Brīvprātīgais darbs ir domāts Tev!
Autors - Uģis Lībietis   
Otrdiena, 22 Janvāris 2013 00:05
lo2
Šī gada vasarā  no 25. līdz 28. jūlijam Rīgā notiks vērienīgs starptautisks pasākums - starptautiskā burāšanas mācību regate "Tall Ships Races 2013". Tās laikā Rīgā ieradīsies aptuveni 90 buru kuģi un jahtas no 15 valstīm, atvedot uz mūsu pilsētu aptuveni 5 tūkstošus burātāju. Vismaz puse no šiem burātājiem ir vecumā no 16 līdz 25 gadiem, tātad, Tavi vienaudži.
m
Lai palīdzētu veiksmīgi uzņemt regati Rīgā, ir vajadzīgi brīvprātīgie palīgi jeb sakaru virsnieki (LO = Liaison officers). Tie ir aktīvi un atbildīgi cilvēki ar labām valodu zināšanām, kas reāli palīdz komandām sazināties ar organizatoriem, pastāsta par pilsētu, sniedz nepieciešamo informāciju un palīdz risināt dažādas sadzīviskās problēmas.
m
Sakaru virsnieki ir speciāli apmācīti cilvēki, kuri laikā, kad regates “The Tall Ships Races 2013” flote ieradīsies Rīgā, pildīs burinieku un jahtu aģentu funkcijas. Katram sakaru virsniekam būs jāpalīdz risināt viena burinieka vai jahtas tekošos apgādes, remonta jautājumus, jānodrošina piedalīšanos krasta programmā, jāatbild uz apkalpes locekļu uzdotajiem jautājumiem. Sakaru virsniekam būs jāsniedz kuģa komandai un kapteinim informāciju par paredzētajiem krasta pasākumiem, par to kad, kur un cikos tie notiek, ko apskatīt Rīgā un Latvijā, kur nopirkt pārtiku, kā saņemt degvielu, pasūtīt rezerves daļas un buru remontu un jāpalīdz atrisināt daudz citu praktisku jautājumu.
m
Sakaru virsnieks savus pienākumus pilda brīvprātīgi un par to nesaņem atalgojumu. Tomēr viņiem tiks izdots speciāls formas tērps un nodrošināta bezmaksas ēdināšana.
m
Minimālās prasības, kas nepieciešamas, lai kļūtu par regates “The Tall Ships Races
2013” Rīgas posma sakaru virsnieku :
• labas latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamas arī citu valodu zināšanas, piemēram, krievu, vācu, spāņu, zviedru/norvēģu/dāņu u.c.;
m
• labas komunikācijas spējas;
m
• augsta atbildības sajūta;
m
• spēja pieņemt lēmumus gan individuāli, gan darbojoties komandā.
m
Ja vien atbilsti visām minētajām prasībām, vienkārši aizpildi anketu. Regates laikā ir nepieciešami aptuveni 120 sakaru virsnieki. Latvijas Burāšanas mācību asociācijas komisija izvērtēs aizpildītās anketas, atlasīs piemērotākos regates sakaru virsnieku
kandidātus un apmācīs tos.
m
Kļūstot par regates Rīgas posma sakaru virsnieku, Tu iegūsti iespēju laikā no 25.jūlija līdz 28.jūlijam iepazīties ar citu valstu jauniešiem, piedalīties kopā ar viņiem dažādos izklaides pasākumos, kā arī nostiprināt savas svešvalodu zināšanas, iepazīties ar daudzu valstu buriniekiem vai jahtām, papildināt savu redzesloku ar zināšanām par to aprūpi.
m
Katru gadu šajā regatē piedalās 80-100 burinieki un jahtas no daudzām pasaules valstīm. Lai piedalītos regatē, vismaz pusei no komandas jābūt vecumā no 16-25 gadiem, tie ir jaunieši, kuri grib kaut ko vairāk uzzināt par Rīgu un Latviju. Mums ir vajadzīgi atraktīvi un komunikabli cilvēki un mēs Tev garantējam piedzīvojumu 4 dienu garumā. Tu iegūsi arī zināšanas un pieredzi par “The Tall Ships Races” buriniekiem un par šīs regates idejām. Varbūt tas Tevi piesaistīs šim pasākumam un jūras burāšanas romantikai arī turpmāk. Varbūt līdzīgi vairākiem šīs regates 2003.gada Rīgas posma sakaru virsniekiem, kļūsi par jahtas „Spaniel” vai kādas citas jahtas komandas biedru un pats piedalīsies nākošajās regatēs.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: