Biznesa augstskolā Turība norisināsies diskusija par vienlīdzību sabiedrībā
Autors - BAT SP   
Pirmdiena, 15 Oktobris 2012 20:30
krijnim_plakts-452x640Trešdien, 17. oktobrī, Biznesa augstskolas Turība C213 auditorijā notiks diskusija "Kāpēc mums ir nepieciešama vienlīdzīga sabiedrība?". Diskusiju organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) sadarbībā ar izdevniecību "Zvaigzne ABC" ar mērķi izglītot sabiedrību par tajā valdošo nevienlīdzību un tās ietekmi uz sabiedrības attīstību.
m
Diskusijā piedalīsies ekonomists Jānis Ošlejs, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs Veiko Spolītis un Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas ģenerālsekretārs Ansis Dobelis. Diskusijas sākumā katrs no diskusijas dalībniekiem uzstāsies ar 15 minūšu garu prezentāciju, lai pēc tam uzklausītu visu klātesošo viedokli un diskutētu par to, kāpēc mums sabiedrībā nepieciešama vienlīdzība, kādi ir ieguvumi un kādas briesmas sevī slēpj nevienlīdzība.
m
Diskusija ir bez maksas un tajā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents.
m
Ja radušies jautājumi, sazinies ar BAT SP Akadēmiskā virziena vadītāju Dagniju Dumbrovsku, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot pa tālruni 29625807.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: