"Biznesa sula" uz sarunu aicina IT uzņēmumu "Draugiem.lv" un "Efumo"
Autors - Madara Lāce   
Otrdiena, 30 Oktobris 2012 21:39
biznesa_sula_logo_variant1Devītajā uzņēmējdarbības interesentu forumā "Biznesa sula" 8. novembrī, plkst. 19.00 savu ar biznesa pieredzi iepazīstinās divi IT nozares uzņēmumi - "Draugiem.lv" un "Efumo". Šoreiz forums norisināsies Riga Comm konferences ietvaros Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.
m
"Draugiem.lv" ir viens no populārākajiem portāliem Latvijā. Paralēli sociālajam tīklam "Draugiem.lv" darbojas 13 uzņēmumi ar dažādiem darbības virzieniem. Par to, kas ir šī uzņēmuma veiksmes pamatā, stāstīs "Draugiem.lv" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.
m
Foruma "Biznesa sula" mērķis ir veidot platformu pieredzes apmaiņai un sadarbības veidošanai starp veiksmīgiem uzņēmējiem un perspektīviem topošajiem uzņēmējiem un potenciālajiem biznesa partneriem.
m
Šis forums ir veltīts IT uzņēmumiem, jo no 9. līdz 11. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" notiks 1. starptautiskā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izstāde un konference "Riga Comm 2012", kurā savus risinājumus un pakalpojumus prezentēs Baltijas vadošie IKT uzņēmumi.
m
"Riga Comm" konferencē 9. novembrī varēs iepazīties ar IKT nozares aktualitātēm un tendencēm. To atklās 13 gadus jaunais aplikāciju izstrādātājs Harijs Morans no Īrijas, kurš pagājušajā gadā tika atzīts par pasaules jaunāko Mac aplikāciju izstrādātāju.
m
Vairāk par izstādi un konferenci lasi www.rigacomm.com.
m
Ieeja forumā "Biznesa sula" ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Aktīvākajiem foruma dalībniekiem būs iespēja iegūt ielūgumus uz izstādi un konferenci "Riga Comm 2012".

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: