Eiropas Brīvprātīgā darba brīvprātīgo pieredzes stāstu vakars
Autors - Marita Kroiča   
Trešdiena, 08 Decembris 2010 17:14
evs_image14. decembrī, plkst. 15:00, Eiropas Savienības mājas 2. stāvā valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" (JSPA) ielūdz uz Eiropas Brīvprātīgā darbā (EBD) esošo un bijušo brīvprātīgo pieredzes stāstu vakaru.

Savos Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā" Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstos dalīsies bijušie brīvprātīgie: Jānis Ansons, kurš strādāja Portugālē vides jomā, Ģirts Baranovskis, kurš Rumānijā vadīja prezentācijas par Eiropas Brīvprātīgo darbu jauniešiem, kā arī pētīja vietējās podniecības tradīcijas, Eva Kiseļova, kura strādāja ar jauniešiem Spānijā, Rihards Gēcis, kurš strādāja Francijā multimediju organizācijā, kā arī Pella Makrygiannaki un Rauls Martins Amezaga, kuri šobrīd īsteno savu EBD projektu Latvijā, informējot sabiedrību par Eiropas Savienības tēmām.

Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros jauniešiem ir iespēja piedalīties Eiropas Brīvprātīgā darba projektos. Nāc un smelies idejas savam Eiropas Brīvprātīgā darba projektam!

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam iepriekš ziņot par savu dalību: zvanot pa tālruni 67221875 vai sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Eiropas Savienības neformālās izglītības programmu „Jaunatne darbībā" Latvijā administrē valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra". Informācija par programmu www.jaunatne.gov.lv

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: