BAT labdarības akcija, kurā var iesaistīties visi studenti
Autors - Ilze Bertāne   
Trešdiena, 25 Novembris 2009 23:20
labdaribas_akcijaSajūtot mandarīnu un piparkūku smaržu, sirdi pārņem patīkams satraukums. Sniegs vēl kavējas, tomēr Ziemassvētku noskaņa palēnām mostas ikvienā no mums.
Ziemassvētki ir brīnumu laiks un ikviens no mums var palīdzēt radīt brīnumu tiem cilvēkiem, kas pēc tā ilgojas viss vairāk. Ar labdarības akcijas "Ticot, mīlot un gaidot" palīdzību, Studējošo pašpārvalde vēlas padarīt bērnu namu bērnu un vientuļo pensionāru Ziemassvētkus gaišākus un ienest brīnumu katrā sirsniņā.
Mēs aicinām studentus un pasniedzējus ziedot grāmatas, spēles, saldumus, kancelejas preces, apģērbu, rotaļlietas, žurnālus, dziju un citas bērniem un sirmgalvjiem nepieciešamas lietas. Ziedojumu urnas tiks izvietotas visās sadarbības augstskolās!
Akcija norisināsies no 25.novembra, līdz 15. decembrim. Akcijas noslēgumā BAT SP Ārējo sakaru virziens kopā ar aktīvajiem biedriem dosies uz sociālās aprūpes centriem "Zemgale" un "Tērvete", Bauskas rajona bērnu namu-patversmi "Annele" un Rīgas pašvaldības bērnu namu "Ziemeļi", lai dāvātu bērniem un sirmgalvjiem saziedotās veltes un sniegtu sirsnīgu Ziemassvētku programmu.
Ir īstais laiks, lai atcerētos par tiem cilvēkiem, kam dzīvē nav tik ļoti veicies kā mums, palīdzēsim viņiem noticēt brīnumam!
Akcija norisinās sadarbība ar - TSI Studentu pašpārvaldi, LKA Studentu padomi, RSU Studējošo pašpārvaldi, kā arī ar LSPA un RTU Studentu parlamentu.
Sakām paldies mūsu atbalstītājiem - "Skrīveru saldumi", "Dimdiņi", "Pērnes", "Vinnis", "CocaCola HBC Latvia", z/s"Stienūži", "Viola stils", studentnet.lv un studentlife.lv.
Jautājumu, priekšlikumu vai piedāvājumu gadījumā, sazinieties ar BAT SP Ārējo sakaru virziena vadītāju - Kristīni Strodi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: