Ēnu diena Rīgas Ekonomikas augstskolā
Autors - REA SA, Anna Brūna   
Ceturtdiena, 05 Marts 2009 14:28

rea-logoFebruāra pēdējās nedēļās SSE Riga Studentu Asociācija (SA) iesaistījās Junior Achievement Latvia organizētajās Ēnu dienās. Studentu Asociācijas prezidents Kristaps Siliņš un viceprezidente Egle Eidukevičiute jauniešiem deva iespēju uz dienu sekot viņu pēdās, iepazīt studentu dzīvi un Studentu Asociācijas iekšējo darba vidi.

Interesi izrādīja iespaidīgs skaits skolēnu - aptuveni 50 jaunieši iesūtīja savas motivācijas vēstules, kas sagādāja ne mazums izvēles grūtību mūsu SA vadītājiem. Konkurss uz iesaistīšanos SSE Riga SA vidē nebija viegls, tomēr iespēju apciemot SSE Riga SA ieguva pieci jaunieši: prezidentu ēnoja Egija Gailuma, Santa Mīlgrāve un Ieva Marta Leimane, un viceprezidenti - Bruno Vāvers un Antons Fedorenko.


Laikam būs taisnība, ka vislabāk šo pieredzi aprakstīt spēj tikai Ēnas pašas. Kopumā vispārsteidzošākā lieta Ēnotājiem SSE Riga vidē likās brīvā un atvērtā atmosfēra. Egija mums atklāja, ka sajūta esot bijusi tāda, kā ārzemēs, ne Latvijā. Ieva Marta bija vispārsteigtākā par personību daudzveidību. Viņa izteicās, ka „ tur neredzēju nevienu ''pelēko peli'', no visiem pa gabalu varēja just, ka viņi ir individualitātes". Santai lielākais pārsteigums bija par ietekmi, kāda SSE Riga dzīvē pieder Studentu Asociācijai. Viņa piebilda: „Manuprāt, tas ir ļoti labi, ka studenti paši var kontrolēt un veidot savu skolas dzīvi un vidi." Prieks bija redzēt puišus Antonu un Bruno aktīvi piedalāmies ne vien SA darbības izpētē, bet arī Presentation Skills lekcijā, kuru vadīja atraktīvais lektors John Whitmore.


Vaicājām Ēnām arī par to, kas šķita visnepatīkamākais SA darbā. Protams, atbildes bija samērā vienlīdzīgas - pienākumu milzīgais apjoms. Tomēr Ieva Marta atrada atbildi arī uz šo problēmu: „Šķiet, ka laika nekā nedarīšanai jums nav, tomēr cits jautājums, vai uz ko tādu (t.i., nekā nedarīšanu) maz ir vēlme."


Kopumā Ēnotāji bija iepriecināti par šādu iespēju, uz ko mēs, SSE Riga SA, varam atbildēt ar to pašu. Bija tiešām liels prieks uzņemt skolā tik aktīvus cilvēkus ar interesi par Studentu Asociācijas darbu. Turklāt, lai šim projektam galā būtu nevis punkts, bet komats, prezidents Kristaps Siliņš aicina visus interesentus arī nākamajā gadā izmantot unikālo iespēju ēnot SSE Riga SA biedrus.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: