DU notiks 19. Starptautiska Zinātniska konference "Zinātniskie lasījumi"
Autors - Vita Viļevko   
Ceturtdiena, 29 Janvāris 2009 09:56
prezent-pic29.-30.janvārī Daugavpils Universitātē (DU) jau 19.reizi notiks Starptautiska Zinātniska konference "Zinātniskie lasījumi", kas ir kļuvusi par tradīciju un neatņemamu DU Humanitārās fakultātes sastāvdaļu.

Konferences darbība tiek plānota vairākās darba grupās - Baltu, Vācu, Slāvu, Angļu valodu, Vēstures grupā, kā arī grupā, kurā uzmanība tiks veltīta dzīvnieku tēlu atainojumam literatūra un kultūrā. Dalību konferencē ir pieteikuši 247 zinātnieki no 10 valstīm - Baltkrievijas, Igaunijas, Kazahstānas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Ukrainas.

Jau par tradīciju ir kļuvis šajā konferencē atcerēties kolēģus, kuri ir strādājuši DU un devuši lielu ieguldījumu humanitāro zinātņu attīstībā. 2009.gada konferences atklāšanā klātesošie tiks iepazīstināti un dalīsies atmiņās par tulkotāju un latviešu valodas studiju programmu atjaunotāju padomju gados DU Jāni Paklonu, kuram 2008.gada nogalē tika svinēta 80 gadu atceres jubileja.

Konferences atklāšana notiks 29.janvārī plkst.11.30 Vienības ielā 13 Aktu zālē. Konferenci atbalsta DU un "Letonika" (projekts "Starpkultūru komunikācija: Latgale-Latvija-Eiropa").


Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: