Finanšu virziena darba grupa
Autors - Aija Upleja   
Sestdiena, 10 Decembris 2011 21:56

 

Finanšu virziena pārziņā:

  • Organizācijas finanšu plūsmas organizēšana
  • Atbalstītāju piesaiste organizācijai un tās projektiem
  • Projektu konkursu pieteikumu finanšu jautājumi
  • Biedru naudas iekasēšana
  • Priekšlikumu izskatīšana un konsultācijas finanšu jautājumos

Finanšu virziena darbībā var iesaistīties jebkurš students, kuram ir vēlme un apņēmība darboties

Pašlaik Finanšu virziena sēžu grafiks ir nepastāvīgs (skat. LSA kalendāru), taču virziena aktīvisti darbojas arī ārpus sēdēm. Informācija par virziena sēdēm tiek izsūtīta LSA Domes un pašpārvalžu listē.

Ar jautājumiem un ieteikumiem griezties pie Finanšu virziena vadītājas Elīnas Stepiņas ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )

Virziena aktīvisti

Undija

Undija Ancēna (LKA)

Iesaistījos Finanšu virzienā, jo kādreiz jau ir bijusi saistība ar finanšu lietām, un, mācoties Kultūras akadēmijā, bija nepieciešams dažādot savu ikdienu. Vēlējos iemācīties jaunas lietas, kā sponsoru piesaiste, uzlabot esošas zināšanas grāmatvedības papīru veidošanā, kārtošanā u.c.

Citiem iesaku nebaidīties no vārda finanses, jo te ir forši cilvēki, kas gaida palīgus,  patiešām laba darba vide un iespējas iemācīties noderīgas lietas, ko nemaz tik daudzi neprot. ;)

 

Martins1Mārtiņš Šmits (RSU)

Izdomāju iesaistīties pēc sava veida ielūguma darboties no Finanšu virziena vadītāja puses. Virzienam mani piesaista tas, ka vienmēr tiek kaut kas darīts. Nekad nebūs tāda situācija, kad visi kaut ko spriedīs, un nenonāks pie rezultāta, darbs finanšu virzienā ir taustāms, un lietderīgs. Jau tagad ir izveidojusies jauna, spēcīga komanda, kurā būtu gaidīts jebkurš, kuram patīk strādāt un tiekties uz progresu.

 

 

aliseAlise Krauja (RSU)

LSA Finanšu virzienā darbojos aptuveni mēnesi, bet liekas, ka pagājis jau pusgads, ja ņem vērā iegūto zināšanu apjomu, kā arī padarīto darbu. Tieši tāpēc es joprojām neesmu zaudējusi darba sparu un turpinu iesaistīties - Finanšu virzienā darbs ātri raisās uz priekšu, ir redzams rezultāts un taustāmi darba augļi.
Kā savu pirmo pamudinājumu atceros "Kam rūp students?" 2011. gadā pavadītās 3 dienas, kurās iepazinos ar Miku Dubicki - Finanšu virziena vadītāju. Viņa pozitīvisms, radošā darbība un darboties aicinošā attieksme mani pamudināja aiziet uz pirmo darba grupu. Un jau pirmajā reizē notika aktīva darbošanās, iemācījos piesaistīt sadarbības partnerus, ieguvu pirmās iemaņas grāmatvedībā un, protams, pozitīvi un lietderīgi pavadīju savu laiku.
LSA Finanšu virziens manā ikdienas dzīvē sāk aizņemt vairāk un vairāk vietas! :) Vēlme darboties nekur nav pazudisi, idejas plaukst viena pēc otras.

Uzskatu, ka jebkurš students atrastu veidu, kā realizēt sevi Finanšu virzienā, mums ir nepieciešami gan radoši, gan komunikabli, gan stratēģiski domājoši, gan analītiski cilvēki. Galvenais ir darboties griba, ja Tev tāda ir - nāc un iesaisties!