Atvērtie frisbija treniņi - nāc un iemēģini roku!
Autors - Dainis Jakovels   
Otrdiena, 11 Septembris 2012 09:51
plakats_-_atvertie_frisbija_trenini_2012No 13. septembra līdz 11. oktobrim studentiem tiek piedāvāts apmeklēt bezmaksas atvērtos frisbija treniņus otrdienās, 20:00-21:30, Rīgas Sporta manēžā, Maskavas ielā 160, un ceturtdienās, 20:30-22:00, Olimpiskajā Sporta centrā uz mākslīga seguma futbola laukuma, Grostonas ielā 6b. Treniņus organizē frisbija klubs „Ultimate Decision.
Šī ir lieliska iespēja iepazīt frisbiju, iemēģināt roku un saprast, vai šis sporta veids Tevi saista. Atvērtie frisbija treniņi paredzēti visiem interesentiem, iepriekšējas priekšzināšanas frisbijā nav vajadzīgas. Nāc un pamēģini!
Atvērto treniņu noslēgumā tiks organizēts frisbija miniturnīrs, kas jaunajiem interesentiem varētu būt pirmā frisbija sacensību pieredze.
Lai piedalītos treniņā, jāņem līdzi sporta tērps, frisbija disks nav obligāta prasība. Treniņu inventārs tiks nodrošināts uz vietas.
Frisbijs ir straujš bezkontakta komandu sporta veids bez tiesnešiem, kur punkti tiek gūti nogādājot spēles disku pretinieka zonā (līdzīgi kā regbijā un amerikāņu futbolā). Tā kā frisbijā nav tiesnešu, tad spēlētājiem pašiem ļoti labi jāpārzina noteikumi, jāciena pretinieks un godīga sāncensība. Vairāk par šo varēs uzzināt un arī klātienē izmēģināt atvērtajos frisbija treniņos.
Aizpildīt pieteikuma anketu, kā arī rast vairāk informācijas par atvērtajiem frisbija treniņiem var frisbija kluba „Ultimate Decision” mājas lapā www.ultimatedecision.lv.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: