Izdzīvo savu ES pilsoņa piedzīvojumu un brauc uz Briseli bez maksas!
Autors - Līva Immermane   
Otrdiena, 18 Septembris 2012 07:27
vai_tev_ir_ideja_drosme_ietekme2_1Vai tevi interesē notikumi tev apkārt? Vai vēlies pilnveidot savas zināšanas par savu pagastu, pilsētu, valsti un ES? Vai vēlies uzzināt ko jaunu, iegūt jaunus draugus un doties mācību braucienā uz Briseli? Šī ir Tava iespēja! Īsteno savas radošās idejas un piedalies konkursā „Pilsoņu ES Piedzīvojums”!
m
Līdzdalība un aktivitāte veicina pilsoniskas sabiedrības veidošanos, kurā cilvēki apzināti apvienojas, lai strādātu savā un sabiedrības labā, līdz ar to veicina demokrātisku vērtību attīstību valstī. Taču sabiedrībā, īpaši jauniešu vidū, pastāvošais zināšanu trūkums un interese par līdzdalības un ietekmes iespējām, ne tikai savā dzīvesvietā, bet arī valstī notiekošajos politiskajos, sociālajos un ekonomiskajos procesos, pilsoniskās sabiedrības nostiprināšanos un demokrātijas vērtību attīstību neveicina.
m
„Pilsoņu ES Piedzīvojums” ir radošs konkurss, kura mērķauditorija ir 15 - 25 gadus veci jaunieši. Tā mērķis ir iesaistīt jauniešus sabiedrībai svarīgu problēmu aktualizēšanā. Konkurss norisināsies piecās kārtās, kurās jaunieši soli pa solim iemācīsies, kā, aktīvi darbojoties, panākt vēlamos rezultātus, pilnveidot savu izpratni par savu valsti un ES.
m
Katrā no pieciem konkursa posmiem jaunieši saņems uzdevumus, kurus radoši izpildīs, tādējādi liekot pamatu savu un sabiedrības interešu pārstāvniecībai. Turklāt, katrs uzdevums tiks izsludināts atsevišķi, pakāpeniski - pirmā uzdevuma laikā nebūs zināmi nākošo kārtu uzdevumi, tādejādi vēl vairāk ieintriģējot jauniešus aktīvi iesaistīties, jo projekts norisināsies kā īsts piedzīvojums.
m
Projekta „ Pilsoņu ES Piedzīvojums” mērķis ir veicināt pilsonisko aktivitāti un līdzdalību tieši jauniešu vidū, nodrošinot jauniešu iesaisti ne tikai savas dzīvesvietas, bet arī valsts tagadnes un nākotnes veidošanas procesā. Projekts "Pilsoņu ES piedzīvojums" atbilst jauniešiem, kas interesējas par notikumiem Latvijā un ES, kā arī visiem citiem jauniešiem, kas vēlas atklāt ko jaunu, uzzināt vairāk par Eiropas Savienību, iegūt jaunus draugus un sociālās prasmes.
m
Konkursa pamatā ir vēlme mācīties un parādīt citiem jauniešiem no visas Latvijas savu redzējumu uz notiekošo savā pagastā, pilsētā, Latvijā un ES. Ja vēlies piedalīties konkursā, izveido komandu, kuru veido divi cilvēki, piesakies, saņem uzdevumus un radoši tos izpildi (zīmē, līmē, fotografē, filmē) un iegūsti vērtīgas balvas, tai skaitā projekta galveno balvu – mācību braucienu uz ES institūcijām Briselē.
m
Plašākā informācija: www.pilsonim.lv

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: