Attīsti sevi un savas prasmes - pievienojies AIESEC!
Autors - Edgars Rubenis   
Ceturtdiena, 06 Septembris 2012 22:25
aiesec_logoJa esi students vai nesens augstskolas absolvents, pievienojies starptautiskajai jauniešu organizācijai AIESEC un kļūsti par tās biedru.
Iesaistoties organizācijā, Tu vari praktiski apgūt iemaņas sekojošajās sfērās:
  • Finanšu pārvaldība (budžetu izstrāde, finanšu piesaiste, utt.)
  • Personāla vadība (dalībnieku atlase, motivēšana, izglītošana, utt.)
  • Projektu vadība (projektu izstrāde, plānošana, atskaišu veidošana)
  • Jurisprudence (līgumu izstrāde, tiesību aktu apzināšana, utt.)
  • Komunikācijas un sabiedriskās attiecības (grafiskais un webdizains, sabiedriskās attiecības, žurnālistika, reklāma utt.)
  • Informācijas pārvaldība (mājaslapu izstrāde un uzturēšana, datu bāžu izveide, tehnisko un programmatūras jautājumu risināšana)
  • Ārējās attiecības (partnerattiecību izveide un uzturēšana ar uzņēmumiem, sponsoru piesaiste utt.)
  • Starptautisko prakšu koordinēšana ( potenciālo prakses dalībnieku atlase un apmācība, informatīvo materiālu izstrāde, prakšu koordinēšana, utt.).
Piesakies no 3. līdz 28. septembrim, aizpildot pieteikuma anketu AIESEC mājaslapā.
m
AIESEC ir bezpeļņas organizācija, kura darbojas 111 pasaules valstīs. Mūsu mērķis ir veicināt studentu profesionālo iemaņu un spēju attīstību, nodrošinot iespēju piedalīties dažādos vietējā un starptautiskā mēroga projektos. Darbojoties organizācijā un piedaloties kādā no mūsu projektiem (Tomorrows Steps, Lotus, GoSocial u.c.), Tu iemācies labāk plānot savu ikdienu, uzlabot darbspējas efektivitāti, kā arī pakāpeniski attīstīt un izmantot savu līdera potenciālu.
m
Laika periodā no 10. līdz 20. septembrim esošie AIESEC biedri dosies uz Rīgas, Jelgavas un Valmieras augstākās izglītības iestādēm, lai informētu studentus par iespēju darboties organizācijā. Šī būs Tava iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes klātienē, bet, ja Tev kāds radies jau šobrīd, tad droši raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
m
18. un 20. septembrī Stokholmas Ekonomikas Augstskolā (SSE Riga), Sorosa auditorijā norisināsies informatīvie vakari, kuros piedalīsies arī bijušie AIESEC organizācijas biedri, kuri dalīsies pieredzē par to, kā dalība organizācijā ir veicinājusi viņu privātās uzņēmējdarbības attīstību.
Sīkākai informācijai, kā arī par informatīvajiem vakariem citās pilsētās seko mums līdz mūsu mājaslapā www.aiesec.lv.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: