Iepazīsties, Latvija - Taizeme, Taizeme - Latvija!
Autors - Elīza Danenfelde - Ķirpe   
Ceturtdiena, 01 Aprīlis 2010 20:57

LiepU_SP_logo

Jauniešu apmaiņas programmas AFS Latvija ietvaros Latvijā viesosies 12 skolotāji no Taizemes. No 9. līdz 11. aprīlim Liepājas Universitātes Studentu padome uzņem taizemiešu skolotājus, lai veicinātu savstarpēju informācijas apmaiņu par izglītības sistēmu un kultūru atšķirībām Latvijā un Taizemē. 10. aprīlī plkst.12.00 Liepājas Universitātes Studentu padome aicina uz pasākumu „Iepazīsties, Latvija - Taizeme, Taizeme - Latvija!" Liepājas Universitātes 140. auditorijā.

 

 

Liepājas Universitātes Studentu padome, Liepājas Universitātes Pedagoģijas fakultāte, Liepājas Valsts 1. Ģimnāzija un Liepājas Jaunatnes centrs no plkst. 12.00 iepazīstinās taizemiešus ar izglītību Liepājā un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām, bet Valodu vēstniecība piedāvās apgūt latviešu valodu. Tāpat priekšstatu par to, kāda ir izglītības sistēma Taizemē, pastāstīs tās skolotāji. Par muzikālajām pauzēm rūpēsies Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas grupa „ The Bruges". No plkst. 15.00 kopā ar folkloras kopu "Atštaukas" un Liepājas Universitātes tautas deju kolektīvu „ Banga" dejosim gan latviešu, gan taizemiešu tautas dejas, dziedāsim tautas dziesmas un degustēsim tradicionālos ēdienus un garšvielas.

11. aprīlī no plkst. 12. 00 paredzēta ekskursija pa Liepāju. Maršrutā iekļauta Karosta, Sv. Nikolaja katedrāle un mols, un pilsētas centrs - Sv. Trīsvienības baznīca, Liepājas teātris un citas ievērības cienīgas vietas.

Liepājas Universitātes Studentu padome saka lielu paldies atbalstītājiem: Liepājas Universitātei, Liepājas Kultūras pārvaldei, Liepājas teātrim, folkloras kopai " Atštaukas" , kafejnīcai „TIK TAK", restorānam „Barons Bumbier's", viesu namam "Ezera māja", īpaši Montai Kraftei, Sv. Trīsvienības baznīcai un ērģelniekam Lotaram Džeriņam, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijai un radio „SKONTO".

Ieeja pasākumā bez maksas!

Pasākuma programma:

taizeme2

 

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: