Pašpārvaldes ziņo
RTU SP aicina uz fotoorientēšanos
Autors - Ilze Bertāne   
Piektdiena, 28 Augusts 2009 18:05
3. septembrī plkst. 17:00 sāksies RTU Studentu parlamenta un I/C Olympia rīkotās fotoorientēšanās sacensības ar afterparty, kas paredzētas ikkatras augstskolas studentiem. Ja vasaras laikā nebija iespēja satikties ar saviem kursa biedriem, ja tikko esi uzsācis studijas kādā no Latvijas augstskolām vai vienkārši vēlies atkal satikt savus pazīstamos, tad noteikti piedalies!
 
RTU studenti dodas uz vasaras prakses vietām
Autors - RTU   
Trešdiena, 10 Jūnijs 2009 12:42

rtu sp-1Šonedēļ noslēdzas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Hipotēku un zemes bankas projekts «Labā prakse», kura rezultātā konkursa kārtībā atlasīti 11 RTU studenti dosies uz īpaši piemeklētām vasaras prakses vietām vadošajos Latvijas uzņēmumos Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē, kā arī saņems stipendiju prakses īstenošanai. Piektdien, 12. jūnijā, plkst.12 RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 119. telpā, tiks paziņoti prakses vietu un stipendiju saņēmēji.

 

 
EKA SP aicina uz atvērto durvju dienām Ekonomikas un kultūras augstskolā
Autors - Valters Mucenieks   
Trešdiena, 20 Maijs 2009 00:25

eka_logo_high resolution-1Ekonomikas un kultūras augstskolai pēdējo reizi šajā mācību semestrī atvērto durvju dienas būs 23. maijā plkst. 11:00. Adrese: Lomonosova 1/1.

 

 

 
„Labā prakse” – 160 un 240 Ls lielas stipendijas vasarai!
Autors - RTU SP, Una Vorma   
Trešdiena, 06 Maijs 2009 20:06

488projektu_konkurss_laba_prakseIr sācies prakses konkurss, kurā piedaloties tu vari iegūt sev praksi mēneša garumā savas nozares uzņēmumā un arī stipendiju. Stipendijas apjoms būs atkarīgs no prakses atrašanās vietas - Rīgas rajonā 160 Ls, bet ja tava prakses vieta atradīsies Cēsīs vai Rēzeknē - 240 Ls.

Konkursam „Labā prakse" var jebkurš Rīgas Tehniskās universitātes students, kura studiju specialitāte atbilst attiecīgajam prakses aprakstam. Konkursa ietvaros ir jāizstrādā 3-10 lappušu liels projekta darbs, kurā jāapraksta, kāda ir motivācija piesakoties prakses vietai konkrētajā uzņēmumā, mērķi izvēlētajā specialitātē un vīzija par šīs specialitātes attīstību Latvijā tuvāko piecu gadu laikā, kā arī kādu ieguldījumu varētu dot banku sektors izvēlētās specialitātes attīstībai.

 
LKA: Kultūras attīstība atkarīga no Kultūras Ministrijas un ierēdņu ieinteresētības
Autors - MFP   
Sestdiena, 25 Aprīlis 2009 14:08

cultureŠ.g. 15. aprīlī LKA viesojās kultūras ministrs Ints Dālderis, lai iepazītos ar esošo situāciju akadēmijā, kā arī uzklausītu studentu viedokļus par procesiem, kas skar turpmāko kultūras telpas attīstību Latvijā un studentu vietu tajā. Tikšanās notika neoficiālā gaisotnē, piedaloties ne tikai LKA studentiem, bet arī mācību spēkiem. Karstākās diskusijas izraisīja jautājums par darba tirgu valstī un par neizmantoto jauno speciālistu potenciālu, kas rodas darba vietu trūkuma dēļ. Piedāvājam ielūkoties īsā sarunas kopsavilkumā.

 
LLU Studentu pašpārvalde gatava rīkot protesta akcijas
Autors - Sandra Šteinerte, LLU SAD   
Trešdiena, 22 Aprīlis 2009 19:17

lluspPēc garām pārrunām ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektoru Juri Skujānu, mācību prorektoru Arni Mugurēviču un LLU Studentu pašpārvaldes valdi, par finansējuma iespējamu samazināšanu augstākajai izglītībai, studenti pauž sekojošu nostāju.

Augstskola nav birokrātiska organizācija, bet gan augstākās izglītības iestāde, kas rada spējīgus speciālistus 39 unikālās un zinātņietilpīgās studiju programmās, kuri pēc universitātes beigšanas ir spējīgi radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību valsts ekonomikas atveseļošanai un attīstībai, domā LLU SP domes loceklis, Ekonomikas fakultātes (EF) 2.kursa students Mareks Rubīns.

 
Fizmatdienas tuvojās
Autors - Inga Saknīte   
Otrdiena, 21 Aprīlis 2009 10:32

fizmatiFizmati no 2009.gada 23.aprīļa līdz 3.maijam jau 39.reizi svinēs "Fizmatdienas" www.fizmatdienas.lv, kas jau kopš 1970.gada tiek rīkotas ik pavasari. Fizmatdienas" ir fizmatu gada lielākais notikums, kas dažādos pasākumos pusotras nedēļas garumā vieno fakultātes studentus, pasniedzējus, absolventus, topošos studentus un citus atbalstītājus.

 
RTU Mehi aicina stūrēt!
Autors - Mehi SP   
Otrdiena, 21 Aprīlis 2009 08:29

mehu_sture_2009_pavasarisRTU Mehi informē Jūs par strauji tuvojošajām auto sacensībām, kas notiek jau šo sestdien! 25. aprīlī s/k "333" rallijkrosa trasē, atklājot MEHU KARUS, notiks ikgadējās sacensības "Mehu stūre'09". Būs gan braukšana, gan desiņu cepšana, kā arī, protams, pozitīvi noskaņoti cilvēki! "Mehu stūre'09". ir lieliska iespēja pacīkstēties meistarībā, ātrumā un izveicībā. Sacensībās vari piedalīties, ja Tev vai Tavam draugam ir auto, kas brauc uz priekšu, kam izieta tehniskā apskate un atbilst tādam stāvoklim, lai varētu pārvietoties pa ceļiem.

Iegūt sīkāku informāciju, iepazīties ar nolikumu, kā arī reģistrēties sacensībām vari mājaslapā www.mehi.lv, sadaļā Mehu kari 2009.

 

 
RTU jauno mūziķu konkurss
Autors - RTU SP   
Otrdiena, 14 Aprīlis 2009 21:29

rtu sp-1Izsludināts RTU studentu jauno mūzikas grupu konkurss. No 9.aprīļa Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments izsludina pieteikšanos jauno mūzikas grupu konkursam. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja ierakstīt trīs dziesmas profesionālā ierakstu studijā, savukārt konkursa finālisti uzstāsies projekta „Taupības mēnesis" noslēguma koncertā 30.aprīlī.

Konkursa pieteikumus var iesniegt līdz 24.aprīlim. Jāiesniedz vismaz divi grupas labākie demo ieraksti, kas vislabāk atspoguļotu grupas muzikālo stilu, aizpildīta pieteikuma anketa un grupas fotogrāfija. Vismaz vienam no grupas dalībniekiem jābūt RTU studentam.

 

 
J. Katkovska fotoizstāde
Autors - Juliāns Katkovskis   
Sestdiena, 11 Aprīlis 2009 14:58

julians-katkovskis-fotoFotogrāfa Juliāna Katkovska izstādes „PIRMĀ" atvēršana notiks 15.aprīlī 18.30 Baltijas Starptautiskajā Akadēmijā Lomonosova ielā 4, ieeja brīva.

 

BSA students Juliāns Katkovskis ir viens no ātri progresējošiem fotogrāfiem Latvijā. Talantīgs jaunietis ar individuālu fotogrāfijas pasaules redzējumu. Šī ir viņa pirmā fotoizstāde, kurā savos mākslas darbos būs parādījis savu nopietno attieksmi un izteicis to krāšņos raksturos. Izteiksmīgi vīrišķīgi portreti, karalienes no citām pasaulēm, neparasti un maigi sieviešu tēli. Visiem darbiem caur ir jūtama smalka misticisma dzīsla, kas vieno un vienlaikus pievilina atstājot nemanāmu iespaidu uz skatītāju.

 


Iekļūstot šajā apburošajā fotogrāfijas pasaulē, ciemiņus gaida interesanta izstādes atvēršana un unikāla iespēja, pēc savas gaumes, vinnēt kādu no autora darbiem.

 
1750 Mehi* vēlas autonomiju
Autors - Mehi SP   
Trešdiena, 01 Aprīlis 2009 05:25

mehu_logo_jaunaisStarptautiskajās tiesībās nav precīza uzskaitījuma, kādiem jābūt nosacījumiem kādas nācijas vai teritorijas pasludināšanai par neatkarīgu valsti vai autonomu teritoriju. Izmantojot šo aspektu Mehu nācijas kopsapulcē 31. marta dienā plkst. 16.15 tika nolemts virzīt jautājumu par Mehulandes jeb Rīgā, Ezermalas ielā 6 atrodošās Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes teritorijā atrodošā kompleksa virzīšanu uz atzīšanu par patstāvīgu un autonomu teritoriju.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL