Irānas Progresīvā jaunatne izsludina eseju konkursu
Autors - IPY   
Ceturtdiena, 10 Februāris 2011 23:02

ipy_essay_contest-prospect_of_changeKopš Irānas prezidenta velēšanām 2009. gada jūnijā, gan Irānas, gan starptautiskajā publiskajā telpā ir risinājušās debates starp dažādām nacionālam un starptautiskām politiskajām grupām par to, kāds ir iespējamo pārmaiņu ceļš Irānā. Galvenais jautājums, kas tiek apspriests, ir tas, vai Irānai būtu jādemokratizējas un kādā veidā tas izdarāms.

Tomēr akadēmiskajā vidē šim jautājumam nav bijusi pievērsta liela uzmanība, tādēļ šobrīd izteiktajiem pieņēmumiem trūkst adekvātas, pamatotas argumentācijas. Šī iemesla dēļ organizācija Irānas Progresīvā jaunatne (The Iranian Progressive Youth) izsludina starptautisku eseju konkursu, kur aicināti piedalīties gan studenti, gan pētnieki.

Centrālais jautājums, uz kuru aicina atbildēt esejā ir: "Kādā veidā ir iespējams panākt demokrātiskas pārmaiņas Irānā?" (What are the ways to bring about a democratic change in Iran?).

Irānas Progresīvā jaunatne ir neatkarīga apvienība, kuras mērķis ir veidot platformu politiskām, kulturālām un sabiedriskām aktivitātēm īpaši pievēršot uzmanību tēmām, kas saistītas ar Irānas iedzīvotāju cīņu par demokrātiju un brīvību.

Vairāk informācijas par konkursu pieejams http://iranpy.net/change/

 

ipy_essay_contest-prospect_of_change

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: