Kā žurnālists var veidot pasauli labāku?
Autors - FEJS Latvija   
Trešdiena, 24 Oktobris 2012 15:36
fejs_logo-300x26730. oktobrī Rīgas Centrālajā bibliotēkā plkst. 18.15  notiks diskusija‘’Žurnālistika – voice of the voiceless?’’, kurā piedalīsies Latvijas žurnālisti un cilvēktiesību aktīvisti, kā arī Latvijas-Lietuvas jauno žurnālistu vasaras projekta ‘’The Code of Democracy’’ dalībnieki.
m
Diskusijā savu viedokli par to, vai žurnālists var mainīt un uzlabot sociāli mazaizsargātās grupas, izteiks brīvžurnālists Didzis Melbiksis, cilvēktiesību aktīvists Kaspars Zālītis un laikraksta ‘’Diena’’ žurnālists Aigars Lazdiņš. Savus jautājumus žurnālistiem varēsi uzdot arī Tu – klātienē (Rīgas Centrālajā bibliotēkā) vai vaiTwitterī (@FEJSLatvija) un e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
m
Projekta laikā vairāk kā trīsdesmit jauno žurnālistu no Latvijas un Lietuvas, konsultējoties ar pieredzējušiem žurnālistiem un cilvēktiesību ekspertiem, trīs mēnešus sešās grupās kopīgi strādāja pie pētnieciska raksta tapšanas par tādām tēmām kā: bijušo ieslodzīto sociālās integrācijas iespējas, bērnu tiesības homoseksuālā ģimenē, cilvēku ar kustību traucējumiem iekļūšana un pārvietošanās Latvijas Universitātē, piespiedu kontracepcijas piemērošana ārstniecības iestādēs cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem, vardarbība pret sievietēm ģimenēs, kā arī aizspriedumi un rasisms uz kuru pamata cilvēki netiek ielaisti izklaides iestādēs.
m
Diskusiju rīko FEJS Latvija , ko atbalsta izdevniecība "Jumava" un Rīgas Centrālā bibliotēka.
m
Lūgums par savu ierašanos paziņot iepriekš uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: