Iespēja apmeklēt diskusiju "Prakses iespējas Latvijā un Eiropā"
Autors - BAT SP   
Otrdiena, 12 Marts 2013 14:28

diskusija-prakse-jauna_webLaiks skrien ātrāk, kā varam iedomāties, un drīz visi studenti, kas vēl mierīgi sēž auditorijas solos, sāks meklēt prakses vietas. Šī iemesla dēļ Biznesa augstskolā Turība 19. martā plkst. 17.00 notiks diskusija „Prakses iespējas Latvijā un Eiropā”.

Diskusijas mērķis ir informēt studentus par dažādām prakses iespējām, veiksmes stāstiem un noderīgu informāciju, kas jāzina, dodoties praksē.

Šajā diskusijā piedalīsies uzņēmums SIA “Piche” projektu vadības direktors Ēriks Vītols, kurš sniegs informāciju par uzņēmumu un prakses iespējām tajā. Ar savu runu uzstāsies arī SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja Laima Jekšiņa, kura iepazīstinās ar prakses iespējām un noderīgu informāciju praktikantiem, dodoties praksē tieši uz SIA “Zaļā josta”. Noderīgu informāciju studentiem sniegs karjeras portāla prakse.lv pārstāve Annemarī Šperliņa, kura plašāk pastāstīs par portālu un tā sniegtajām iespējām, savukārtInga Stiprais, Biznesa augstskolas Turība absolvente, dalīsies iespaidos par praksi ASV. Diskusijā piedalīsis arī AS „Swedbank” personāla vadības partnere Inese Bērzabinde, kura pastāstīs par prakses iespējām bankā.

Pieteikties dalībai diskusijā  iespējams līdz 17. martam, rakstot uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , ziņojumā norādot savu vārdu un uzvārdu.

Piesakies jau tagad un uzzini vairāk!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: