Kļūsti par LSA projekta vadītāju
Autors - Mikus Dubickis   
Piektdiena, 21 Decembris 2012 09:54

lsa-logo-585x273Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz „Līderu forums 2013", „Kam rūp students? 2013” un „Augstskolu anatomija 2013” projektu vadītāju amatiem. Pieteikties tiek aicināti studenti, kuri kaut reizi ir bijuši atbilstīgā projekta dalībnieki un/vai organizatori.

LSA ir nacionāla sabiedriskā labuma organizācija, kas pārstāv studentu intereses kā valsts, tā starptautiskā mērogā. Viens no organizācijas darbības virzieniem ir topošo un esošo studentu informēšana un izglītošana par personības attīstības un augstākās izglītības jautājumiem.

m

„Līderu Forums” ir tradicionāls LSA seminārs, kas norit ik gadu vasarā, radot platformu studentu līderu pieredzes un ideju apmaiņai, līderu spēju un komandas vadītāju iemaņu attīstībai. Semināra „Kam rūp students?" mērķis ir izglītot un motivēt jaunos studentu pašpārvalžu aktīvistus, kas turpinās pielietot seminārā iegūto savās pašpārvaldēs un Latvijas Studentu apvienībā. Savukārt „Augstskolu anatomija" ir tradicionāls informatīvs projekts, sniedzot iespēju topošajiem un esošajiem studentiem saņemt objektīvu informāciju par studiju vietas izvēli, ar studenta ikdienu un studijām saistītiem jautājumiem. Par katru no projektiem vairāk var uzzināt, ieskatoties LSA mājaslapas sadaļā projekti.

Projektu vadītāja amatiem piemērotākie kandidāti ir ar pieredzi projektu izstrādē, vadīšanā un finansējuma piesaist, izpratni par augstākās izglītības jautājumiem, aktualitātēm un tendencēm, pieredzi studējošo pašpārvaldes darbībā, spēju darboties, uzklausīt un vadīt komandu, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm.

Vadot projektus, kandidāti iegūs:

  • iespēju īstenot savas idejas un potenciālu;
  • pieredzi apjomīga projekta izstrādē, vadīšanā un finansējuma piesaistē;
  • sociālo kapitālu un iespēju darboties dinamiskos un studentiskos apstākļos.

Kandidātiem lūdzam pieteikumu (CV un pieteikuma vēstule) sūtīt uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz nākamā gada 3. janvārim ar norādi Pieteikums projekta vadītāja amatam. Atbilstošākie pretendenti tiks aicināti uz pārrunām klātienē. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA pārstāvjiem, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālr. 25517798.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: