vai ziņu vadīšanā un/vai producēšanā, attīstot savu radošumu, profesionālās dotības, kā arī padarot radio ēteru studentiem draudzīgāku.
 
Latvijas Jaunatnes padome aicina uz strukturētā dialoga Kipras prezidentūras noslēguma diskusiju
Autors - Randa Medne   
Trešdiena, 17 Oktobris 2012 21:46
izklaidei_plakats23. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.30 Birojnīcā (Berga bazārā) notiks Latvijas Jaunatnes padomes rīkotā ES Dānijas un Kipras prezidentūras noslēguma diskusija par strukturēto dialogu.
m
Diskusijā tiks apspriests strukturētā dialoga rezultāts, sniegto rekomendāciju realizēšana, kā arī diskutēts par jaunatnes politikas nepieciešamību.
 
20. oktobrī norisināsies jauniešu forums par uzņēmējdarbību
Autors - Jaunieši Rīgai   
Pirmdiena, 15 Oktobris 2012 18:29
jaunieu_forums_-_uzmjdarbba20. oktobrī Konventa sētā (Kalēju iela 9/11) no plkst. 16.00 - 20.00 norisināsies jauniešu forums par uzņēmējadrību, kas ievadīs vairāku forumu ciklu, kura mērķis ir tuvināt jauniešus biznesa videi kā uzņēmējus un darba devējus.
m
Forums sniegs jauniešiem iespeju apzināties viņu iespējas Rīgā un Latvijā, ļaus attīstīties jaunām idejām, iespējams, liks pamatus jauniem veiksmes stāstiem. Rīgā ir daudz jaunu un uzņēmīgu jauniešu, kuri var uzņemties atbildību sabiedrības acīs un radīt savu veiksmes stāstu. Katram stāstam ir nepieciešama informācijas bāze, ko teorētiskā un praktiskā veidā sniegs šis forums un lektori, kuri dalīsies zināšanās par iespējām, ko ir izmantojuši jau esošie uzņēmumu vadītāji un ko varētu izmantot jaunieši.
 
Diskutēs par universitāšu finansēšanas modeļiem
Autors - Līva Stūrīte   
Otrdiena, 09 Oktobris 2012 16:43
rtu_logoRīgā, 2012. gada 9. oktobrī – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 150 gadu jubilejas konferences ietvaros 2012. gada 12. oktobrī Būvniecības fakultātē, Ķīpsalā, Āzenes ielā 16/20, 132. auditorijā, plkst. 14 notiks apaļā galda diskusija "Universitāšu finansēšanas modeļi" ar Latvijas, Somijas, Igaunijas un ASV ekspertu piedalīšanos.
m
Eksperti apspriedīs dažādu valstu pieredzi universitāšu finansēšanā un to piemērotību Latvijai. Diskusijā apskatīs gan Somijas, gan Igaunijas augstākās izglītības finansēšanas sistēmu, kā arī diskutēs par priekšrocībām un trūkumiem dažādiem finansēšanas modeļiem.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL