Apbalvoti foto-velo orientēšanās sacensību „Vides taktis” dalībnieki
Autors - Jurita Krūma   
Ceturtdiena, 03 Jūnijs 2010 12:27
dsc_0224_mazs1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā LU Studentu padome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicināja visus uz sportisku atpūtu vasaras iesākumā ar videi draudzīgām domām, piedaloties foto-velo orientēšanās sacensībās "Vides taktis". Šāda veida pasākumu LU SP rīkoja pirmo reizi, un, paredzēts, ka tas kļūs par jaunu tradīciju.

31. maijā, pirms sacensībām, Andrejsalā notika talka, kurā tika piepildīti 15 atkritumu maisi.

Foto-velo orientēšanās sacensībās piedalījās 13 komandas, kuru uzdevums bija meklēt 12 objektus dažādās Rīgas vietās un izpildīt 9 uzdevumus, piemēram, starp apmēram 500 Rīgas Mākslas telpā izstādītajām gleznām atrast vienu - Jura Baklāna "Vasara".

Sacensību dalībnieki un uzvarētāju komandas tika sveikas pasākumā klubā „NABAKLAB". Pirmās vietas ieguvēji ir LU Ķīmijas fakultātes studenti Agris Bērziņš, Kristīne Krūkle-Bērziņa un Alvis Zvirgzdiņš, kuri saņēma galveno balvu - kruīza ceļojumu ar „Tallink" un ekskursiju pa Latvijas alus darītavām.

Otrajā vietā tikai ar 4 punktu atšķirību ir LU Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes studenti Kurts Melnis, Edgars Zemmers, Pēteris Krūmiņš, Aldis Zaļaiskalns, Jurģis Kociņš un Rolands Reksnis, kuri balvā saņēma dāvanu karti no Galerijas Istaba Ls 90,- vērtībā.

Trešo vietu sīvā konkurencē, atpalikot tikai par 6 punktiem, ieguva starpaugstskolu komanda ar dalībniekiem no LU, Latvijas Kultūras akadēmijas un Grāmatvedības un finanšu koledžas Dāvi Viļumu, Jāni Erdmani, Santu Adakovsku, Ievu Mūrnieci un Kārli Krēķi. Šī komanda balvā saņēma dāvanu karti no peintbola kluba "Bušas" un ielūgumus uz izrādi "Ja Tevis nebūtu" Teātra observatorijā.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma arī enerģijas dzērienus no „Red Bull", savukārt visiem dalībniekiem tika dāvinātas balvas no SEB bankas, „Coca-cola Hellenic Latvia" un „Latvijas Valsts meži". Komandas no 4. līdz 6. vietai saņēma ieejas kartes Tērvetes dabas parkā un Rīgas Mākslas telpā, ielūgumus uz Saules un Minhauzena muzeju.

"Vides taktis" ietvaros norisinājās arī vides filmu konkurss, kurā tika iesniegtas sešas filmas par tādām vides problēmām kā skābais lietus, atkritumu šķirošana, atbildīga attieksme pret vidi, kas ir mums apkārt. Ielūgumus uz vasaras festivālu "Saulkrasti Jazz" ieguvis filmas veidotājs Māris Resnis. Novatoriskās mūzikas foruma "Skaņu mežs" ielūgumus ieguvis Gints Amoliņš.

Pasākuma tapšanā liels paldies tiek teikts Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, īpaši Baibai Vārnai un Dmitrijam Zverevam, kā arī arī Studentu atbalsta fondam, tipogrāfijai „Corporate", „Sub Level", "Zaļajam punktam", tūrisma inventāra veikalam "Gandrs", "NABAKLAB" un LU Ķīmijas fakultātes studentiem Arturam Zariņam un Mihailam Haļitovam par priekšnesumiem..

Foto-velo orientēšanās sacensību vietu sadalījums (vieta, komandas kapteinis):

1. vieta - Agris Bērziņš

2. vieta - Kurts Melnis

3. vieta - Dāvis Viļums

4. vieta - Līva Pugoviča

5. vieta - Artis Meļko

6. vieta - Anna Zaula

7. vieta - Artūrs Zvirgzds

8. vieta - Sintija Melne

9. vieta - Kaspars Purmalietis

10. vieta - Elviss Vinslavs

11. vieta - Leons Blūms

12. vieta - Anna Ozola

13. vieta - Līga Rusiņa

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: