Fukšu balle RTU studentiem un viņu draugiem
Autors - Danuta Jasmane   
Trešdiena, 05 Oktobris 2011 09:02
fukshu_balle_plakaats_2011_fin_500pxPiektdien, 14.oktobrī plkst. 22:00 BT1 izstāžu hallē Ķīpsalā norisināsies šī gada pirmā īstā student balle – Fukšu balle. Tev tur ir jābūt! Uzstāsies Dzelzs Vilks, Transleiteri, DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki. Biļetes pieejamas RTU SP birojā Āzenes ielā 22. Īsts students ir labi izballējies students!
14.oktobris
14.oktobrī, kad RTU svin savu dzimšanas dienu, katru gadu kā tradīcija notiek pirmā kursa studentu iesvētīšana - tiek pārbaudīta jauno studentu izturība un atraktivitāte, lai pierādītu savas spējas, mācoties iespējams labākajā universitātē Latvijā. Vakarā, kā ierasts, tiek rīkota foršākais rudens pasākums – Fukšu balle. Būs dažādi konkursiņi, pārsteigumi, aktivitātes un ļoti laba mūzika.
Fukšu balle
Fukšu balle norisināsies BT1 izstāžu halles ( Ķīpsalas iela 8 ) labajā pusē, kurā ikvienu apmeklētāju priecēs ļoti laba mūzika, dažādi konkursiņi, pārsteigumi no atbalstītājiem, foto stendi un citas aktivitātes. Ieeja no plkst. 22:00, ballīte līdz rīta gaismai. Uzstāsies Transleiteri, Dzelzs Vilks, DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki. Būs arī VIP zona!
Mākslinieki
Transleiteri –muzikāls projekts, kas parāda pasaulē atzītu dziesmu vārdu patiesā nozīme. ‘’Mēs ņemam visiem labi zināmus un pašu cilvēku iebalsotus hītus, pārtulkojam un iedziedam tieši tāpat kā oriģinālajā versijā.’’ Skarbi, atraktīvi, jautri, neaizmirstoši!
Dzelzs Vilks – „kultūrvēsturisks piemineklis Latvijas kultūrvidē”. Tā ir latviešu rokgrupa, kuras dziesmas zina visi jaunieši.
DJ Toms Grēviņš – radio 101 dīdžejs, kas visās vietās iegriež ballīti un spēj nokausēt ikvienu dejotāju.
The WOW – progresīvi domājošu mūziķu un draugu apvienība, kas pieteikuši savu vietu Latvijas popkultūrā 2010.gadā pavasarī.
Biļešu cenas
Biļetes uz šo brīnišķigo balli iespējams iegādāties RTU SP birojā Āzenes ielā 22. Biļešu cenas:
  • 2 Ls RTU studentam septembrī
  • 3 Ls RTU studenta draugam septembrī
  • 3 Ls RTU studentam oktobrī
  • 3,50 Ls RTU studenta draugam oktobrī
  • 3,50 Ls RTU studentam pasākuma dienā
  • 4 Ls RTU studenta draugam pasākuma dienā
Atbalstītāji
RTU Studentu parlaments lielu paldies saka savam lielākajiem atblastītājam: Swedbank jauniešu programmai „Open” un enerģijas nodrošinātājam “Red Bull”!
fukshu_balle_plakaats_2011_fin_500px

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: