Jauno žurnālistu organizācija FEJS izsludina biedru izņemšanu
Autors - Ilona Nukševica   
Piektdiena, 14 Septembris 2012 10:10
fejs_logoVēlies pilnveidot žurnālistikas praktiskās iemaņas, satikt ievērojamus pašmāju un pasaules žurnālistus un realizēt savas idejas Latvijas un Eiropas līmenī? FEJS Latvija aicina Tevi kļūt par šī gada jauno biedru!
m
FEJS Latvija ir platforma kas veicina informācijas, zināšanu un pieredzes apmaiņu starp žurnālistikā ieinteresētiem eiropiešiem. Biedrība apvieno žurnālistikas studentus un absolventus no trijām Latvijas augstskolām – Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes un Vidzemes Augstskolas, kā arī citus interesentus. FEJS Latvija regulāri rīko diskusijas ar Latvijas un ārzemju žurnālistiem, kā arī seminārus, kuros dalībnieki apgūst un papildina žurnālistikas prasmes.
m
Jaunākie FEJS Latvija rīkotie pasākumi ir diskusija “Reportēšanano arābu valstīm: Ēģiptes piemērs” , kurā tika runāts par arābu valstu reprezentāciju Latvijas medijos un ārzemju ziņām, kā arī starptautiskā projekta “The Code of Democracy” noslēguma treniņš, kura laikā jaunie žurnālisti no Latvijas un Lietuvas prezentēja trīs mēnešu laikā tapušos pētnieciskos rakstus par sociāli ievainojamām sabiedrības grupām.
m
FEJS Latvija biedri ir aktīvi, žurnālistikā ieinteresēti jaunieši, kas palīdz uzlabot jauno žurnālistu profesionālās iemaņas, veido kontaktu starp jaunajiem žurnālistiem un profesionālo vidi, veicina diskusijas par žurnālistikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, piedalās projektos, apmainoties ar zināšanām un pieredzi lokālā un starptautiskā līmenī, kā arī veicina neatkarīgu un ētisku žurnālistiku.
m
Lai kļūtu par FEJS Latvija biedru ir jāaizpilda pieteikuma anketa organizācijas lapā un jānāk uz jauno biedru semināru, kas notiks 21. un 22. septembrī. Ar FEJS Latvija biedra karti iespējams piedalīties tikai biedriem domātos Latvijas un starptautiskos pasākumos un baudīt citas priekšrocības un bonusus.
m
FEJS Latvija darbojojas Latvijā kopš 2008. gada kā nacionāla organizācija un daļa no Forum for International Journalism Students Eiropas tīkla. Kopš 2011. gada FEJS Latvija ir arī lielākās Eiropas jauno žurnālistu asociācijas European Youth Press, kas apvieno 24 jauniešu mediju organizācijas visā Eiropā, dalīborganizācija.
m
Jautājumu gadījumā sazinies ar Ilonu Nukševicu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālruni 28330851.