Apmeklē semināru un uzzini vairāk par iespējām, ko sniedz ERASMUS MUNDUS
Autors - Līva Dzene   
Piektdiena, 10 Augusts 2012 12:35
logo_erasmus_mundusPiektdien,  2012. gada  31. augustā, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs par Erasmus Mundus iespējām. Studenti,  kuri  piedalījušies šajā programmā, sniegs izklāstu par šo programmu un  dalīsies savā pieredzē par studijām Erasmus Mundus ietvaros.
m
Erasmus Mundus programmas mērķis ir veicināt kvalitāti augstākajā izglītībā, t.sk. piešķirot stipendijas studentiem un atbalstot sadarbību starp Eiropu un pārējo pasauli.  Studentiem iespējams saņemt stipendijas studijām kopīgajās Erasmus Mundus maģistrantūras vai doktorantūras programmās.
S
Seminārā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti, kā arī citi interesenti. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ savu dalību vēlams pieteikt iepriekš, reģistrējoties Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā.
m
Semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments. Studentu parlamenta galvenie darbības virzieni ir studentu un skolēnu informēšana par inženierizglītības iespējām, studiju kvalitātes veicināšana, ārpus studiju aktivitātes un studentu sociālo jautājumu risināšana.
m
Informatīvi atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: