Kā par lētu naudu nokļūt jebkurā Latvijas vietā?
Autors - Daira Šteinberga   
Trešdiena, 26 Septembris 2012 07:01
paker_lv_150912194610Kad cilvēkam vajag nokļūt konkrētā vietā, tiek izmantotas automašīnas vai sabiedriskais transports. Ja auto nav pieejams, bet sabiedriskais transports liekas neērts un dārgs, kā alternatīva daudziem ir kopbraušana ar tiem, kuru mašīnā ir brīvas vietas.
m
Līdz šim braucēji un šoferi, lai sazinātos, izmantoja noteiktu maršrutu domubiedru grupas. Taču nupat tapis jauns projekts “Paķer”, kurš piedāvā atrast konkrētā virzienā braucošus auto krietni labākā veidā.
m
“Paķer” jeb www.paker.lv ir serviss, kas radīts tautai. Tas piedāvā ērti un ātri sev vajadzīgajā maršrutā sameklēt šoferus, kuriem ir brīvas vietas mašīnā. Savukārt autovadītāji, kuri ir gatavi kādu paķert līdzi, šo lapu var izmantot brauciena maršruta norādīšanai, kā arī degvielas izmaksu noteikšanai.
m
Servisu izmantot ir ļoti viegli. Šoferis ievada brauciena informāciju (sākuma punkts, galamērķis, laiks, dalības maksa, utt,). Savukārt līdzbraucējs to atrod un sazinās ar potenciālo šoferi.
m
Produkta ideja radās dizaina studijā “Asketic Riga” radošās laboratorijas ietvaros. Tās mērķis ir radīt šoferiem un pasažieriem viegli izmantojamu instrumentu iknedēļas pārbraucieniem uz mājām, darbu vai jebkuru citu vietu Latvijā un ārpus tās. Produkta izstrādātāji nav tikai “Asketic Riga”, galvenais uzsvars ir vērsts uz lietotāju vajadzībām un interesēm, rezultātā iegūstot augstākās kvalitātes servisu.
m
Paker.lv ir draudzīgs visām modernajām ierīcēm, kurās pieejams internets. Mājas lapa pielāgota gan datoriem, gan mobilajiem telefoniem un planšetdatoriem.
m
Ienāc, novērtē un paķer līdzi!

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: