Jauni virzienu vadītāji Latvijas Studentu apvienības valdē
Autors - Anete Enikova   
Trešdiena, 22 Oktobris 2008 22:16

Sestdien, 18. oktobrī Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēdē tika papildināts valdes modelis un ievēlēti jauni virzienu vadītāji.

LSA dome balsoja par viceprezidenta amata iekļaušanu valdes sastāvā, lai stiprinātu LSA un studējošo pašpārvalžu intelektuālo un sociālo kapacitāti. Kā jaunā viceprezidente tika ievēlēta bijusī LSA iekšējās komunikācijas virziena vadītāja, Rīgas Stradiņa universitātes studente Anna Cīrule.

Sēdes laikā tika ievēlēta arī jauna Sociālā virziena vadītāja, Banku augstskolas studente Santa Zvejniece un Iekšējās komunikācijas virziena vadītāja, Biznesa augstskolas Turība studente Zane Grante. Tas nozīmē, ka LSA valde beidzot ir nokomplektēta pilnībā, lai efektīvi varētu strādāt Latvijas studentu labā.

Būtisks Domes sēdes jautājums bija arī LSA pārstāvja izvirzīšana Augstākās izglītības padomes studentu pārstāvja amatam, šim amatam tika izvirzīta Anna Cīrule.

LSA valde novēl jaunajiem virzienu vadītājiem izturību un radošu garu darbā Latvijas studentijas labā un turēt studentu lietu – taisnu un cietu!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: