ERASMUS pēcpusdiena ES mājā - Tava iespēja uzzināt vairāk
Autors - Danuta Jasmane   
Svētdiena, 20 Janvāris 2013 22:38
erasmus_24janv2013Ceturtdien, 2013.gada 24.janvārī, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs „ERASMUS studijas: Kāpēc doties un kā tur nokļūt?” par studijām Erasmus programmas ietvaros.
m
Erasmus studijas dod iespēju gūt vērtīgu akadēmisko, darba, valodas un kultūras pieredzi, studējot citās Eiropas valstīs. Erasmus programma veicina sadarbību starp Latvijas un ārvalstu augstskolām un sekmē labi kvalificētu, atvērtu un starptautiski pieredzējušu jauniešu – topošo profesionāļu – izglītošanu. Semināra lektori pavērs apvāršņus starptautiskai izglītībai, sniegs izklāstu par Erasmus programmu un studenti, kuri tajā piedalījušies, dalīsies savā Erasmus pieredzē.
m
Semināra programma:
m
15:30 Ierašanās un reģistrācija
m
16:00 Prezentācija “Intereses rosināšana”
m
17:00 Prezentācija “Erasmus”
m
17:30 Kafijas pauze
m
17:45 Studentu pieredzes stāsti
m
18:45 Semināra noslēgums
m
Seminārā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kā arī citi interesenti. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikt savu dalību iepriekš un pamatot savu interesi par dalību Erasmus, aizpildot veidlapu RTU Studentu parlamenta mājas lapā. Pieteikties iespējams līdz trešdienas, 23. janvāra, pulksten 12:00. Apstiprinātie dalībnieki saņems atbildes e-pastu līdz 23. janvāra pulksten 16:00.
m
Semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, finansē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un informatīvi atbalsta Valsts izglītības attīstības

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: