Kļūsti zvaigzne, kāpjot uz “Studentu dienu” skatuves
Autors - Aigars Ieviņš   
Otrdiena, 13 Septembris 2011 14:30

studentu_dienas_1Gatavojoties gada svarīgākajai studējošās paaudzes pasākumam - „Studentu dienām" - LatvijasLauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina studentu grupukonkursu „Iznāc gaismā 2011".

„„Studentu dienas" ar katru gadu kļūst plašākas un pasākumu programma - daudzpusīgāka. Lai attīstītustudentu grupu pilnveidošanos un veicinātu jauniešu interesi darboties muzikālās apvienībās, turpināmpērn sākto konkursu studentu grupām," norāda LLU SP vadītāja Daiga Ziediņa.
Lai pieteiktos konkursā, SP aicina ikvienu Latvijas studentu grupu no 12.septembra līdz 23.oktobrim iesūtīt pieteikuma anketu (skat. www.LLUSP.lv) ar grupas demo audio vai video ierakstu.

 

Žūrija, izvērtējot iesūtītos pieteikumus atlasīs trīs labākos māksliniekus, kas sacentīsies konkursa finālā2.novembrī klubā „Jelgavas Krekli". Konkursa uzvarētājam būs iespēja 16.novembrī kāpt uz festivālanoslēguma skatuves Zemgales Olimpiskajā centrā un iesildīt sabiedrībā zināmus māksliniekus.

Ja esi students un spēlē mūzikas grupā, nesēdi malā - piedalies un parādi, ka esi labākais!
„Studentu dienas" ir tradicionāls Latvijas studējošo pasākums, kas, atzīmējot Starptautisko studentudienu novembra otrajā pusē, apvieno kultūras, sporta, izglītības un izklaides programmu divu dienugarumā. Šogad studentu dienas norisināsies 15.un 16.novembrī. Pasākums notiek, pateicoties Jelgavaspilsētas domei, Latvijas Lauksaimniecības universitātei un SEB Studenta bankai.

Lasīt tālāk...

Vārds:
Komentārs:
  Vārds pārbaudei. Pieļaujami tikai mazie burti bez atstarpēm.
Vārda pārbaude: