Kas ir Android un ko ar to iesākt? Uzzini jau 25. oktobrī!
Autors - EESTEC   
Otrdiena, 23 Oktobris 2012 13:24
android_diena525. oktobrī 13.00 Kaļķu ielā 1 notiks Android dienu seminārs, lai popularizētu Android operētājsistēmu, veicinātu jauniešu interesi inženierzinātnēs un radītu jaunas, mūsdienīgas mobilās aplikācijas.
m
Semināra mērķis ir palīdzēt jauniešiem un studentiem apjaust lielās tehnoloģiskās pārmaiņas, kas notiek visapkārt. Dalībniekiem dienas laikā būs iespēja iepazīties ar Android aplikāciju izstrādi, pieejamību un aktualitāti.
m
Semināru atklās Kristaps Skutelis, kurš sabiedrībā pazīstams kā IT blogotājs Kristabz, taču par šo tēmu runās arī uzņēmuma SIA AmberPhone tehniskais direktors Didzis Andersons, kurš vairāk pastāstīs par dizaina lomu aplikāciju tapšanā, SIA Graftik vadītājs un grafiskais dizainers Markus Rožkalns, kurš sniegs padomus, kā adaptēties nākotnē. Par pašu aplikāciju izstrādi stāstīs Accenture pārstāvis Uldis Indriksons.
m
m
Android dienu ietvaros rīkotais seminārs ir daļa no starptautiskām Android aplikāciju sacensībām, kā ietvaros starptautiskā jauno inženieru organizācija EESTEC izsludina konkursu "Android competition", kura laikā dalībnieku komandām trši cilvēku sastāvā tiks dots uzdevums izveidot oriģinālāko un advancētāko aplikāciju, kas palīdzētu uzlabot mācību procesu vai padarītu viedtālruņa lietošanu interesantāku.
m
Sacensību mērķis ir pierādīt, ka ikvienam ir iespēja piedalīties un ietekmēt tehnoloģiskās pārmaiņas. Konkurss noritēs divās daļās - līdz 15. decembrim dalībniekiem jāiesniedz neliels aplikācijas apraksts, bet līdz 29. februārim jāizveido un jāiesūta pati aplikācija.
m
Plašāku informāciju par starptautiskajām sacensībām iespējams iegūt to oficiālajā mājaslapā vai organizācijas facebook lapā.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: