"Biznesa sula" par uzņēmējdarbību
Autors - LSA   
Pirmdiena, 21 Novembris 2011 01:39

biznesa_sula_2Lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa interešu klubs «Portfelis» sadarbībā ar RTU Karjeras centru jau piekto reizi rīko mini forumu uzņēmējiem un jaunajiem līderiem «Biznesa sula».

Mini forums «Biznesa sula» 30. novembrī norisināsies RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Ķīpsalas ielā 10, plkst. 19.00, ierašanās no plkst. 18.30. Forumā aicināts piedalīties ikviens interesents. Dalība mini forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 29. novembrim, sūtot pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

30. novembrī «Biznesa sulā» viesosies divi uzņēmumu pārstāvji, kuriem ir pieredze ar ko padalīties un rast ikvienā motivāciju visu sākt nevis no rītdienas bet jau tūlīt! Iepazīsim Radio101 projektu un arī Latvijas modes zīmolu QOOQOO, kā tie ir gājuši savu ceļu līdz turienei, kur viņi ir šobrīd un kā nokļūt vēl augstāk, tālāk un būt par vēl stiprākiem savā tirgū!

Atskatoties uz iepriekšējo «Biznesa sulu», kadiepazināmies ar SIA «KSIL Baltic» un daudzu citu uzņēmumu līdzīpašnieka Aigara Paegļa veiksmes stāstu, pasākuma rīkotāji un dalībnieki vienprātīgi atzīst, ka tik interesantu un neparastu uzņēmēju bieži nevar satikt. Paegļa kungs ar savu optimisma pilno skatu uz dzīvi un neparasto ideju realizēšanas veidu - vienmēr uzticēties savai intuīcijai, radīja jaunajos uzņēmējos motivāciju realizēt savas idejas tagad un tūlīt, jo pēc 24 stundām ideja jau varētu būt veca. Pasākuma otri varoņi - konkursa «Ideju kauss 2010» uzvarētāji brāļi Zaharani par savu galveno veiksmes faktoru atzina spēju labi prezentēt sevi, ko arī nenoliedzami pierādīja.

Kā atzīst foruma apmeklētāji : "Mini-forums «Biznesa Sula» ir vērtīgi ieguldīts laiks uzņēmējdarbības attīstībai! Var iepazīties ar līdzīgi motivētiem cilvēkiem ar vēlmi būt par priekšnieku pašam sev un citiem."

Mini foruma «Biznesa sula» mērķis ir veidot platformu pieredzes apmaiņai un sadarbības veidošanai starp veiksmīgiem uzņēmējiem un perspektīviem topošajiem uzņēmējiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

Ar jautājumiem un idejām pilnām galvām vēlamies redzēt jebkuru biznesa pasaules interesentu, rosināsim kopā diskusijas, dalīsimies pieredzē ar pārējiem!

Papildu informācija: www.rtu.lv/karjera

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: